Ranking placówek

Wita Stwosza 58
80-306 Gdańsk
tel. 509 733 102

Rehasport Clinic

plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk
tel. +48 58 769 73 00

Chciałabym bardzo podziękować Pani Marcie Rzewuskiej z kliniki w Gdańsku, która z całym sercem, zaangażowaniem i profesjonalizmem zajęła się moimi problemami z kręgosłupem i napięciem mięśni. Pierwszy raz po rehabilitacji, dzięki Pani Marcie, czuję się dobrze, napięcie ustępuje, bóle przemijają, mogę kręcić bez problemu szyją. Pani Marta jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu, wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięta, pełna energii, zawsze z pasją wykonuje swoją pracę. Wspaniała rehabilitacja, ...
Opinia dodana przez Jola Borodzicz

tel. 500 900 500

ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk
tel. 58 305 83 74; 519 077 118

Dentystów boję się panicznie, ale Pani doktor to uczucie odczarowala ;) jeżdżę na wizyty z drugiego końca Warszawy, bo tylko tu nie czuję bólu podczas samych zabiegów jak i podczas wstrzykiwania znieczulenia. I do tego wszystkiego Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą :)
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno

al. Rzeczypospolitej 8
Gdańsk

Polecam, bardzo dobre miejsce i wspaniała dietetyk. Otrzymałam bardzo dobry plan żywienia, który pomógł mi zrzucić zbędne kilogramy.
Opinia dodana przez Anonim
placówka godna polecenia jeśli masz problem z alkoholem, terapeuci poświęcają ci na maksa czas , zawsze można na nich liczyć, polecam
Opinia dodana przez kasia

ul. A. Słonimskiego 1/65
80-280 Gdańsk
tel. 58 690 80 88; 519 077 119

Bardzo, ale to bardzo boję się dentystów, więc nie stanowię najłatwiejszego typu pacjentów. Pani Doktor jednak ze stoickim spokojem i uśmiechem odpowiedziała na wszelkie pytania, za pomocą zaczarowanej różczki podała znieczulenie i sprawiła, że nic nie bolało, a ja nie mam urazu i z pewnością pojawię się na kolejnej wizycie.
Opinia dodana przez Dentysta Chwarzno