Ranking placówek

Gdańsk

- 503 placówki
Rehasport Clinic

plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk
tel. +48 58 769 73 00

Witam.

Witam.
Miałem wizytę w oddziale w Gdańsku, nie spełna miesiąc temu. U Pani dr n. med. Joanna Niemunis -Sawicka. I muszę przyznać że to w jaki sposób podchodzi do pacjenta, przekracza wszystkie normy moralne. Ważniejsze było dla Pani dr. spotkanie z przedstawicielem handlowym i przyjowanie kosztownej biżuterii, niż pacjent. Badanie i opis badania, zupełnie nie na temat z którym przyszedłem. Krytykowanie pacjenta i jego dotychczasowych badań i wyników. Żałuję że zapłaciłem za to badanie 200 zł. A Panie w recepcji, zachowują się jak by odbywały tam karę więzienia. Bardzo nie miła obsługa. Nie polecam nikomu tej przechodni , oraz wyżej wymienionej pseudo Pani dr n. med.

Opinia dodana przez Andrzej

placówka godna polecenia jeśli masz problem z alkoholem, terapeuci poświęcają ci na maksa czas , zawsze można na nich liczyć, polecam

Opinia dodana przez kasia

Jaśkowa Dolina 105
80-286 Gdańsk
tel. 601846232

Mily lekarz gdzie pomógł mi przy problemach z sercem. Polecam bo warto. Troche czekałam w kolejce telef.
Pozdrawiam doktora.

Pozdrawiam doktora.

Opinia dodana przez Pawlukiewicz Bolesława

Kalinowa 4
80-177 Gdańsk
tel. 501198276

wszystko ok poza obsługą w recepcji i sposobem umawiania wizyt. pani w recepcji nie nadaje się do obsługi klientów jest niemiła i opryskliwa, natomiast umawianie się na wizytę próbując się dodzwonić od rana i słysząc po pół godzinie że już nie ma miejsc, lub stojąc u drzwi przychodni zanim się przychodnia otworzy jest niehumanitarnym podejściem. w dobie komfortu i traktowania klienta /pacjenta jako dobro a nie zło konieczne takie podejście nie wróży długiej prosperity.

Opinia dodana przez Paulina

NIE POLECAM!
Zab mnie nie bolal, Pani go otworzyla zaplombowala i 2 miesiace mnie bolal, kiedy poszlam na reklamacje, PANI JASNOWIDZ stwierdzila ze nerw do usuniecia i leczenie kanalowe. - nawet nie patrzac na zab, czy cos sie nie stalo z plomba.
nie polecam

NIE POLECAM!