Stomatologia Medicover - JerozolimskieStomatologia Medicover - Jerozolimskie - zdjęcie profilowezdjęcie #1

Stomatologia Medicover - Jerozolimskie

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Dla wszystkich poszukujących komfortowej, profesjonalnej i kompleksowej opieki stomatologicznej mamy do dyspozycji 4 gabinety stomatologiczne, w których zapewniamy:

profilaktykę ...

ortodoncję
protetykę
chirurgię stomatologiczną
implantologię
Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy z indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W ramach kompleksowej diagnostyki przeprowadzanej w naszych pracowniach mamy do dyspozycji diagnostykę obrazową RTG oraz specjalistyczną pracownię fotograficzną „obrazowania uśmiechu”. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu o wysokich parametrach i rozdzielności będziemy mogli wykonywać analizy rysów twarzy Pacjenta, w tym jego uśmiechu, tak aby przeprowadzając diagnostykę osiągnąć najlepsze efekty estetyczne.

Oferowane usługi stomatologiczne dostępne są dla wszystkich pacjentów, w tym również dla osób nie posiadających opieki medycznej w Medicover.

Zakres usług
Konsultacje