STREFA LIFE - Centrum Psychoterapii i RozwojuSTREFA LIFE - Centrum Psychoterapii i Rozwoju - zdjęcie profilowe

STREFA LIFE - Centrum Psychoterapii i Rozwoju

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

STREFA LIFE jest profesjonalnym ośrodkiem pomocy psychologicznej, w którym oferujemy konsultacje psychologiczne, psychoterapię krótką i długoterminową, terapię młodzieży, konsultacje seksuologiczne oraz coaching.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów – wyszkolonych oraz certyfikowanych psychologów, psychoterapeutów, coachów oraz trenerów. Dla dobra tych, którym oferujemy pomoc, nieustannie się doszkalamy, pogłębiając swoją wiedzę. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnego wsparcia zarówno dla osób borykających się z trudnościami, które przeszkadzają im w codziennym funkcjonowaniu, przechodzących przez trudny czas jak i tych, którzy po prostu chcą od życia czegoś więcej.

STREFA LIFE jest miejscem, w którym zajmujemy się człowiekiem we wszelkich jego “przestrzeniach przeżywania”: od problemów, potrzeb i trudności, przez marzenia, aspiracje i cele, które chce osiągnąć, po tworzenie dobrych relacji, rozwój osobisty i zawodowy. Stworzyliśmy poradnię, która jest bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla dorosłych i młodzieży. To miejsce spotkania z samym sobą i z drugim człowiekiem.

Oferujemy wśród naszych usług:
- Konsultacje psychologiczne;
- Psychoterapię krótką i długoterminową;
- Terapię młodzieży;
- Konsultacje seksuologiczne;
- Pomoc psychologiczną w kryzysie, w stracie, w żałobie;
- Leczenie zaburzeń emocjonalnych, wahań nastrojów;
- Leczenia stanów depresyjnych, depresji, stanów lękowych, nerwic;
- Leczenie zaburzeń osobowości;
- Coaching relacyjny;
- Hipnoterapię.

Naszą misją jest stworzenie przestrzeni dla leczenia jak i rozwoju człowieka, wspieranie go w obszarach, w których mierzy się z trudnościami.
Celem, do którego dążymy jest zmiana w kierunku pełni zdrowia psychicznego, świadomego życia i spełnienia we wszystkich jego przejawach, poprzez różnorodne metody pracy nad sobą.

Nasi lekarze

Psychoterapeuta   (+4 więcej)