Synapsa Poradnia SpecjalistycznaSynapsa Poradnia Specjalistyczna - zdjęcie profilowe

Synapsa Poradnia Specjalistyczna

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania diagnostyczne a następnie dostosowane do potrzeb każdego pacjenta, zindywidualizowane programy terapeutyczne. W naszej kompleksowej ofercie diagnostycznej znajdują badania neurofizjologiczne: EEG dorosłych i dzieci, Wideo EEG dorosłych i dzieci (w tym, także, badania EEG i Wideo EEG w domu pacjenta), Holter EKG dorosłych i dzieci, Holter ciśnieniowy (RR) dorosłych i dzieci, EKG dorosłych i dzieci oraz test pochyleniowy (TILT-test), który wyróżnia nas na tle innych niepublicznych ośrodków zdrowia. Szeroki zespół dostępnych specjalistów i bogata diagnostyka umożliwiają nam badania i terapię pacjentów w jednym miejscu.

Dzięki dostępności kardiologów, reumatologów, dietetyków i neurologów oferujemy opracowanie indywidualnych programów profilaktycznych zarówno chorób naczyniowych (udary mózgu), jak i zapalnych (schorzenia reumatologiczne, choroby zapalne OUN), a także stosowanie leczenia dietetycznego wielu schorzeń (m. in. dieta ketogenna wśród wybranych pacjentów z padaczką lub zespołami niedoboru glukotransportera typu 1 [GLUT-1]).

Ze względu na zespół specjalistów zajmującymi się diagnostyką i leczeniem dzieci, tj. neurologa dziecięcego, psychologa, logopedy, dietetyka, specjalisty rehabilitacji medycznej, możliwa jest w naszym ośrodku diagnostyka i leczenie dzieci ze schorzeniami układu nerwowego, m.in. takimi jak padaczka, ADHD, autyzm, a także innymi całościowymi zaburzeniami rozwoju, zespołami genetycznie uwarunkowanymi. Konsultanci, zajmującymi się schorzeniami dzieci, posiadają w naszym ośrodku zaplecze diagnostyczne w zakresie wykonywania badań EEG, Wideo EEG, EMG, Holter EKG, Holter RR, EKG. Ułatwia to różnicowanie wielu schorzeń i podejmowanie właściwej terapii w krótszym czasie.

Umożliwienie w naszym ośrodku współpracy onkologa radioterapeuty i neurochirurga pozwala na kwalifikację zarówno do radioterapii, jak i leczenia operacyjnego, pacjentów z guzami ośrodkowego układu nerwowego. Obecność reumatologa, neurochirurga i neurologa zapewnia kompleksową diagnostykę i leczenie pacjentów z zespołami bólowymi kręgosłupa. Posiadamy w ofercie kwalifikację i prowadzenie immunoterapii migreny w ramach Programu Lekowego oferowanego przez jedną z firm farmaceutycznych – propozycja dla pacjentów, u których napady bólu migrenowego występują przynajmniej 4 razy w ciągu miesiąca.

Nasi lekarze

Chirurg dziecięcy