Szkolenie irydologiczne Aliona Morka - Szmukała

Kompleksowość leczenia

Stało sie,zakochalam się w irydologii. Cudownym" Sprawcą " jest dr Aliona Morka,wspanialy Irydolog. Nasze drogi skrzyżowały się kilka lat wczesniej, gdy trafilam do gabinetu dr Aliony jako pacjent,zmagający się z przewleklym problemem zdrowotnym, na który medycyna konwencjonalna ,poza coraz nowszymi metodami farmakologicznymi obarczonymi poważnymi skutkami ubocznymi ,nie miala pomysłu. Bezbłędna diagnoza i propozycje konkretnej naturoterapii zdzialaly cuda . Jako lekarz okulista ,uświadomiłam sobie wtedy,ze tęczowki ,których przez lata ogladalam tysiące,niosą ogrom informacji o czlowieku.O irydologii slyszalam w czasie studiów,ale gdzieś mi przepadła ,między tomami wiedzy ściśle medycznej. Teraz iskra zapaliła ...

Stało sie,zakochalam się w irydologii.
Cudownym" Sprawcą " jest dr Aliona Morka,wspanialy Irydolog.
skutkami ubocznymi ,nie miala pomysłu.
Bezbłędna diagnoza i propozycje konkretnej naturoterapii zdzialaly cuda .
Teraz iskra zapaliła płomień. Odbyłam szkolenia u pani dr Aliony,zwieńczone egzaminem i uzyskaniem certyfikatu Europejskiego Stowarzyszenia Irydologów.
Dr Aliona cudowna ,skromna osoba zaimponowala mi olbrzymią wiedzą irydologiczną , holistyczną i doświadczeniem.
Z zaangażowaniem i pasją przekazywala wiedzę , ucząc jednoczesnie pokory wobec tej szlachetnej
dziedziny..
Cierpliwa,otwarta.,życzliwa.
Dr Alina jest autorką kilku książek z dziedziny irydologii(z niecierpliwością czekam na następne).
Żywię dla dr Aliony wielki szacunek za dar dzielenia się wiedzą i formę przekazu oraz fakt,że nadal mogę liczyc na jej pomoc merytoryczną i przyjaźń.
Z całego serca Dziękuję Pani Doktor!

Kompleksowość leczenia

Polecam szkolenia Dr Aliony. Zajęcia są bardzo, bardzo intensywne, pełne wiedzy, cennych wskazówek i zdjęć z praktyki. Dodatkowo Dr po kursie prowadzi konferencje uzupełniające wiedzę oraz otacza opieką podczas stawiania pierwszych kroków w zawodzie.

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo szczęśliwy, ze moglem uczestniczyc w kursie irydologii u Pani Aliony. Wspaniała osoba z wielką wiedzą. Nawet po kursie nie odmawia pomocy, co dziś jest bardzo rzadko spotykane. Zdecydowanie polecam wszystkim osobą chcącym rozwinąć się w tym kierunku. Jeszcze raz dziękuję.

Jeszcze raz dziękuję.

Kompleksowość leczenia

Niesamowita wiedza, wspaniała osobowość - ogromnie cieszę się, że miałem zaszczyt uczestniczyć w szkoleniu oraz dalej rozwijać się w kierunku tak elitarnej nauki pod okiem tak wspaniałej osoby - Dziękuję!

Kompleksowość leczenia

Byłam na szkoleniu u Pani Aliony w dniach 20-23.02.2020. Szkolenie profesjonalne i bardzo dobrze przygotowane, dużo ćwiczeń. Dokładne i szczegółowe informacje oraz odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników. Doskonale przygotowane szkolenie, polecam pod każdym względem.

Kompleksowość leczenia

Jestem po kursie irydologii u p. Aliony. Pani doktor łączy w sobie profesjonalizm, wiedzę i pasję. Z niezwykłym zaangażowaniem wykłada irydologię, starając się, aby każdy uczestnik szkolenia możliwe jak najwięcej zrozumiał i nauczył się. Zwraca szczególną uwagę na traktowanie każdego pacjenta z szacunkiem i wrażliwością. Po kursie każdy uczestnik nadal jest pod merytoryczną opieką p. Aliony, co jest ważne niezaleznie od stopnia zaawansowania w irydologii. Polecam!

Polecam!

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobre szkolenie. Dużo praktycznych informacji. Świetna atmosfera podczas całego szkolenia. Prowadząca doskonale przygotowana. Wysoki poziom merytoryczny. Wiedza poparta bogatym doświadczeniem. Pplecam!!!

Prowadząca doskonale przygotowana.
Wysoki poziom merytoryczny. Wiedza poparta bogatym doświadczeniem.
Pplecam!!!

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobre szkolenie. Dużo potrzebnych informacji. Teoria połączona z praktyką. Profesjonalny wykładowca z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam!!!

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalne szkolenie. Dużo usystematyzowanej wiedzy przekazanej w sposób transparenty i sprawny. Teoria połączona z praktyką. Polecam👍

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii