Szkolenie irydologiczne Aliona Morka - Szmukała

Kompleksowość leczenia

Bardzo profesjonalne szkolenie dla osób zainteresowanych tą piękną dziedziną wiedzy. Ogrom wiedzy i zajęć praktycznych. Możliwość spotkania z ciekawym, pełnym pasji i mądrości człowiekiem w osobie Pani dr Aliony Morki. Polecam!

Kompleksowość leczenia

No i stało się niemożliwe! W trakcie moich, gdańskich odwiedzin, północnych zakątków naszego pięknego kraju, nie sposób było pominąć corocznych zaślubin z zimnymi wodami dumnego Bałtyku. Przemierzając leniwie żółte plaże, dostrzegłem w piasku kamień, który zrazu wydał mi się wyrzeźbionym przez fale kawałkiem barwionego szkła. Przez kilka kolejnych dni miałem jednak wyjątkową okazję przyglądać się jego strukturze. Wsłuchiwać się w jego wibracje, jego ogromną opowieść o ludziach, ich uwarunkowaniach, ich kondycji, zdrowiu i duchowości. Każdy wydawany przez niego dźwięk odkrywał przede mną jakąś tajemnice, w gąszczu zieleni odkrywał nowy trop dla moich niezmierzonych poszukiwań.
Gdy mój pobyt w jodowej strefie dobiegał powoli końca, nabierałem coraz większej pewności, iż znaleziony przeze mnie naturalny twór jest jedynym i niepowtarzalnym bursztynem, którego pryzmaty oświetlają dziedzinę, w której przyszło mi się niespodziewanie zadłużyć.
Tak właśnie można streścić moje uczestnictwo w szkoleniu, z zakresu Irydologii, prowadzonym przez rzeczony Bursztyn, Panią doktor Elenę Morka. Ta energiczna niewiasta, pozwoliła wszystkim uczestnikom na kontakt z Jej umiłowaną pasją, a intymność udostępnienia nam tych przedziwnych tajemnic, podsumowała wręczeniem nam bardzo osobistych pamiątek.
Jak zatem mam, bez hamulców, reklamować szkolenie prowadzone przez Panią doktor skoro każdy z uczestników pragnie zazdrośnie, wyłączności Jej wiedzy, intelektu i duchowości, aby samolubnie korzystać z nich jak z nieskończonego zdroju obfitości.
Wniosek dla mnie jest jedyny słuszny. Nie reklamuję opisanych szkoleń. :-)

Kompleksowość leczenia

Jestem uczestniczką kursu irydologii u doktor Aliony.Chylę czoła przed jej ogromną wiedzą medyczną i irydologiczną . Program kursu usystematyzowany ,konkretny.Kazdy omawiany szczegół utrwalony na wielu przykładach.Doktor Aliona potrafi zarazić swoją pasją jaką jest irydologia i wskazać że jest to narzędzie holistycznego spojrzenia na człowieka.Zeby wiedzieć skąd wzrasta zainteresowanie tą dziedziną paramedycyny,trzeba znaleźć się na kursie prowadzonym przez doktor Alione.Bardzo dziękuję że mogłam w tym uczestniczyć

Kompleksowość leczenia

W dniach 27.06-30.06.2019 r. odbyłam szkolenie z Irydologii współczesnej, zorganizowanego przez Dr Alionę Morka. Z uwagi na praktykę zawodową, szkolenie zaliczam do najbardziej ciekawych i intensywnych, które miałam okazję doświadczyć. Wykładowca ma wysokie kwalifikacje zawodowe oraz bardzo dobre przygotowanie merytoryczne . Swoim doświadczeniem, jako praktyk - lekarz irydolog, dzieliła się z uczestnikami w sposób bardzo konkretny i ciekawy. Na kursie dowiedziałam się, czym naprawdę jest diagnostyka irydologiczna, jak bardzo trzeba być pokornym i skrupulatnym, jakże przydatne okazują się cechy dobrego śledczego. Na uznanie zasługuje sposób prowadzenia wykładu (omówienie metody analizy ...

Na kursie dowiedziałam się, czym naprawdę jest diagnostyka irydologiczna, jak bardzo trzeba być pokornym i skrupulatnym, jakże przydatne okazują się cechy dobrego śledczego. Na uznanie zasługuje sposób prowadzenia wykładu (omówienie metody analizy irydologicznej, bardzo wielu przypadków przedstawionych na zdjęciach, a następnie intensywne utrwalenie wiedzy)

Z ogromną przyjemnością, pozostawiam swoją rekomendację dla tych, którzy poszukują konkretnego miejsca, do poszerzania swoich horyzontów. Dr. Aliona z ogromną chęcią dzieli się swoim bogatym doświadczeniem, kształcąc w sposób bardzo konkretny, nowych adeptów tej ciekawej, a zarazem nie tak łatwej dziedziny.

Kurs u dr. Aliony warty jest każdych pieniędzy, a przepiękny dyplom otrzymany po zakończonym kursie, świadczy o wielkim szacunku do swoich kursantów.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne szkolenia.

Anna G.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki