Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach

Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Do Szpitala na izbę przyjęć w ubiegłym tygodniu trafiłam z mężem. Od pierwszych chwil zostaliśmymy potraktowany z uwagą przez personel szpitala. Pielęgniarki na dyżurze nocnym (29.04.2018) cierpliwie wysłuchały co i kiedy miało miejsce. Wykazały się ogromną empatią i natychmiast ściągnęły odpowiedniego ich zdaniem lekarza, który potem okazał się moim osobistym bohaterem - dr Gani Zeka Pacjent z objawami bólu brzucha, krwawieniem i omdleniem -niby nic strasznego ale Pan dr Zeka od razu podszedł do sprawy z pełnym zaangażowaniem. Dokładny wywiad, pierwsze badanie, lista zaleceń i skierowanie do szpitala. Chwile pózniej ...

Do Szpitala na izbę przyjęć w ubiegłym tygodniu trafiłam z mężem.
Od pierwszych chwil zostaliśmymy potraktowany z uwagą przez personel szpitala.

Dokładny wywiad, pierwsze badanie, lista zaleceń i skierowanie do szpitala. Chwile pózniej mój osobisty dramat-zatrzymanie akcji serca męża.
Pielęgniarki zareagowały natychmiast, Pan doktor był na czas, zrobił wszystko co należało, z ogromnym zaangażowaniem walczył o karetkę która odmówiła przyjazdu na miejsce (z racji tego że mąż zasłabł w szpitalu) z prywatnego tel wzywał pomoc nieustannie dopilnowując stanu męża. Panie pielęgniarki czuwały nad mężem doglądając jego stanu, były w tym wszystkim po prostu ludzkie i pełne szacunku do drugiej osoby. Kolejno dr Zeka poinstruował co i jak w dalszych etapach, czuć było pełen profesjonalizm i opiekę na najwyższym poziomie.
Jakby tego było mało dr Zeka służył radą i pomocą lekarską nawet kilka dni po zdarzeniu poświęcając swój prywatny czas. W przeciwieństwie do pozostałych lekarzy jakich miałam wątpliwą przyjemność poznać tego dnia, nie potraktował przypadku męża taśmowo, otaczał profesjonalną opieką i co najważniejsze w tym (dla mnie osobistym dramacie) był po prostu cudownym, ludzkim, pełnym empatii człowiekiem któremu zawdzięczam uratowanie życia mojej drugiej połówki.
Korzystając z okazji chciałabym serdecznie podziękować Paniom pielęgniarkom dyżurującym tego wieczora za opiekę i zaangażowanie w podejściu do pacjenta.
Panie dr Zeka -to był zaszczyt Pana poznać.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii