Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:4,7/5
Opinie:1
Uprzejmość personelu
5,0
Sprawność obsługi personelu
4,0
Opieka medyczna
5,0
Dostępność informacji
5,0
Wyposażenie pomieszczeń
5,0
Kompleksowość leczenia
4,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4,7/5
Uprzejmość personelu
5,0
Sprawność obsługi personelu
4,0
Opieka medyczna
5,0
Dostępność informacji
5,0
Wyposażenie pomieszczeń
5,0
Kompleksowość leczenia
4,0

Do Szpitala na izbę przyjęć w ubiegłym tygodniu trafiłam z mężem. Od pierwszych chwil zostaliśmymy potraktowany z uwagą przez personel szpitala. Pielęgniarki na dyżurze nocnym (29.04.2018) cierpliwie wysłuchały co i kiedy miało miejsce. Wykazały się ogromną empatią i natychmiast ściągnęły odpowiedniego ich zdaniem lekarza, który potem okazał się moim osobistym bohaterem - dr Gani Zeka Pacjent z objawami bólu brzucha, krwawieniem i omdleniem -niby nic strasznego ale Pan dr Zeka od razu podszedł do sprawy z pełnym zaangażowaniem. Dokładny wywiad, pierwsze badanie, lista zaleceń i skierowanie do szpitala. Chwile pózniej ...

Do Szpitala na izbę przyjęć w ubiegłym tygodniu trafiłam z mężem.
Od pierwszych chwil zostaliśmymy potraktowany z uwagą przez personel szpitala.
Pielęgniarki na dyżurze nocnym (29.04.2018) cierpliwie wysłuchały co i kiedy miało miejsce.
Wykazały się ogromną empatią i natychmiast ściągnęły odpowiedniego ich zdaniem lekarza, który potem okazał się moim osobistym bohaterem - dr Gani Zeka

Pacjent z objawami bólu brzucha, krwawieniem i omdleniem -niby nic strasznego ale Pan dr Zeka od razu podszedł do sprawy z pełnym zaangażowaniem.
Dokładny wywiad, pierwsze badanie, lista zaleceń i skierowanie do szpitala. Chwile pózniej mój osobisty dramat-zatrzymanie akcji serca męża.
Pielęgniarki zareagowały natychmiast, Pan doktor był na czas, zrobił wszystko co należało, z ogromnym zaangażowaniem walczył o karetkę która odmówiła przyjazdu na miejsce (z racji tego że mąż zasłabł w szpitalu) z prywatnego tel wzywał pomoc nieustannie dopilnowując stanu męża. Panie pielęgniarki czuwały nad mężem doglądając jego stanu, były w tym wszystkim po prostu ludzkie i pełne szacunku do drugiej osoby. Kolejno dr Zeka poinstruował co i jak w dalszych etapach, czuć było pełen profesjonalizm i opiekę na najwyższym poziomie.
Jakby tego było mało dr Zeka służył radą i pomocą lekarską nawet kilka dni po zdarzeniu poświęcając swój prywatny czas. W przeciwieństwie do pozostałych lekarzy jakich miałam wątpliwą przyjemność poznać tego dnia, nie potraktował przypadku męża taśmowo, otaczał profesjonalną opieką i co najważniejsze w tym (dla mnie osobistym dramacie) był po prostu cudownym, ludzkim, pełnym empatii człowiekiem któremu zawdzięczam uratowanie życia mojej drugiej połówki.
Korzystając z okazji chciałabym serdecznie podziękować Paniom pielęgniarkom dyżurującym tego wieczora za opiekę i zaangażowanie w podejściu do pacjenta.
Panie dr Zeka -to był zaszczyt Pana poznać.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

  • Uprzejmość personelu
  • Sprawność obsługi pacjenta
  • Opieka medyczna
  • Dostępność informacji
  • Wyposażenie pomieszczeń
  • Kompleksowość leczenia
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat