Ranking placówek

Stomatologia Medicover - Gliwice

Gruszczyńskiego 2/4
tel. 500 900 603

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tej przychodni, z pracy Pań pielęgniarek, położnej, dziękuję za życzliwe podejście, sprawne pobrania krwi. Dziękuję też za wspaniałe prowadzenie mnie w ciąży przez Pana Doktora Adama Rajperta, rzeczowe i konkretne podejście, a przy tym serdeczne.
Opinia dodana przez Karolina

pl. Piłsudskiego 6/1A
tel. 326007980

Najlepsza placówka w mieście i chyba na całym Śląsku. Nowoczesne wyposażenie i kompetentny personel, super lekarze
Opinia dodana przez Sławomir
Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne

Daszyńskiego 34
tel. (32) 701 9000

Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie po wizycie w klinice. Dość dużo miejsca w poczekalni; bardzo uprzejma, uśmiechnięta Pani rejestratorka. Na wizytę nie czekałam długo. Pani doktor, która mnie przyjmowała przywitała mnie po wejściu do gabinetu i przeprowadziła przed badaniem dokładny wywiad. Badanie było bezbolesne i przebiegło sprawnie. Pani doktor odpowiadała na każde moje pytanie wyczerpująco z czym nie spotkałam się u poprzednich specjalistów. Po wizycie jestem bardzo zadowolona i czułam się ...
Opinia dodana przez Monika

Tadeusza Kościuszki 1
tel. 32 23 82 091/96, 32 23 19 049

Do Szpitala na izbę przyjęć w ubiegłym tygodniu trafiłam z mężem.
Od pierwszych chwil zostaliśmymy potraktowany z uwagą przez personel szpitala.
Pielęgniarki na dyżurze nocnym (29.04.2018) cierpliwie wysłuchały co i kiedy miało miejsce.
Wykazały się ogromną empatią i natychmiast ściągnęły odpowiedniego ich zdaniem lekarza, który potem okazał się moim osobistym bohaterem - dr Gani Zeka

Pacjent z objawami bólu brzucha, krwawieniem i omdleniem -niby nic strasznego ...
Opinia dodana przez Daria

kościuszki 29
tel. 32 4613253

Szpital jak szpital, pozostawia wiele do życzenia.
Personel średnio pomocny ale wiadomo ile ludzi tyle podejść do pacjenta.
Od czasu do czasu pojawiał się specjalista godny uwagi, zaufania czy polecenia.
Po tygodniowym pobycie mojego męża w tej placówce mogłabym podsumować, że jak się człowiek o swoje podopomina, wyprosi itd to coś z pacjentem zaczną robić.

Ja natomiast chciałabym skupić się na jednym z lekarzy tego szpitala.
Opinia dodana przez Daria

Wybrzeża Armii Krajowej15