Ranking placówek

Daszyńskiego 34
tel. 690 807 090

Tadeusza Kościuszki 1
tel. 32 23 82 091/96, 32 23 19 049

Do Szpitala na izbę przyjęć w ubiegłym tygodniu trafiłam z mężem.
Od pierwszych chwil zostaliśmymy potraktowany z uwagą przez personel szpitala.
Pielęgniarki na dyżurze nocnym (29.04.2018) cierpliwie wysłuchały co i kiedy miało miejsce.
Wykazały się ogromną empatią i natychmiast ściągnęły odpowiedniego ich zdaniem lekarza, który potem okazał się moim osobistym bohaterem - dr Gani Zeka

Do Szpitala na izbę przyjęć w ubiegłym tygodniu trafiłam z mężem.
Od pierwszych chwil zostaliśmymy potraktowany z uwagą przez personel szpitala.

Pacjent z objawami bólu brzucha, krwawieniem i omdleniem -niby nic strasznego ale Pan dr Zeka od razu podszedł do sprawy z pełnym zaangażowaniem.
Dokładny wywiad, pierwsze badanie, lista zaleceń i skierowanie do szpitala. Chwile pózniej mój osobisty dramat-zatrzymanie akcji serca męża.
Pielęgniarki zareagowały natychmiast, Pan doktor był na czas, zrobił wszystko co należało, z ogromnym zaangażowaniem walczył o karetkę która odmówiła przyjazdu na miejsce (z racji tego że mąż zasłabł w szpitalu) z prywatnego tel wzywał pomoc nieustannie dopilnowując stanu męża. Panie pielęgniarki czuwały nad mężem doglądając jego stanu, były w tym wszystkim po prostu ludzkie i pełne szacunku do drugiej osoby. Kolejno dr Zeka poinstruował co i jak w dalszych etapach, czuć było pełen profesjonalizm i opiekę na najwyższym poziomie.
Jakby tego było mało dr Zeka służył radą i pomocą lekarską nawet kilka dni po zdarzeniu poświęcając swój prywatny czas. W przeciwieństwie do pozostałych lekarzy jakich miałam wątpliwą przyjemność poznać tego dnia, nie potraktował przypadku męża taśmowo, otaczał profesjonalną opieką i co najważniejsze w tym (dla mnie osobistym dramacie) był po prostu cudownym, ludzkim, pełnym empatii człowiekiem któremu zawdzięczam uratowanie życia mojej drugiej połówki.
Korzystając z okazji chciałabym serdecznie podziękować Paniom pielęgniarkom dyżurującym tego wieczora za opiekę i zaangażowanie w podejściu do pacjenta.
Panie dr Zeka -to był zaszczyt Pana poznać.

kościuszki 29
tel. 32 4613253

Od czasu do czasu pojawiał się specjalista godny uwagi, zaufania czy polecenia.
Po tygodniowym pobycie mojego męża w tej placówce mogłabym podsumować, że jak się człowiek o swoje podopomina, wyprosi itd to coś z pacjentem zaczną robić.

Ja natomiast chciałabym skupić się na jednym z lekarzy tego szpitala.
Na totalną dezaprobatę zasłużył sobie szanowny dr Grzegorz Jop choć lepszym określeniem byłoby dr Jop -kpina nie lekarz!

Z panem dr miałam wątpliwą przyjemność poznać się kilka dni temu gdy mój mąż późnym wieczorem został przywieziony karetką na izbę przyjęć ze szpitala wielospecjalistycznego w Gliwicach w którym doszło do zatrzymania akcji serca do szpitala na Kościuszki. Przywieziony na IP ze skierowaniem na wszelkie badania został przyjęty niczym zło konieczne. Po pierwsze szanowny dr Jop kilka razy zdołał zakwestionować konieczność przyjęcia pacjenta, zaznaczając że są tez w okolicy inne szpitale. Wykłócając się z załogą karetki odmawiał przyjęcia mojego męża na IP. Nie znalazł chęci wykonania dokładnego wywiadu z pacjentem który zwijał się z bólu bo w tym czasie odwalił pokazówkę z telefonem (w mojej obecności) dzwoniąc do szpitala z którego przywieziono męża z pretensjami dlaczego mąż został przywieziony własnie do nich na izbę.
Jakby tego było mało… "dr" Grzegorz Jop wielokrotnie podważał fakty -gdy opisywałam stan męża, co i kiedy miało miejsce oraz fakt że doszło do zatrzymania akcji serca (na oczach pielęgniarek ze szpitala Wielospecjalistycznego na Kościuszki 1 oraz dr Zeki który w porę zareagował) zostałam uznana przez dr Grzegorza Jopa za wymyślatą -bo jestem żoną i pewnie przesadzam a obiektywna być nie mogę.
Pan ,,dr'' pacjentów traktuje taśmowo a na wszelkie objawy, pytania i prośby jest głuchy i ślepy
Jednym słowem… dr Jop to dramat, kpina i niesmieczny żart a nie lekarz do którego człowiek może zgłosić się po pomoc.
Mam nadzieję, że ani ja ani nikt z moich bliskich nigdy na tego pseudo doktora nie trafi!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!

Tadeusza Kościuszki 29