White Dental ClinicWhite Dental Clinic - zdjęcie profilowe

White Dental Clinic

O nas

W gabinecie White Dental Clinic zdrowy i piękny uśmiech naszych Pacjentów jest dla nas największym priorytetem. Wykwalifikowany personel oferuje Państwu szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Nowoczesne technologie stosowane w gabinecie White Dental Clinic w połączeniu z doświadczeniem naszych lekarzy, pozwalają wykonywać zabiegi dopasowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta na najwyrzszym poziomie.
Dbamy o to aby wizyty w naszym gabinecie przebiegały komfortowo i w miłej atmosferze.

Nasi lekarze

Chirurg stomatolog   (+4 więcej)
Stomatolog dziecięcy   (+5 więcej)
Chirurg stomatolog   (+5 więcej)

Kompleksowość leczenia

Dobrze, że się zdecydowałem. Polecam Pana Lutostańskiego i te gabinety. Czystko, elegancko i dla mnie co najważniejsze bezboleśnie i jak na Warszawskie warunki cena na prawdę przystępna. Istotne było, że lekarz poinformował mnie co i jak i dlaczego tak się dzieje, co będziemy robić i przedstawił jakie są tego koszty, wszystko czarno na białym bez dodatkowego wciskania kosztów na siłę. Jestem zadowolony z całego procesu leczenia. Dla zmotoryzowanych ciężko zaparkować, więc ja następnym razem będę metrem ( 1-2 min od metro Słodowiec ) - to tylko taka mała uwaga.

Kompleksowość leczenia

duża zaleta, bliskość metra ale praktycznie brak parkingu. Za to miła obsługa, Pan Wychowański jako lekarz jest bezapelacyjny! Łatwo i konkretnie wyjaśnił mi plan leczenia, zabieg praktycznie bezbolesny. Jestem bardzo zadowolony i poelcam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii