- 45212 placówek

Promienista 98
60-142 Poznań
tel. 61 862 20 25

Wzorowa klinika, bardzo dobrzy specjaliści i pomocny personel, polecam. Szybko otrzymałam wynik badania z opisem.
Opinia dodana przez Wiola

Tadeusza Szafrana 5a/u7
30-363 Kraków
tel. 12 445 35 04

Dental Arts Studio w Krakowie to miejsce, które zdecydowanie zasługuje na uwagę, zwłaszcza jeśli rozważasz implanty zębowe. Personel gabinetu jest wyjątkowo profesjonalny i przyjazny, co sprawia, że każda wizyta przebiega w komfortowej atmosferze. Dużym atutem jest również nowoczesne wyposażenie, dzięki któremu wszystkie zabiegi są precyzyjne i minimalnie inwazyjne.
Opinia dodana przez Bruno

Kielce, ul. Kościuszki 25
25-316 Kielce
tel. 600 264 533

Moja siostra w tym roku urodziła 3 dziecko. był to jej pierwszy poród w tym szpitalu. była pod wielkim wrażeniem podejścia personelu do pacjenta i ich profesjonalizmu. Sam oddział nowoczesny i ""przyjazny" pacjentowi. Siostra stwierdziła, że była to najlepsza placówka w której rodziła i tu najlepiej jej się rodziło :)
Opinia dodana przez Karol

Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz
tel. 32 64 31 946

Byłam na wizycie w Oko-Test z polecenia koleżanki. Miałam objawy, które mogłyby wskazywać na zaćmę. Koleżanka była już po zabiegu. Powiem tylko tyle, że lepiej trafić nie mogłam. Dr. Violetta Tomczyk-Dorożyńska to najlepsza okulistka.a toczyła mnie wsparciem. Zapewniła że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Ogromnie polecam!
Opinia dodana przez NW

Bohaterów Warszawy 2
07-100 Węgrów

Zdrowie jest najważniejsze i należy je powierzać kompetentnym lekarzom i pielęgniarkom. W Revicie odzyskałam wiarę w polską służbę zdrowia.
Opinia dodana przez Michał Kowal

Plac Grzybowski 12
00-104 Warszawa
tel. tel. 516 167 506, 22 203 59 55

Najlepsza placówka medyczna z jaką miałem styczność. Zawsze miło jest tam przychodzić wiedząc, że zawsze mogę tam liczyć na pomoc fachowców.
Opinia dodana przez Stanisław
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1

Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław
tel. tel: +48 71 332 36 70, tel: +48 71 361 60 35

Wizyta w komfortowych warunkach i bez kolejek. Lekarz psychiatra niezwykle przyjazny i konkretny. Przepisane leki dobrane idealnie. Polecam
Opinia dodana przez Tomasz

Szymona Zimorowicza 1A
31-227 Kraków
tel. 48 794 510 810

Jestem bardzo zadowolona z rehabilitacji w tej placówce i z pracy jaką wykonuje Pan Mateusz. Nigdzie nie czułam się tak dobrze zaopiekowana. Pracują tu ludzie, którzy słuchają i chcą pomóc. Polecam serdecznie Pana Mateusza.
Opinia dodana przez Alicja

Świętojańska 139
81-392 Gdynia
tel. 058-719-72-90

Byłem w placówce na zwykłej konsultacji i nie spodziewałem się tak fachowej obsługi. Od samego wejścia do placówki zostałem powitany uśmiechem. Sama konsultacja była konkretna i uzyskałem wiele ciekawych informacji. Polecam!
Opinia dodana przez Michał

Juliusza Słowackiego 7A
18-400 Łomża
tel. 86 21 11 080

Przychodnia stomatologiczna na 5! Polecam. Leczyłam u nich dwa zęby kanałowo, bardzo się bałam, ale stomatolodzy zajęli się mną tak dobrze, że to była najmilsza wizyta u stomatologa w moim życiu (o ile w ogóle wizytę u stomatologa można określić słowem miła:P)
Opinia dodana przez magdalena

Legnicka 3
41-933 Bytom
tel. 32 2830698

Jestem pod opieką pani dr Boczarowskiej już kilka lat i jestem mega zadowolona. Bardzo dobrze leczy jest dokładna i nie zadaje bólu. Jakiś czas temu świetnie zrekonstruowała mi zęba. Używa dobrych materiałów, jest dokładna i kontaktowa. Stomatolog z powołaniem. Polecam
Opinia dodana przez Irena

ul. Boh. Września 83/1
72-600 Świnoujście
tel. 0914314444

Chyba się lekko pomyliłam.. więc powtórzę moją opinię o firmie.. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kamilę Kabacińską-Micał. Ortodonta pierwsza liga! Dzięki jej opiece i odpowiednim doborze leczenia moje dzieciaki nie będą miały moich problemów. Na szczęście i mi Pani Kamila pomogła. Dziękuję i POLECAM!
Opinia dodana przez Beata

ul. Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa
tel. 22 270 30 61

Centrum medyczne z bardzo miłą obsługą i przyjemną atmosferą. Leczę się tutaj już jakiś czas i nie trafiłam jeszcze na złego specjalistę. Oczywiście każdy lekarz może mieć gorszy dzień i humor, ale każdy jest tylko człowiekiem, więc to nie wpływa na moją opinię. Śmiało mogę polecić to miejsce.

os. Gwarków 22 a
44-240 Żory

Polecam z całego serca 😍 W Dentam Stomatologia leczyłam się ok 4 lata temu. Efekt leczenia pozytywnie mnie zaskoczył. Wszystkie plomby się trzymają, nic nie boli, nic się złego nie dzieje. To chyba najlepsza rekomendacja 💜 💛 Teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne i czyszczenie zębów z osadów. Poziom obsługi przez ten cały czas pozostaje niezmiennie na najwyższym poziomie. Zasłużone 5 gwiazdek ⭐⭐

ul. Koszarowa 17
62-302 Września
tel. tel. 604 818 840

Miałem usuwane dyski pod mikroskopem. Cały zabieg przeprowadzony na wysokim poziomie. Cena początkowo wydała mi się wysoka, ale jak zacząłem szukać gdzie indziej to się okazało w porównaniu do innych placówek i tak wypadacie najkorzystniej. POLECAM.
Opinia dodana przez Jan

Uzdrowiskowa 15
76-107 Jarosławiec
tel. 94 34-82-997

Fachowa pomoc medyczna. Wszyscy przyjaźnie nastawieni na pacjentów. Pielęgniarka, lekarz, rehabilitanci. Wszyscy bardzo pomocni i życzliwi a przede wszystkim skuteczni

Duńska 26/2
71-795 Szczecin
tel. 91/42-11-803

Bardzo miła, rzetelna, dokładna, delikatna, kompetentna pani doktor. Wizyta przebiegła ufano. Ceny miło zaskakują . Polecam.
Columna Medica

Wakacyjna 8
98-100 Łask
tel. 43 676 80 00

Zazwyczaj miejsc nie oceniam ale teraz już nie pamiętam nazwiska Pana Rafała który mnie prowadził i motywował, więc tu chciałbym mu serdecznie podziękować za jego pracę! Czuję się całkowicie odmieniony! Miejsce również fantastyczne do pełnej regeneracji i powrotu do zdrowia. Polecam
Opinia dodana przez Łukasz

Nowy Świat 58A
00-363 Warszawa
tel. 22 826 45 02

Dzięki pani Monice chodzę.Opieka i zabieg w Olsztynie na wysokim poziomie .Opieka po zabiegu bardzo dobra .Bez komplikacji bo przestrzegałem zasad które lekarz zalecił .Pozdrawiam Ryszard Wachowicz

Bonifraterska 3/11 lok.76
00-203 Warszawa
tel. (+48) 22 827-16-12 / 22 353-35-70

Doktór Izabela Borowiecka, przychodnia "Verde" znakomity kontakt z pacjentem, wnikliwa ocena stanu zdrowia i świetne dobranie sposobu leczenia