- 45216 placówek

Seweryna Goszczyńskiego 1
02-616 Warszawa
tel. 22 54 20 606

Do Warszawskiego Ośrodka Proktologii w szpitalu Św. Elżbiety trafiłam z ciężkim przypadkiem, według lekarzy w innym szpitalu - nieoperacyjnym. Zostałam przyjęta na konsultację i ku mojej ogromnej radości zespół specjalistów docent Kołodziejczak zdecydował się podjąć operacji. Dzięki nim jestem teraz zdrowa, pozbyłam się wstydliwych objawów i wreszcie żyję na pełnych obrotach. Polecam serdecznie szpital, opieka na najwyższym poziomie, czysto, przytulnie.
Opinia dodana przez Marta

Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
tel. tel. (22) 830 71 71

Korzystam z usług kliniki od dłuższego czasu, do pierwszej wizyty skłoniła mnie przede wszystkim lokalizacja (samo centrum Warszawy) i to, że wizytę miałam na drugi dzień. Zostałam na dłużej - podoba mi się ich podejście do pacjenta, mają naprawdę dobrych specjalistów i ceny nie z kosmosu (jak się w niektórych przychodniach zdarza).
Opinia dodana przez Justyna

ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa
tel. +48 22 629 59 07; 600 385 617

Serdecznie polecam! Specjaliści światowej klasy, przesympatyczna obsługa, miejsce w którym Pacjent czuje się zaopiekowany, czuje się bezpiecznie, szeroki wachlarz badań diagnostycznych :)
Opinia dodana przez Magdalena

ks. Czesława Niklewicza 1 lok. 15
Tarnowo Podgórne
tel. +48780084080

Bardzo polecam Panią Elizę. Jako pierwsza poradziła sobie z moim wieloletnim problemem, a byłam u wielu specjalistow. Żałuję, że nie trafiłam tu wcześniej. Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę.
Opinia dodana przez Małgorzata

Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 95 7364023

CZY LEKARZ PAN SŁAWOMIR PRZYBYLSKI JEST ORZECZNIKIEM W ORZECZNICTWIE O NIEPEŁNOSPRAWNOSCI W GORZOWIE --KTO WIE PROSZĘ O INFO

Storczykowa 5/101
15-644 Białystok
tel. 85 66 10 506

emalia2@wp.pl pracujemy w nowym miejscu ul. Młynowa 38 lok U8 w Białymstoku telefon b.z. -85 661 05 06 kierownik
Opinia dodana przez Anonim
Byłem już na dwóch wizytach w tej przychodni, a dokładniej u Pana Doktora Zeka i jestem mile zaskoczony, najlepszy lekarz u jakiego byłem. W moim życiu byłem już u wielu lekarzy, ale takiego profesjonalisty nie spotkałem do teraz, Polecam każdemu, który zawiódł się na polskiej służbie zdrowia. Niestety przy okazji moich dwóch ostatnich wizyt dowiedziałem sie, że Doktor Zeka jest na urlopie, czy ktoś posiada numer osobisty Doktora, byłbym bardzo ...
Opinia dodana przez Janek

ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław
tel. 71 70 70 993

Polecam doktora Rybaka. Zespół bardzo profesjonalny a recepcja uprzejma. Plus bo bardzo ładne wnętrza. Z zabiegu jestem bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez Bernard

Stanisława Staszica 28
42-100 Kłobuck
tel. 34 31 73 541

Bardzo dobra przychodnia. Mają dobrych lekarzy, nigdy się nie zawiodłam. Świetne lekarki jak dr Starszak, czy dr Paluch.

Kościuszki 51/58B
64-610 Rogoźno
tel. 666851851

Jestem bardzo zadowolona z usług tego gabinetu. Okres oczekiwania na wizytę krótki. Personel przyjazny. Polecam usługi !
Opinia dodana przez Dorota

T. Śliwińskiego 5/2
81-198 Kosakowo
tel. 587321155

Jestem pod wrażeniem tego, jak pozytywna atmosfera panuje w tym gabinecie. Od samego wejścia ( a w sumie nawet telefonu) Panie z rejestracji przywitały mnie miłym tonem głosu i uśmiechem. Podobnie w przypadku Pani doktor, cały czas uśmiechnięta, co widać była nawet przez maseczkę :) Wizyta przebiegłą sprawnie i profesjonalnie, jestem już umówiona na kolejną i mimo że czeka mnie leczene kanałowe, to z takim zespołem niczego się nei boję!
Opinia dodana przez Kasia

Powstańców Śląskich 1 A
42-600 Tarnowskie Góry
tel. 32 2854785

Profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, doświadczenie i rewelacyjne, empatyczne podejście do pacjenta. Pani Doktor ma fantastyczne podejście do dzieci, mój syn odbył pierwszą wizytę jako dwulatek i od tego czasu (13 lat) cała moja rodzina jest pod opieką Stom-Medu. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez anna

SZWEDZKA 20
22-400 Zamość
tel. 507080742

Miło, sympatycznie i bardzo profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam z pełną odpowiedzialnością!!
Opinia dodana przez Kasia

Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin
tel. 81 5323711

Bardzo dobrze wyposażona placówka. Oceniam usługi stomatologiczne - bo tylko z nich kozystałam. Pozdrawiam
Opinia dodana przez Kamila

ul. Parkowa 5
38-480 Rymanów

Jeśli ktoś ma wyjazd do szpitala uzdrowiskowego Eskulap na oddział Pumologiczny w terminie 14-02-2015 do 07-03-2015 z okolic TYCHÓW MYSŁOWIC KATOWIC PROSZE O KONTAKT NR TEL 794-653-777 LUB NA E-MAIL janosz.bernadeta@op.pl dziekuje kuracjusz Bogusław
Opinia dodana przez Boguslaw

al. Aleja Wojska Polskiego 80/18
10-290 Olsztyn
tel. 89 526 08 09

Pani dr bardzo kompetentna, uprzejma z dużą cierpliwością do pacjentów. Personel przychodni bardzo pomocny i kompetentny.
Opinia dodana przez Krystyna

Ignacego Krasickiego 14
42-500 Będzin
tel. 728981800

Obsługa miła i sprawna,pielęgniarki uprzejmie i profesjonalne.Lekarze po zabiegach często zaglondajom do pacjenta .Czysto , pokoje jednoosobowe z łazienką. Ja byłam miło zaskoczona taką obsługą pacjenta polecam..
Opinia dodana przez Marzena

Piłsudskiego 78
34-240 Jordanów
tel. +48 698 555 000

Właśnie dzisiaj korzystałam z usługi w Meja - dent--i jestem bardzo zadowolona - Pani doktor Bocianowska to cudowna osoba ma świetny kontakt z pacjentem- usunięcie zęba było perfekcyjne -- bardzo dziękuje. Pozdrawiam
Opinia dodana przez Elżbieta

ul. Adama Mickiewicza 128a
71-104 Szczecin

Najlepszym lekarzem w tej klinice jest pani Barbara Potorska. Jest bardzo uważna, bardzo mądra, jej leczenie zawsze nam pomaga, jest to lekarz najwyższej klasy.
Opinia dodana przez Mariia

Jagiellońska 7
80-371 Gdańsk
tel. 58 763-93-00

Znakomici dwaj lekarze...Dr Chrobak i Michalski...skarby ..nie oddawać ich nigdzie...przedłużać kontrakty
Opinia dodana przez Herman