Filtry ›Wyniki wyszukiwania- 45701 placówek
Błyskawiczne przyjęcie pacjenta z bólem . Godna polecenia klinika . Wszystko na najwyższym poziomie . Bardzo miła obsługa !!!
Opinia dodana przez Ewa
Polecam doktora Rybaka. Zespół bardzo profesjonalny a recepcja uprzejma. Plus bo bardzo ładne wnętrza. Z zabiegu jestem bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez Bernard
Polecam, bardzo dobre miejsce w Gdańsku Oliwie. Wielu specjalistów i możliwość wykonania badań laboratoryjnych. Dokładna diagnostyka laryngologiczna, endoskopia i nasofiberoskopia.
Opinia dodana przez Anonim
Als Ausländer ohne Polnischkenntnisse ist es schwer einen guten Arzt zu finden, der deutsch oder englisch spricht. Glücklicherweise fand ich Golden Care in Breslau. Ich bekam sofort telefonisch einen Termin wegen meiner Herzprobleme und wurde zuerst von einem Herzspezialisten (Prof. Witkowski) betreut und im nächsten schritt von einem weiteren Spezialisten (Dr. Szepanski), der eine Komplettuntersuchung machte. Beide nahmen sich sehr viel Zeit, um alle Fragen zu beantworten und mir die …
Opinia dodana przez hjpospie
Właśnie dzisiaj korzystałam z usługi w Meja - dent--i jestem bardzo zadowolona - Pani doktor Bocianowska to cudowna osoba ma świetny kontakt z pacjentem- usunięcie zęba było perfekcyjne -- bardzo dziękuje. Pozdrawiam
Opinia dodana przez Elżbieta
A więc tak jestem pod mega wrażeniem cały personel pracuje jak aniołowie odpowiednie ludzie na odpowiednim miejscu miła atmosfera bardzo życzliwi uczyni spokojni grzeczni aż nie chciało mi się wychodzić do domu jeszcze raz serdecznie dziękuję za profesjonalne podejście do pacjenta pozdrawiam cały personel Marcin z dwójki.
Opinia dodana przez Marcin
Przystępne terminy i godziny wieczorne. Badanie przebiegło szybko i sprawnie podobnie jak wybranie okularów. Życzliwa obsługa, polecam.
Opinia dodana przez Anonim
Od lat leczy mnie i moją rodzinę zawsze punktualna nigdy nie było z nią jakich kolwiek nieprzyjemności miła kulturalna bardzo w porządku
Opinia dodana przez Gutowski Mariusz
Jestem ogromnie wdzięczna całemu personelowi laboratorium za cudowne podejście do mojego dziecka. To, co mogło być stresującym doświadczeniem, okazało się spokojną i wręcz sympatyczną wizytą. Panie podeszły do małego pacjenta z taką cierpliwością, ciepłem i uśmiechem, że poczuł się bezpiecznie i pewnie. Dziękuję za profesjonalizm – takie miejsca naprawdę warto polecać!
Opinia dodana przez Anonim
Profesjonalna informacja, bardzo miłe i pomocne rejestratorki. Konsultacje medyczne na wysokim poziomie. Nowoczesne, komfortowe wnętrza. Polecam!
Opinia dodana przez Anonim
Polecam, pobranie krwi poszło szybko i sprawnie bez żadnego śladu nakłucia. Profesjonalne podejście do pacjenta ;). Pielęgniarka od razu zobaczyła, że mam słabe żyły więc zastosowała igłę dla niemowlaków. Po pobraniu żadnego śladu na ręku.
Opinia dodana przez Agnieszka
Absolutnie wybitny oddział urologii! Pobyt tutaj to wzór doskonałości medycznej. Szczególne uznanie dla dwóch wspaniałych Lekarzy: 🔹 dr Jakubik: Połączenie ogromnej wiedzy, empatii i niezwykłej umiejętności wyjaśniania. Czułem się bezpiecznie i pewnie, że jestem w NAJLEPSZYCH rękach w kraju! 🔹dr Król: Mistrz precyzji, chirurgicznej perfekcji i niewzruszonego spokoju. Jego profesjonalizm buduje absolutne zaufanie. Prawdziwy autorytet! Ich współpraca to ZŁOTY STANDARD! Cały personel (lekarze, pielęgniarki) – niezwykle życzliwi, kompetentni, zawsze dyspozycyjni. …
Opinia dodana przez Magdalena
Z całego serca polecamy Oddział Dziecięcy Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Trafiliśmy tu z naszym dzieckiem w bardzo stresującym momencie i od pierwszych chwil poczuliśmy się zaopiekowani. Największym atutem jest podejście do rodziców. Jako mama i tata (Emilia i Kamil) mogliśmy być nieprzerwanie przy naszym dziecku przez cały czas hospitalizacji. To bezcenne, że szpital rozumie, jak kluczowa dla małego pacjenta jest obecność i wsparcie rodziców. Mieliśmy swoje miejsce przy łóżku, co ogromnie …
Opinia dodana przez Emilia i Kamil
Pani doktor Ula Matys jest przemiłą specjalistką. Nie jest leniwa, chętnie wykonuje profesjonalnie badania. To lekarz o wysokiej kulturze i jest bardzo dobrym znawcą kardiologii. Byłam pacjentką tej Pani. Życzyłabym ażeby lekarze inni podchodzili tak życzliwie do problemów pacjenta.
Opinia dodana przez Grazyna
Bardzo fachowa opieka, ponadprzeciętna czystość, sprawna obsługa pacjenta, niezwykle uprzejmy personel. Dziękuję za opiekę całemu personelowi i za wykonanie koronografii i angioplastyki, szczególnie Panu dr Markowi Goebel i Pani dr ordynator Barbarze Pankiewicz. Pacjentka z Wojkowic.
Opinia dodana przez Waleria R.
Opinia dodana przez Anonim
Bardzo dobra placówka medyczna. Szybko i sprawnie udzielają pomocy. Działają profesjonalnie i dokładnie.
Opinia dodana przez Anonim
POLECAM WSZYSTKIM TĄ PLACÓWKĘ ZDROWIA PACJENCI SĄ PRZYJMOWANI PO MINIMALNYM OKRESIE OCZEKIWANIA LEKARZE SĄ KOMPETENTNI CAŁY PERSONEL JEST BARDZO UPRZEJMY POLECAM WSZYSTKIM TĄ PRZYCHODNIĘ
Opinia dodana przez Bożena
placówka godna polecenia jeśli masz problem z alkoholem, terapeuci poświęcają ci na maksa czas , zawsze można na nich liczyć, polecam
Opinia dodana przez kasia
Dr Grzegorz Łęcki to profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Dzięki niemu pozbyłem się dentystycznej traumy. Bardzo empatyczne podejście do pacjenta i fachowość. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez Mariusz