Filtry ›Wyniki wyszukiwania- 45700 placówek
Wszystko na plus. Wycinałam synkowi migdałki u Pana doktora Krzysztofa Łasińskiego , opieka wspaniała, warunki bardzo dobre, Pan doktor bardzo profesjonalny. Jedyny minus to jest to, że nie można się dodzwonić do przychodni . Ogólnie bardzo polecam .
Opinia dodana przez Mama
Moja opinia dotyczy nie placówki, która jest bardzo dobra tylko zatrudnionej tam jednej z lekarek. Pani doktor Agnieszka Kostka bardzo psuje tę opinię. Na ostatniej wizycie była w stosunku do mnie niegrzeczna, odpowiadała na pytania nerwowo a w końcu powiedziała, że ona nie jest od wykładów. Nieuprzejma i nieżyczliwa zwłaszcza gdy się ją o coś zapyta. Nie polecam wizyt u tej Pani zwłaszcza gdy ktoś chce uzyskać jakieś informacje.
Opinia dodana przez Elżbieta
Bardzo sprawna obsługa personelu i lekarza. Lekarz okulista dokładnie bada bada oko i bardzo dokładnie wyjaśnił mi co się dzieje z moim okiem. Jest bardzo uprzejmy i cierpliwy.
Opinia dodana przez Anonim
Godna Polecenia jest Pani Doktor.Bernadeta Sobiło.Dobre rzetelne i profesjonalne podejście lekarza od lat z wielką cierpliwością podchodzi do pacjenta
Opinia dodana przez Kowal
Najznamienitszy lekarz z tzw."trzecim okiem" u jakiego dane było mi konsultować swoje problemy zdrowotne .Bogu dzięki za takich ludzi dr. Stanisławie
Opinia dodana przez Anonim
Byłam pacjentem poradni ortopedycznej w 2015r. Obsługa bardzo miła,widać, ze starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjenta. Pomieszczenia skromne, ale schludne i czyste. Pan doktor M.Siergiej to dobry, rzeczowy specjalista i miły człowiek. Na szczęście trafiłam do niego we właściwym momencie, dzięki temu uniknęłam niepotrzebnej operacji,którą chciał "zafundować" mi lekarz z działdowskiego szpitala. Od tego czasu minął rok, a ja mam się dobrze.
Opinia dodana przez Działdowianka
Bardzo polecam, szczególnie Pani Izabela Piela jest bardzo konkretnym psychologiem, rozmowy z nia bardzo dużo dają
Opinia dodana przez Anonim
Dziś byłam z chorym dzieckiem w przychodni do której należymy,Centermed Szkotnik. To co tam zaobserwowaliśmy czekając na badanie było delikatnie mówiąc niesmaczne. Konkretnie sytuacja miała miejsce na parterze, na sali gdzie są okienka do rejestracji, gabinety zabiegowe, szatnia… Panie rejestratorki, pielęgniarki, szatniarka trudno określić czy są tam w pracy czy na jakimś spotkaniu towarzyskim. Matka z dzieckiem ma poczekac pod rejestracją aż panie się wyśmieją do woli, wyczerpią wątek i …
Opinia dodana przez Barbara
Brak jakiejkolwiek opieki pielęgniarskiej, brak rehabilitantów, zatajanie stanu zdrowia pacjenta, absolutny brak szacunku do godności człowieka, w szczególności pacjentów którzy sami się nie poruszają. Ojciec zmarl w tym miejscu bez możliwości przeniesienia gdyż dyrektorstwo ośrodka nie zgodziło się na przeniesienie pacjenta ze względu na to że bali się o oskarżenie o zaniedbanie.
Opinia dodana przez Grazyna
Świetna obsługa, miły personel, placówka jest otwarta bardzo długo, bo aż 14 godzin! Łatwo w związku z tym o wizytę w preferowanym terminie :) Tak jak się umawiam, tak jestem obsługiwana :D Czułam się bardzo zaopiekowana, wszelkie pytania spotkały się z wyczerpującą odpowiedzią, placówka świadczy dużo usług. Jest po prostu super!
Opinia dodana przez Anonim
Dr. Piotr Blada, wspaniałe podejście do pacjenta. Chodzę do niego od kilku lat i uważam, że właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez Monika
Personel uprzejmy, miły, wszystko na miejscu i okulista ( dr Nowak) i optyk (pani Sylwia)obydwie super. Chodzę tam od samego początku i zawsze fachowe doradztwo.
Opinia dodana przez Anonim
personel szpitala miły uprzejmy,dziwne maja tylko zasady przyjmowania do szpitala (można dość długo czekać), lekarze mało czasu poświęcają pacjentowi na wizycie natomiast można potem znaleźć lekarza w dyżurce i się dopytać o wszystko, trochę gorzej jest z lazienką bo jest jedna wspólna na dwa pokoje czyli na 6 os., a bardzo rzadko jest sprzatana, po za tym jeśli można tak powiedzieć o pobycie w szpitalu to na plus,
Opinia dodana przez Ewelina
Miła, kameralna przychodnia blisko pl. Bankowego, świetny dojazd. Polecam zwłaszcza dentystów, którzy potrafią zdziałać cuda!
Opinia dodana przez Masza
Korzystałam z rehabilitacji na NFZ już cztery razy, za każdym razem odczuwałam znaczną poprawę. Szczególne podziękowania dla pani Marysi i pana Marcina oraz pana Damiana, którzy posiadają ogromną wiedzę i są świetnymi specjalistami. Miła atmosfera, klinika czysta, personel uprzejmy. Jedynie kłopotem jest malutki parking przed przychodnią. Poza tym wszystko perfect
Opinia dodana przez Anonim
Bardzo dobra przychodnia, pomocne Panie w rejestracji. Zgłosiłem się na badania USG, których potrzebowałem bardzo pilnie. Rejestratorka odrazu zadzwoniła i ściągnęła lekarza. Jestem bardzo wdzięczny, polecam tą przychodnię!
Opinia dodana przez Krzysztof
Nie polecam. Lekarka Małgorzata Kościuszko wymuszała na mnie zakup najdrożśzych leków i przynoszenia paragonów za nie, a gdy odmóiwłem, bo wolałem kupić tańśzy zamiennik to wybuchła agresją.
Opinia dodana przez Władysław
Panie na recepcji są uprzejme i kompetentne. W Vertimed+ leczy się cała moja rodzina. Widać, że jest to miejsce dobrze zarządzane.
Opinia dodana przez Anonim
Pani doktor Liliana (nie pamiętam nazwiska) po 15 minut już nie chciała ze mną rozmawiać bo na pacjenta ma tylko 15 min.Chciałam uzyskać jeszcze receptę,ale Pani doktor powiedziała że minęło już 15 min i zakończyła rozmowę ze mną. Ja wiem że praca lekarza jest bardzo cenna i wymagająca i że Pani doktor ma za kilka minut może inną teleporade ale skoro na rozmowę czekałam tak długo to 20-30 sekund dla …
Opinia dodana przez ana
Mam zaufanie. Trafna diagnoza o zeszłego roku chodziłem po lekarzach i nic. Tutaj mi pomogli a trafiłem bo sąsiadka tu chodzi i poleciła. Bardzo sumienny lekarz .
Opinia dodana przez Stefan