Ranking placówek

Bolesławiec

- 62 placówki

Miarki 29
tel. 75 7382511,7341245

Wspaniała placówka, pielęgniarki miłe i pomocne, bardzo kompetentni lekarze.

Wspaniała placówka, pielęgniarki miłe i pomocne, bardzo kompetentni lekarze.
Można się jedynie przyczepić do szczegółów. Labolatorium posiada jedynie jedną Panią, która dobrze pobiera materiał - a to zdecydowanie za mało. Mankamentem jest też rejestracja, stanie przed przychodnią godzinę, po to aby dostać się do Pani doktor Krzywdzińskiej to stanowcza przesada. Problem jest również z rejestracją telefoniczną, nie dość, że od godziny 9:00, to nie można się praktycznie dostać do żadnego lekarza.

Opinia dodana przez Kasia

Aleja Tysiąclecia 30
tel. 75 7380300

Z racji, że byłam tam 4 lata temu, jeszcze zza czasów doktora Chmielewskiego. Opieka była na niskim poziomie, pielęgniarki mało pomocne z nielicznymi wyjątkami. Lekarze bardzo podejrzliwi, sugerowali że zależy mi na zwolnieniu, i tak naprawdę jestem zdrowa. Gdyby nie doktor Chmielewski i jego upór w badaniach, prawdopodobnie mój pobyt zakończyłby się za 2 dni. W tamtym okresie jak dla mnie Szpital na niskim poziomie.

Opinia dodana przez Kasia

Czesława Miłosza 1