Ranking placówek

Niedrożność dróg łzowych

(2 opinie)

ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów
tel. Rejestracja: +48 32 7 707 707 tel. kom: +48 661 56 65 04, tel./fax +48 32 781 98 93

Byłam dzisiaj na badaniu w sprawie doboru soczewek miękkich w Szpitalu Optomed w Chorzowie. Podczas umawiania wizyty uzyskałam informację, że w cenie badania są bezpłatne miesięczne soczewki. Po przeanalizowaniu oferty konkurencji stwierdziłam, że drogo ale warto zbadać sobie oczy i dobrać soczewki w specjalistycznej placówce a nie u optyka choć badanie jest bezpłatne przy zakupie soczewek za ok. 100zł. Cena w Optomed wg cennika na stronie 150zł. Pani dr bardzo miła, spokojna, z badania byłam zadowolona choć z niewiadomych przyczyn nie mogłam się dowiedzieć od niej o ceny soczewek, ciągle odsyłała mnie do rejestracji a przecież ich ceny powinna znać aby o różnicach poinformować pacjenta. Na temat miesięcznych soczewek, które miały być w cenie badania również milczała i odsyłała mnie do rejestracji. Po wizycie poszłam się rozliczyć, przekonana, że miesięczne soczewki dostanę przy płatności. Cena wizyty 200zł choć torycznych soczewek mi nie dobrano a zwykłe, i tu niespodzianka, nie ma żadnych miesięcznych soczewek w cenie, mogę sobie u nich dokupić w cenie 100zł. Są bezpłatne tylko te, które mi założono do oczu. Pani z rejestracji wydała mi soczewki miesięczne, cena 100zł. Teraz w domu doczytałam, że to nie są soczewki miesięczne tylko 30 sztuk soczewek. Czyli na 15 dni. Czuję się oszukana przez tę placówkę, wszystkim zainteresowanym proponuję dokładne ustalanie cen, a soczewki dobierać taniej wyjdzie u optyka. Ja na tym badaniu straciłam ponad 200zł bo jeszcze muszę dokupić soczewki na kolejne 15 dni aby mieć je na miesiąc. Ale tam mnie już nie zobaczą.

Opinia dodana przez Jolanta

ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Bardzo fachowa opieka, ponadprzeciętna czystość, sprawna obsługa pacjenta, niezwykle uprzejmy personel. Dziękuję za opiekę całemu personelowi i za wykonanie koronografii i angioplastyki, szczególnie Panu dr Markowi Goebel i Pani dr ordynator Barbarze Pankiewicz. Pacjentka z Wojkowic.

Opinia dodana przez Waleria R.

Szczecińska 59
tel. 32 24 19 111

B. dobry gabinet i fachowe podejście do pacjenta. Polecam znajomym i nieznajomym. Dogodny dojazd i bezpłatny parking.

Opinia dodana przez Halina S

Strzelców Bytomskich 11
tel. 32 34 83 010

W Śląskim Centrum Urologii byłem diagnozowany rok temu z podejrzeniem raka prostaty. Nie polecam tej placówki. Personel nieuprzejmy. Nawet na prywatnej wizycie lekarz Zygfryd Garłowski nie poświęcił mi więcej jak 10 minut, razem z badaniem. Doktor Kozina nie chciał wydać mi dokumentacji medycznej, przy potwierdzonym już raku. Nikt nie odpowiedział na naturalne w tym przypadku pytania. Zaproponowano mi jedynie leczenie hormonalne. Nie chciano wydać mi skierowania na badanie rezonansu magnetycznego. Badanie zrobiłem prywatnie i bardzo dobrze że zrobiłem.
Na podstawie rezonansu Prof. Piotr Chłosta w Krakowie podjął decyzję o operacji. Dziś rok po operacji jestem zdrowy i wyniki badań są bardzo dobre.
Gdybym zaufał lekarzom w Ślaskim Centrum Urologii w Chorzowie pewnie dziś umierałbym z powodu raka. Odradzam wszystkim pacjentom tą placówkę.

Opinia dodana przez Wl Pusz

ks. Jana Gałeczki 36