Uprzejmość personelu

Niedrożność dróg łzowych

(2 opinie)

ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów
tel. Rejestracja: +48 32 7 707 707 tel. kom: +48 661 56 65 04, tel./fax +48 32 781 98 93

Polecam Optomed. Bardzo profesjonalna obsługa. Dobierałem soczewki kontaktowe. Dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania i obawy. Miła obsługa. Wreszcie pozbyłem się okularów, za noszeniem których nigdy nie przepadałem.

Opinia dodana przez Anonim

Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów
tel. 693 914 488

ul. Karola Miarki 33A/1
tel. tel. 601 536 922

ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Bardzo fachowa opieka, ponadprzeciętna czystość, sprawna obsługa pacjenta, niezwykle uprzejmy personel. Dziękuję za opiekę całemu personelowi i za wykonanie koronografii i angioplastyki, szczególnie Panu dr Markowi Goebel i Pani dr ordynator Barbarze Pankiewicz. Pacjentka z Wojkowic.

Opinia dodana przez Waleria R.

Szczecińska 59
tel. 32 24 19 111

B. dobry gabinet i fachowe podejście do pacjenta. Polecam znajomym i nieznajomym. Dogodny dojazd i bezpłatny parking.

Opinia dodana przez Halina S

Strzelców Bytomskich 11
tel. 32 34 83 010

W Śląskim Centrum Urologii byłem diagnozowany rok temu z podejrzeniem raka prostaty. Nie polecam tej placówki. Personel nieuprzejmy. Nawet na prywatnej wizycie lekarz Zygfryd Garłowski nie poświęcił mi więcej jak 10 minut, razem z badaniem. Doktor Kozina nie chciał wydać mi dokumentacji medycznej, przy potwierdzonym już raku. Nikt nie odpowiedział na naturalne w tym przypadku pytania. Zaproponowano mi jedynie leczenie hormonalne. Nie chciano wydać mi skierowania na badanie rezonansu magnetycznego. Badanie zrobiłem prywatnie i bardzo dobrze że zrobiłem.
Na podstawie rezonansu Prof. Piotr Chłosta w Krakowie podjął decyzję o operacji. Dziś rok po operacji jestem zdrowy i wyniki badań są bardzo dobre.
Gdybym zaufał lekarzom w Ślaskim Centrum Urologii w Chorzowie pewnie dziś umierałbym z powodu raka. Odradzam wszystkim pacjentom tą placówkę.

Opinia dodana przez Wl Pusz

Chodkiewicza 1b