Ranking placówek

Gorzów Wielkopolski

- 180 placówek

Górczyńska 17
tel. 95 7151164

Polecam, najlepsza placówka w Gorzowie, lekarze w porządku, przyjazna atmosfera , super rehabilitacja!

Opinia dodana przez Krzysztof

Borowskiego 2A
tel. 95 720 75 10

Uprzejmość personelu, opieka medyczna, wyposażenie pomieszczeń i kompleksowość leczenia najwyższa nota - 5 pkt. Sprawność obsługi pacjenta - 4 pkt. bo są momenty kiedy jest kolejka. Dostępność informacji - 4 pkt. bo pod koniec roku nie mogłem się dodzwonić.

A teraz tak od siebie: Lekarze bardzo kompleksowo objaśniają zabiegi. Sam zabieg jest bezbolesny bo stosują miejscowe znieczulenie. Po 2-ch godzinach od zabiegu (przepuklina pachwinowa) bez problemu udałem się do domu. Otrzymałem od razu receptę (trzy rodzaje środków przeciwbólowych). Na drugi dzień kontrola, a po 10 dniach zdjęcie szwów - oczywiście bezbolesne. Cały czas byłem na nogach, drobne porządki w domu czy lekkie zakupy. Nie brałem zwolnienia lekarskiego, bo nie musiałem. Gdybym się zdecydował na ten zabieg w szpitalu to 3 dni bym leżał i nie wiadomo na jakiego lekarza bym trafił.

Opinia dodana przez Zenon

NOWA 5
tel. 957366700

Straszna lokalizacja. Winda nie działa. Na piętro po schodach dla ludzi starszych i połamanych. Długie terminy oczekiwania. Jakaś komuna.

Opinia dodana przez Dariusz

tel. 957321644

ul.Pionierów
tel. 095 720 20 36

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Szarych Szeregów 38 (centrum Q10 -1 piętro )
tel. 95 7366 366