Ranking placówek

Internista

- 11758 placówek
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1

Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław
tel. tel: +48 71 332 36 70, tel: +48 71 361 60 35

Wizyta w komfortowych warunkach i bez kolejek. Lekarz psychiatra niezwykle przyjazny i konkretny. Przepisane leki dobrane idealnie. Polecam
Opinia dodana przez Tomasz
DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!
Opinia dodana przez Łukasz
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2

ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA

Omulewska 27
tel. 22 740 20 20

Premium Clinic Wrocław

Podwale 82, wejście OVO Apartamenty, Wrocław
50-414 Wrocław
tel. 71 728 08 08

Placówka w centrum miasta. Po wejściu do budynku recepcja wskazuje jak dojść do przychodni. Duży wybór specjalistów. Korzystałam z pomocy kardiologa i onkologa. Miałam wykonane na miejscu badania USG i holter a u onkologa wideodermatoskopię. Obsługa miła, kompetentna, wyniki badań do odbioru w krótkim czasie. Polecam szukającym dobrej opieki- nie zawiedziecie się.
Opinia dodana przez Iwona
Rehasport Clinic

plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk
tel. +48 58 769 73 00

Chciałabym bardzo podziękować Pani Marcie Rzewuskiej z kliniki w Gdańsku, która z całym sercem, zaangażowaniem i profesjonalizmem zajęła się moimi problemami z kręgosłupem i napięciem mięśni. Pierwszy raz po rehabilitacji, dzięki Pani Marcie, czuję się dobrze, napięcie ustępuje, bóle przemijają, mogę kręcić bez problemu szyją. Pani Marta jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu, wspaniałe podejście do pacjenta, zawsze uśmiechnięta, pełna energii, zawsze z pasją wykonuje swoją pracę. Wspaniała rehabilitacja, ...
Opinia dodana przez Jola Borodzicz
Rehasport Clinic

ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań
tel. +48 61 833 89 89

Bardzo sprawna i przyjazna obsługa. Zerwany więzozrost barkowo obojczykowy operowany nowatorską metodą, bardzo szybki powrót do sprawności. Obsługa na każdym kroku bardzo miła i kompetentna.
Opinia dodana przez Piotr
Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska

ul. Wałbrzyska 46
tel. 22 566 22 22

Nie znaleźli raka, który jest w pęcherzu i według CMD Wałbrzyska wszystko jest ok! Aleksandra Kruszewska-Pinto wykonała dnia 24.062019 badanie USG i nie znalazła zmiany nowotworowej litej, wypukłej, 2x2 cm. A. Pino pomimo krwiomoczu nie zaleciła w opisie wyniku badania dalszej diagnostyki! Zastępca Kierownika ds. Medycznych CMD Wałbrzyska na złożoną skargę odpowiedziała cytuję: "W przeprowadzonym badaniu nie stwierdzono istotnych odchyleń od stanu prawidłowego".
Nie polecam CMD Wałbrzyska.

Opinia dodana przez Katarzyna
Medycyna Dąb Katowice