Ranking placówek

DARIMED

Prosta 42
25-371 Kielce
tel. 664 755 655

Niedługo mieszkam w Kielcach i dobrze, ze tu udało mi się znaleźć miejsce gdzie mogę się zgłosić do lekarza, a w szczególności gdy jest wiele specjalizacji. Czasem są "obsuwy" czasowe stąd daję nieco mniejszą opinię, ale miejsce i tak polecam!

Opinia dodana przez Łukasz

ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

W rutynowym badaniu cytologicznym wyszła mi tzw. 3 grupa. mój ginekolog skierował nie do szpitala na specjalistyczne badania. Trafiłam na oddział ginekologiczno-położniczy w tym szpitalu. Lekarz stwierdził, że niby jeszcze nic złego nie widać ale dla bezpieczeństwa zrobi tzw. wycinek na obecność komórek rakotwórczych. Wynik był pozytywny. Lekarz od razu postanowił przeprowadzić zabieg. Przed samym zabiegiem lekarz dokładnie wytłumaczył mi na czym cała operacja będzie polegać. Dzięki czemu czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem pod dobrom opoką. Przed zabiłem lekarz przeprowadził kompleksowe badania (krew, USG itp.) Sam zabieg przeprowadzono bez żadnych komplikacji. Po krótkiej obserwacji zostałam wypuczona do domu. Ze względu na zły stan kręgosłupa miałam straszliwy ból po znieczuleniu w kręgosłup. Pielęgniarki pomagały mi nawet w środku nocy. Gdyby nie zaangażowanie lekarza w przeprowadzenie zabiegu bo wielkich przesłanek nie było w ciągu roku mogłam mieć już takie stadium raka, że mogło by być za późno.

Opinia dodana przez Karol

Kielce, ul. Kościuszki 25
tel. 600 264 533

Moja siostra w tym roku urodziła 3 dziecko. był to jej pierwszy poród w tym szpitalu. była pod wielkim wrażeniem podejścia personelu do pacjenta i ich profesjonalizmu. Sam oddział nowoczesny i ""przyjazny" pacjentowi. Siostra stwierdziła, że była to najlepsza placówka w której rodziła i tu najlepiej jej się rodziło :)

Opinia dodana przez Karol

Kościuszki 25
tel. 41 34 31 186

Prężnie rozwijająca się placówka z wysoce wykwalifikowanym personelem. Do tego personel bardzo przyjazny i z bardzo dobrym podejściem do Pacjentów. Co ważne ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Leżał tam mój brat, a ja codziennie go odwiedzałem. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem opieki jakim został tam otoczony.

Opinia dodana przez Olex

Pocieszka 11