OkoEkspert

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Optyk na wysokim poziomie. Profesjonalna obsługa która dba o klimat tego miejsca i słucha klienta . Zaproponowano mi soczewki najwyżej jakości dobranej pod moja schorzenie po których pozbyłem się dyskomfortu który mi doskwierał od kilku lat . Wykonanie oprawek bardzo estetyczne , najlepsze wykonanie jakie do tej pory miałem. Jestem bardzo zadowolony, polecam .

Jestem bardzo zadowolony, polecam .

Kompleksowość leczenia

Jestem zadowolony z przebiegu wizyty w OkoEkspert. Badanie zostało przeprowadzone na czas oraz w sympatycznej atmosferze. W salonie znajduje się nowoczesny sprzęt, dzięki czemu Pani doktor dobrała mi idealną moc szkieł. W salonie jest również szeroki wybór oprawek z różnych półek cenowych, co pozwala na świetny dobór oprawek. Polecam serdecznie!

Kompleksowość leczenia

Najlepszy salon optyczny w Kielcach! Mają bardzo duży wybór oprawek i super pomocną obsługę. Wywiad i badanie były bardzo dokładne, a Panie odpowiedziały na wszystkie moje pytania.

Kompleksowość leczenia

Miejsce pod każdym względem godne polecenia! Na badanie wzroku umówiłem się na konkretną godzinę i nie było opóźnienia. Na miejscu zostałem od razu miło przywitany przez obsługę, a Pani Sylwia pomogła mi znaleźć idealne oprawki (co nie było łatwe, bo było wiele pięknych modeli :)).

Kompleksowość leczenia

Serdecznie polecam ten salon optyczny. Mają bardzo dobry wybór oprawek w konkurencyjnych cenach. Badałem również na miejscu wzrok i nie mam zastrzeżeń, moc okularów została bardzo dobrze dobrana, a sama wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze.

Kompleksowość leczenia

Bardzo serdecznie polecam Panią doktor, wizyta przebiegła sprawnie oraz na czas. Badanie wzroku zostało przeprowadzone na profesjonalnym sprzęcie i Pani doktor bardzo dobrze zdiagnozowała moją wadę wzroku. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty!

Kompleksowość leczenia

Jak dla mnie salon nr 1 w Kielcach👌 profesjonalna i sympatyczna obsługa. Od kilku lat kupuję tutaj okulary,to wystarczający czas do pozostawienia pozytywnej opinii. W każdym razie polecam z czystym sumieniem 👍

Jak dla mnie salon nr 1 w Kielcach👌

Kompleksowość leczenia

W pełni profesjonalny salon optyczny na wysokim poziomie. Bardzo kompetentna obsługa jak i samo badanie. Świetny kontakt z Klientem. Ogromny wybór oprawek w różnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam!!!!

Kompleksowość leczenia

Badanie odbyło się na czas, Pani doktor bardzo sympatyczna i rzetelna. Dobrała mi moc soczewek okularowych idealnie. Kupiłem tam również oprawki i są bardzo dobrej jakości. Z czystym sumieniem polecam

Kompleksowość leczenia

Polecam serdecznie! Bardzo dokładne badanie wzroku co poskutkowało świetnie dobraną mocą szkieł! Bardzo dobry wybór porządnych, markowych oprawek. Obsługa i pomoc w salonie na bardzo wysokim poziomie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii