OkoEkspert

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

OKO Ekspert to dla mnie synonim profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. Pani dr Kamilla Barchan-Tworek jest niezwykle kompetentna i zaangażowana. Jej wskazówki pomogły mi wybrać idealne okulary, a obsługa w salonie była na najwyższym poziomie. Polecam z całego serca!

Kompleksowość leczenia

Zdecydowanie polecam OKO Ekspert oraz Panią dr Kamillę Barchan-Tworek! Profesjonalne podejście, dokładne badania okulistyczne i świetne dopasowanie oprawek sprawiły, że moje problemy ze wzrokiem zostały szybko i skutecznie rozwiązane. Pełen profesjonalizm i życzliwość w jednym miejscu!

Kompleksowość leczenia

Doświadczenie w OKO Ekspert było wyjątkowe. Pani dr Kamilla Barchan-Tworek wykazała się nie tylko profesjonalizmem, ale także ciepłem i troską. Z jej pomocą wybrałem idealne okulary, które nie tylko poprawiają mój wzrok, ale także podkreślają mój styl. Polecam z całego serca!

Kompleksowość leczenia

Pani doktor Barchan-Tworek to najlepszy okulista w Kielcach! Dokładne badanie i super podejście do pacjenta.

Kompleksowość leczenia

No co tu można powiedzieć... No po prostu rewelacja! Pełna profeska, ogromny wybór oprawek, no marzenie. Pani dr. Kamilli Barchan-Tworek jest bardzo miła oraz widać u niej ten profesjonalizm ;) Polecam!

Polecam!

Kompleksowość leczenia

Zgadzam się z opiniami tutaj, ten salon to prawdziwy skarb na mapie gabinetów optycznych w całym województwie! Pani Kamilla jest prawdziwą profesjonalistką, a wybór oprawek jest tak wielki, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Kompleksowość leczenia

Nie mam żadnych zastrzeżeń - Pani Kamilla to prawdziwa profesjonalistka w swojej specjalizacji, w salonie duży wybór oprawek - każdy znajdzie coś dla siebie, a jak będzie mieć problem, to obsługa na pewno pomoże :)

Kompleksowość leczenia

Długo szukałem odpowiedniego okulisty i cieszę się, że po tych wielkich poszukiwaniach udało mi się trafić na panią Barchan-Tworek. To profeskonalistka, która idealnie odpowiedziała na moje potrzeby - badanie było kompleksowe. W środku (tak jak inni powiedzieli) jest duży wybór oprawek. Trafiając do OkoEkspert zrozumiałem, że warto czasami czytać opinie. Z pewnością tam jeszcze wrócę.

Kompleksowość leczenia

Oko Ekspert to miejsce, które zasługuje na wyróżnienie. Obsługa jest profesjonalna i przyjazna, badania wzroku są dokładne, a wybór oprawek w salone naprawdę imponujący. Mój wzrok jest teraz znacznie lepszy. Polecam z całego serca!

Kompleksowość leczenia

Wszystko ok. Tak się cieszę, że wreszcie trafiłam na idealnego lekarza :) Na tym zależało mi najbardziej, więc OkoEkspert z Panią Barchan-Tworek na czele to prawdziwy skarb na mapie Kielc. Za tydzień zapisałam mamę, jestem pewna, że ta wizyta też przebiegnie pozytywnie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii