OkoEkspert

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Zdecydowanie najlepsza placówka okulistyczna w jakiej byłam. Na samym wejściu czuć przyjemną atmosferę dzięki uprzejmej obsłudze. Pani Doktor jest wyrozumiała i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Wyszłam zadowolona i z nowymi oprawkami na nosie!

Kompleksowość leczenia

Trafiłam w odpowiednie ręce i w odpowiednie miejsce. Zawsze miałam problem z dobraniem okularów, z powodu nierównej wysokości uszu i mimo wielu "specjalistów" optyków nigdy nie miałam dobrze dobranych okularów. Z polecenia poszłam do Okoekspert i w końcu jestem zadowolona i mam świetnie dobrane oprawki.

Trafiłam w odpowiednie ręce i w odpowiednie miejsce.

Kompleksowość leczenia

Fachowa obsługa klienta. Na badaniach okazało się, że mam wadę wzroku. Panie pomogły mi dobrać wspaniałe oprawki. Teraz widzę o niebo lepiej. Zdecydowanie najlepszy salon optyczny w Kielcach i na terenie woj. Świętokrzyskiego.

Kompleksowość leczenia

Bardzo dobrze wyposażony gabinet, badanie przeprowadzone profesjonalnie, duży wybór oprawek. Super salon!

Kompleksowość leczenia

Najlepszy salon optyczny w Kielcach! Mają bardzo duży wybór oprawek i super pomocną obsługę. Wywiad i badanie były bardzo dokładne, a Panie odpowiedziały na wszystkie moje pytania.

Kompleksowość leczenia

Bardzo serdecznie polecam Panią doktor, wizyta przebiegła sprawnie oraz na czas. Badanie wzroku zostało przeprowadzone na profesjonalnym sprzęcie i Pani doktor bardzo dobrze zdiagnozowała moją wadę wzroku. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty!

Kompleksowość leczenia

Badanie odbyło się na czas, Pani doktor bardzo sympatyczna i rzetelna. Dobrała mi moc soczewek okularowych idealnie. Kupiłem tam również oprawki i są bardzo dobrej jakości. Z czystym sumieniem polecam

Kompleksowość leczenia

Bardzo serdecznie polecam OkoEkspert! Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do przeprowadzanych badań oraz świetnym wyborem oprawek!

Kompleksowość leczenia

Miejsce pod każdym względem godne polecenia! Na badanie wzroku umówiłem się na konkretną godzinę i nie było opóźnienia. Na miejscu zostałem od razu miło przywitany przez obsługę, a Pani Sylwia pomogła mi znaleźć idealne oprawki (co nie było łatwe, bo było wiele pięknych modeli :)).

Kompleksowość leczenia

Optyk na wysokim poziomie. Profesjonalna obsługa która dba o klimat tego miejsca i słucha klienta . Zaproponowano mi soczewki najwyżej jakości dobranej pod moja schorzenie po których pozbyłem się dyskomfortu który mi doskwierał od kilku lat . Wykonanie oprawek bardzo estetyczne , najlepsze wykonanie jakie do tej pory miałem. Jestem bardzo zadowolony, polecam .

Jestem bardzo zadowolony, polecam .

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii