OkoEkspert

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Polecam serdecznie! Bardzo dokładne badanie wzroku co poskutkowało świetnie dobraną mocą szkieł! Bardzo dobry wybór porządnych, markowych oprawek. Obsługa i pomoc w salonie na bardzo wysokim poziomie.

Kompleksowość leczenia

Serdecznie polecam ten salon! Mój wzrok został bardzo dokładnie przebadany, Panie pomogły mi wybrać dobre szkła, które są specjalne do pracy przy komputerze oraz bardzo modne oprawki.

Kompleksowość leczenia

Z czystym sercem polecam ten salon. Bardzo sympatyczna obsługa, znająca się na swojej pracy :) Ceny oprawek również na plus, jak i szeroki wybór :)

Kompleksowość leczenia

W pełni profesjonalny salon optyczny na wysokim poziomie. Bardzo kompetentna obsługa jak i samo badanie. Świetny kontakt z Klientem. Ogromny wybór oprawek w różnych cenach. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam!!!!

Kompleksowość leczenia

Jak dla mnie salon nr 1 w Kielcach👌 profesjonalna i sympatyczna obsługa. Od kilku lat kupuję tutaj okulary,to wystarczający czas do pozostawienia pozytywnej opinii. W każdym razie polecam z czystym sumieniem 👍

Jak dla mnie salon nr 1 w Kielcach👌

Kompleksowość leczenia

Świetny salon opytyczny! Bardzo konkurencyjne ceny,świetna jakość oprawek oraz bardzo szybki czas realizacji!! Dodatkowo posiadają super sprzęt do profesjonalnego badania chorób oczu! Polecam każdemu!!

Kompleksowość leczenia

Serdecznie polecam ten salon optyczny. Mają bardzo dobry wybór oprawek w konkurencyjnych cenach. Badałem również na miejscu wzrok i nie mam zastrzeżeń, moc okularów została bardzo dobrze dobrana, a sama wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze.

Kompleksowość leczenia

Jestem zadowolony z przebiegu wizyty w OkoEkspert. Badanie zostało przeprowadzone na czas oraz w sympatycznej atmosferze. W salonie znajduje się nowoczesny sprzęt, dzięki czemu Pani doktor dobrała mi idealną moc szkieł. W salonie jest również szeroki wybór oprawek z różnych półek cenowych, co pozwala na świetny dobór oprawek. Polecam serdecznie!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii