OkoEkspert

Nasi lekarze

Kompleksowość leczenia

Zdecydowanie polecam Oko Ekspert! Przyjazna obsługa (Pani Kamilla to skarb), duży wybór oprawek w salonie, ogólnie bardzo dobre wrażenie. Wrócimy tam z córką ponownie!

Kompleksowość leczenia

Z całego serca polecam ten salon. Zespół jest niezwykle sympatyczny (w szczególności pani Kamilla) i doskonale zna się na swojej pracy. Ceny oprawek są również atrakcyjne, a wybór jest szeroki.

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolona z całej obsługi w OkoEkspert, zostały mi dobrane naprawdę świetne oprawki, a Pani doktor przeprowadziła szczegółowe i kompleksowe badanie, polecam

Kompleksowość leczenia

Jestem bardzo zadowolona z usługi, obsługa była miła i pomocna, a Pani dr Kamila Barchan- Tworek sprawnie i szczegółowo wykonała badanie oraz w jasny sposób rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Zdecydowanie polecam

Kompleksowość leczenia

Wizyta w OkoEkspert u Pani dr. Kamilli Barchan-Tworek przebiegła bardzo dobrze, wizyta rozpoczęła się punktualnie i zostałam dokładnie zbadana, Pani doktor to świetna specjalistka. Obsługa bardzo miła i profesjonalna polecam.

Kompleksowość leczenia

Polecam serdecznie salon optyczny Oko Ekspert! Bardzo miła obsługa, szeroki wybór oprawek i świetni specjaliści.

Kompleksowość leczenia

Bardzo mili pracownicy, profesjonalnie przeprowadzone badanie wzroku oraz dogodne terminy. Polecam!

Kompleksowość leczenia

Polecam serdecznie salon optyczny Oko Ekspert! Kompetentni pracownicy, profesjonalne badania wzroku i bezcenna pomoc przy wyborze oprawek.

Kompleksowość leczenia

Jestem zadowolony z obsługi, duży wybór oprawek. Badania przeprowadzone bardzo dokładnie, wszystko wytłumaczone co i jak

Kompleksowość leczenia

Polecam serdecznie Oko Ekspert! Pani doktor Kamila Tworek wykonała profesjonalnie badanie wzroku, dzięki któremu okazało się, że mam wadę. Dobrano mi odpowiednie szkła oraz otrzymałam pomoc przy wyborze oprawek. Bardzo miła, sprawna obsługa. Z pewnością wrócę na kolejne badanie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii