Ranking placówek

tel. 81 440 86 66

Chodźki 3/8
20-093 Lublin
tel. 081 443 04 44

Pacjentką Słuchmedu jestem już od kilku lat. Leczę się w kilku poradniach i jestem z nich zadowolona. Specjaliści są naprawdę dobrzy. Na miejscu można zrobić też dużo badań. Bardzo podoba mi się jak panie w rejestracji i inny personel traktuje pacjentów - zawsze z uśmiechem, chętni do pomocy. Żałuję, że wszędzie tak nie jest.

Polecam jako zadowolona pacjentka.

Polecam jako zadowolona pacjentka.

Opinia dodana przez Anna

ulica Niecała 15
20-080 Lublin

Nowoczesne Centrum Medyczne. Wyśmienici specjaliści. Lokalizacja w centrum Lublina. Bardzo czysto, miła obsługa. Polecam.

Opinia dodana przez Joanna

Radziwiłłowska 5
tel. 81 5323711

Bardzo dobrze wyposażona placówka. Oceniam usługi stomatologiczne - bo tylko z nich kozystałam. Pozdrawiam

Opinia dodana przez Kamila

Niecała 15
tel. 817408181

Opinia dodana przez Joanna

Poligonowa 12/4
20-817 Lublin
tel. 81-4793788

Pan doktor Marcin Taras usuwał mi w Klinice Stomatologicznej 3 ósemki. Dwie górne usunął dobrze niestety przy usuwaniu dolnej uszkodził mi nerw zębodołowy dolny. Zamiast skupić się na wyrywaniu zęba, zajął się rozmową z asystującą mu dentystką, a na zdjęcie rtg spojrzał tylko raz przed usunięciem zęba. Na zdjęciu było widać jak przebiega nerw!!! Moja dentystka z prywatnego gabinetu spojrzała na zdjęcie moich zębów i powiedziała, że widać na nim nerw. Do tej pory czyli już prawie miesiąc od usunięcia zęba nie odzyskałam czucia w brodzie, ustach, dziąsłach i zębach po stronie usuwanego zęba. Są niewielkie szanse na to, że odzyskam czucie, ponieważ mam przeciwwskazania do biostymulacji na wspomniane powyżej niewładne okolice jamy ustnej. Niestety skutkiem uszkodzenia nerwu zębodołowego jest brak możliwości gryzienia pokarmu tą stroną. Gryzę drugą stroną jednak czasem ugryzę się po niewładnych ustach, pokarm z ust wylatuje i ślina przy myciu zębów również.
Zamiast słów ,,przepraszam, za popełniony błąd” usłyszałam ,,to nie moja wina”.
Dobrze, że nie zgodziłam się na zabieg biostymulacji, w klinice w której ząb był usunięty i postanowiłam leczyć się prywatnie, ponieważ w prywatnym gabinecie stomatologicznym z racji chorób neurologicznych odmówiono mi tego zabiegu. Lek przypisany przez pana doktora, również bardzo źle na mnie działał, miałam drgawki tak jak by mnie ktoś co chwile prądem porażał. Ciśnienie krwi od tego leku bardzo wzrosło. Zastosowanie biostymulacji mogłoby się dla mnie skończyć bardzo zle. Pan doktor nie widział żadnych przeciwwskazań, wiedzę i umiejętności praktyczne tego lekarza są bardzo niewielkie. Zachowanie naganne. Odradzam wszystkim wizytę u pana doktora.

Opinia dodana przez Anonim

Karmelicka 7
20-081 Lublin
tel. 081 5287900

Zamiast słów ,,przepraszam, za popełniony błąd” usłyszałam ,,to nie moja wina”.

Opinia dodana przez Anonim

al. Warszawska 54