Centrum Medyczne MediculumCentrum Medyczne Mediculum - zdjęcie profilowe

Centrum Medyczne Mediculum

Nikt nie ocenił jeszcze tej placówki.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi opinię!

O nas

MEDICULUM - ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE

MEDICULUM - ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE

Zdrowie to jeden z najważniejszych skarbów naszego życia. Jest symbolem ulotności i kruchości każdego z nas. Dlatego należy o nie dbać ze szczególną troską. Gabinety lekarskie MEDICULUM stworzyli kardiolodzy z Lublina, lekarze z wieloletnim doświadczeniem w pracy klinicznej i naukowej, którzy starają się kierować najwyższego stopnia etycznym podejściem do życia, medycyny i drugiego człowieka. Wszyscy specjaliści tworzący nasz zespół: kardiolodzy, chirurg naczyniowy, diabetolog, neurolog, ortopeda i neurochirurg opierają swoją pracę na wysokich kwalifikacjach i rzetelności w odniesieniu do każdego chorego.

Zależy nam aby stworzyć atmosferę wzajemnego szacunku. Liczymy, że odczuwają ją zarówno nasi pacjenci jak i współpracownicy. Kierujemy się indywidualnym podejściem do chorego, tworząc profesjonalne relacje lekarz-pacjent. Staramy się wsłuchać w potrzeby i kłopoty naszych pacjentów, doceniając jednocześnie zaufanie jakim nas obdarzyli. Każdy z naszych specjalistów, czy to kardiolodzy, diabetolog, chirurg naczyniowy, ortopeda, neurolog czy neurochirurg dokłada wszelkich starań, by odwiedzający nas chorzy byli zadowoleni z naszych usług.

NIE OBAWIAMY SIĘ MEDYCZNYCH WYZWAŃ

Wykazujemy się inicjatywą w skomplikowanych sytuacjach. Zdając sobie sprawę ze szczególnego charakteru naszej pracy stale pogłębiamy wiedzę medyczną i kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach medycznych. Na bieżąco śledzimy i kierujemy się aktualnymi wytycznymi odpowiednich dziedzin medycyny. Jeśli szukacie Państwo doświadczonego kardiologa w Lublinie - zapraszamy do naszego gabinetu. Jeśli poszukujecie konsultacji z powodu cukrzycy, chorób naczyń obwodowych, układu nerwowego czy chorób układu ruchu - Państwa oczekiwania z pewnością spełnią profesjonalne konsultacje naszych koleżanek i kolegów: diabetologa, neurologa, chirurga naczyniowego, neurochirurga i ortopedy w gabinetach lekarskich MEDICULUM.

Nasz zespół budują lekarze kochający swój zawód, misję medycyny, lubiący ludzi, z szacunkiem odnoszący się do osiągnięć naszych poprzedników. Nie szukamy pochlebstw - satysfakcja z udzielanej profesjonalnie pomocy sprawia nam radość i jest siłą zachęcającą do dalszej pracy. Gabinety MEDICULUM powstały z myślą o naszych pacjentach poszukujących porady kardiologów z Lublina, chcących w Lublinie zasięgnąć opinii diabetologa, neurologa lub poddać się ocenie wysoko wyspecjalizowanych chirurgów takich jak chirurg naczyniowy, ortopeda czy neurochirurg. Zdając sobie sprawę z wagi odpowiedzialności dziękujemy za powierzenie naszemu intelektowi i sercom Państwa zdrowia.

O GABINECIE

Gabinety medyczne MEDICULUM są kontynuacją istniejącego od 1997 roku Gabinetu Kardiologicznego dr n. med. Jacka Baszaka, który w maju 2014 został przeniesiony z ulicy Kaprysowej w Lublinie, do obecnej siedziby przy ulicy Zygmunta Krasińskiego. Obecnie wraz z kardiologiem dr n. med. Małgorzatą Jargiełło-Baszak specjalizujemy się w kardiologii nieinwazyjnej – chorobie niedokrwiennej serca, nadciśnieniu tętniczym, zaburzeniach rytmu serca, niewydolności krążenia i wadach serca. O ile to jest konieczne kwalifikujemy pacjentów do inwazyjnej diagnostyki kardiologicznej (koronarografia, cewnikowanie serca, badanie elektrofizjologiczne) i inwazyjnego leczenia (angioplastyka wieńcowa, implantacje stymulatorów i defibrylatorów serca, ablacje zaburzeń rytmu serca, operacje kardiochirurgiczne).

MEDICULUM oferuje kardiologiczną diagnostykę nieinwazyjną obejmującą rzetelny wywiad i badanie fizykalne, pomiar spoczynkowego ciśnienia tętniczego, badanie EKG, badanie echokardiograficzne, kontrolę stymulatorów i defibrylatorów serca.

W ostatnim czasie do naszego zespołu dołączyli: dr n. med. Jan Jakub Kęsik – uznany i doświadczony specjalista chirurgii naczyniowej, Ewa Skokowska – lekarz internista i diabetolog, obecnie konsultant wojewódzki dla województwa lubelskiego w dziedzinie diabetologii, Maciej Patyra – specjalista ortopedii i traumatologii, dr n. med. Sylwia Stachowicz - neurolog o wieloletnim doświadczeniu klinicznym, Krzysztof Gil - specjalista neurochirurg, Andrzej Marcin Kot - specjalista z dziedziny chorób wewnętrznych, specjalista kardiolog. Ofertę naszą wzbogaciliśmy o diagnostykę i leczenie żylaków kończyn dolnych, zakrzepicy żył głębokich, zespołu pozakrzepowego, chorób tętnic obwodowych (miażdżyca), tętniaków aorty i zwężeń tętnic szyjnych oraz skleroterapię piankową (żylaków oraz pajączków naczyniowych), diagnostykę i nowoczesne leczenie cukrzycy zarówno typu pierwszego jak i typu drugiego oraz badanie i prowadzenie chorych z problemami w zakresie narządu ruchu (w przebiegu chorób zwyrodnieniowych lub w wyniku urazów), kompleksową diagnostykę i leczenie chorób centralnego układu nerwowego.

Nasi lekarze

Kardiolog   (+3 więcej)
Neurochirurg
Chirurg ogólny   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)
Chirurg urazowy   (+3 więcej)
Kardiolog   (+3 więcej)
Internista   (+3 więcej)