Filtruj terminy

Położna Katowice

lekarz Ewa Puchała

Cytolog, Ginekolog

Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Bardzo polecam wizyty u pani doktor! Jestem pacjentką od 7lat, pani doktor prowadziła moje dwie ciąże i kilka różnych zabiegów. Zawsze jestem o wszystkim rzetelnie poinformowana, a na wszystkie moje pytania uzyskuję odpowiedzi. Wizyty przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo dobry lekarz!
Opinia dodana przez: Malwina

dr n. med. Wojciech Szanecki

Położna, Ginekolog położnik

Klinika Położnictwa i Ginekologii

40-772 Katowice

Zdecydowanie odradzam!!! W ostatnim czasie Pan doktor przeprowadzał "u mnie" zabieg inseminacji w zastępstwie mojej lekarki. Może lepiej zacznę wymieniać w punktach, bo trochę się tego uzbierało:
1. Wezwano mnie do gabinetu, poproszono o przygotowanie się do zabiegu i polecono czekać na lekarza - 25 minut. Trochę zdążyłam zmarznąć.
2. Pan doktor przyszedł i bez zapoznania się z kartoteką postanowił wykonać USG. I w tym momencie zaczęło robić się niemiło. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Katarzyna Kania

Położna

GCZD
medyków 16
Katowice

wspaniały człowiek, pomimo że już dawno opuściliśmy szpital utrzymujemy kontakt z tego co się orientuje nie my jedni!jedna z nielicznych pielęgniarek które są z powołania!

mgr Magdalena Romaniszyn

Położna

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Zdecydowanie polecam Panią Romaniszyn. To bardzo kompetentna, uprzejma i fachowa osoba. Lekarz gin. zlecił mi ktg, położna wszystko wytłumaczyła, omówiła symptomy zbliżającego się porodu, na każde moje pytanie udzielała rzetelnej odpowiedzi. Bardzo gorąco ją polecam.Ciepła, bardzo sympatyczna kobieta.

Położne w Katowicach