Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Położna Katowice

- 4 lekarzy

lekarz Ewa Puchała

Seksuolog, Położna

  (+2 więcej)
liczba opinii: 16

Gabinet
Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Średnia ocen: 2,9/5
Miałam wątpliwą przyjemność korzystać z usług świadczonych przez Panią dr i szczerze nikomu jej nie polecę, przyjęła mnie prywatnie na Łubinowej, kasę wzięła a recepty wypisała na rzecz szpitala na Łubinowej, arogancka i wyrachowana, na kolejnej wizycie już w Katowicach w jej poradni "zapomniała" odebrać moich wyników badań, które sama zleciła i jak mi odpowiedziała w dość bezczelny sposób "ma tyle na głowie, tyle pracy, zabiegi i dlatego nie odebrała", ...
Opinia dodana przez: Wera

dr n. med. Wojciech Szanecki

Ginekolog położnik, Położna

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

Klinika Położnictwa i Ginekologii

40-772 Katowice

Średnia ocen: 4,0/5
Zdecydowanie odradzam!!! W ostatnim czasie Pan doktor przeprowadzał "u mnie" zabieg inseminacji w zastępstwie mojej lekarki. Może lepiej zacznę wymieniać w punktach, bo trochę się tego uzbierało:
1. Wezwano mnie do gabinetu, poproszono o przygotowanie się do zabiegu i polecono czekać na lekarza - 25 minut. Trochę zdążyłam zmarznąć.
2. Pan doktor przyszedł i bez zapoznania się z kartoteką postanowił wykonać USG. I w tym momencie zaczęło robić się niemiło. ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Katarzyna Kania

Położna

liczba opinii: 3

GCZD
medyków 16
Katowice

Średnia ocen: 4,8/5
wspaniały człowiek, pomimo że już dawno opuściliśmy szpital utrzymujemy kontakt z tego co się orientuje nie my jedni!jedna z nielicznych pielęgniarek które są z powołania!
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Magdalena Romaniszyn

Położna

liczba opinii: 1

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Średnia ocen: 5,0/5
Zdecydowanie polecam Panią Romaniszyn. To bardzo kompetentna, uprzejma i fachowa osoba. Lekarz gin. zlecił mi ktg, położna wszystko wytłumaczyła, omówiła symptomy zbliżającego się porodu, na każde moje pytanie udzielała rzetelnej odpowiedzi. Bardzo gorąco ją polecam.Ciepła, bardzo sympatyczna kobieta.
Opinia dodana przez: Anonim

Położne w KatowicachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat