Filtruj terminy

Położna Wrocław

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Pani Ewa to wspaniała kobieta. Dzięki niej mój porod przebiegł szybko a synek urodził się zdrowy :) jest bardzo profesjonalna a do tego ciepła i kochana. Każdej kobiecie życzę takiej położnej jak Pani Ewa. Kolejny porod tylko z nią!
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Ewa Nojek

Ginekolog położnik, Położna

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa

51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

Wrocław

Rewelacyjna osoba. Rodziłam z nią w czerwcu swoją córkę. Profesjonalna , opanowana, budząca zaufanie. Cudowna osoba. Pani Aneto dziękujemy za wszystko. Kasia i Wiktoria
Opinia dodana przez: Katarzyna

Medyczne Centrum Rodzinne
ul. Gajowa 1/3 (boczna Dyrekcyjnej)
50-519 Wrocław

Osoba jak najbardziej godna polecenia! Serdecznie polecam opiekę Pani Dorotki przed porodem, w szpitalu i po rozwiazaniu. Poznalismy sie z Pania Dorotka w szkole rodzenia gdzie od razu widac bylo iz, posiada ona olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Calym kursem bylam zachwycona!! Wspaniala atmosfera i duze zaangazowanie ze strony konkretnej prowadzacej. Po jego ukonczeniu czulam sie przygotowana do przyjscia mojego malenstwa na swiat i opieki nad nim. Po raz kolejny nasze ...
Opinia dodana przez: Aneta

Maurycy Pawęzowski

Ginekolog położnik, Położna

Gabinet lekarski

50-539 Wrocław

lekarz bardzo słaby brak chęci leczenia mało pomocny znudzony życiem nie potrafi pomóc pacjentce odradzam
Opinia dodana przez: genowefa

Położne w Wrocławiu