Lekarze Łódź

lekarz Stanisław Łupiński

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Szadkowski

Al. Kard. Wyszyńskiego St 102A
94-050 Łódź

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Beata Łubkowska

Brukowa 137A
91-341 Łódź

Lekarz z powołania. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i zrozumienie. Wzór dla przyszłych pokoleń lekarskiego zawodu.

lekarz Marta Dynowska

Lekarz rodzinny

przychodnia
Kamińskiego 7/9
91-427 Łódź

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak holistycznie dobrego specjalisty w swojej dziedzinie. I nie jestem osamotniona w tej opinii, bo gabinet pęka w szwach. Korzystamy z mężem z usług Pani doktor od co najmniej 7-10 lat.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Damian Łabuziński

Endokrynolog

Przychodnia
Piotrkowska 100
90-004 Łódź

Szczerze polecam doktora Łabuzińskiego! Zawsze wysłucha, znajdzie czas, cierpliwie wytłumaczy. Jest bardzo dociekliwy i dopóki nie wystawi trafnej diagnozy nie odpuści. Do tego jest bardzo sympatyczny, empatyczny i ciepły. Gorąco polecam. Rzetelność, wiedza i profesjonalizm w każdym calu.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Walczak

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Zespół Poradni Kardiologicznych i Endokrynologicznych
dr. Seweryna Sterlinga 1/3
91-425 Łódź

Pan dr A.Walczak to wspaniały i życzliwy człowiek, o dużej empatii do pacjenta. Jego wola niesienia pomocy chorym jest nieograniczona. Stara się w sposób przystępny zaproponować i wyjaśnić proces leczenia, przy czym drugiego człowieka, pacjenta traktuje w rozmowie jak partnera. Jest pod każdym względem profesjonalistą. Jestem wdzięczna Panu doktorowi za zaopiekowanie się moją mamą w jej chorobie, jednocześnie jestem pod dużym wrażeniem takiego podejścia do pacjenta. Dziękuję w imieniu swoim ...

lekarz Dorota Pawlikowska-Głębska

Internista, Gastrolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Pani doktor jest lekarzem jakich mało, super empatyczna, pomocna i serdeczna. Miałam kolonoskopie bez znieczulenia. Stres mnie zżerał niepotrzebnie. Bardzo polecam Panią doktor i bardzo dziękuję. Ania K.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Wilczyński

ulica Sienkiewicza 101/109/102
90-301 Łódź

Pan doktor posiada ogromną wiedzę z zakresu okulistyki, wysokie kompetencje i wyjątkową kulturę osobistą, bardzo taktowny wobec pacjentów, z empatią wyjaśnia zagadnienia i problemy medyczne. Ma świetną rękę do zabiegów okulistycznych.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marcin Fiutowski

Internista, Kardiolog

Jurczyńskiego 28/35
92-306 Łódź

Pan doktor przeprowadził u mnie udany w połowie kwietnia br. zabieg koronografii za który raz jeszcze dziękuję. Jest znakomitym specjalistą o bardzo wysokich kwalifikacjach. Szybko nawiązuje pozytywny kontakt z pacjentem, swym spokojem i opanowaniem od razu wzbudza zaufanie pacjenta. Empatyczny i kulturalny. Można tylko sobie życzyć, aby w sytuacjach wymagających kontaktu z lekarzami spotkać Pana doktora. Ogólnie same pozytywy, naprawdę.
Opinia dodana przez: Jacek

dr hab. n. med. Grzegorz Krasomski

Płocka 24
93-134 Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

lekarz Sławomir Barylski

Łódź

super lekarz godny polecenia.chociaz 150 zł to troche duzo za zwykłą kontrolną nawet wizytę

Ewa Feja

Łódź

bardzo kompetentna, stanowcza, mila, tlumaczy metody lecznia, polecam
bardzo sympatyczna pani doktor znieczulała mnie do zabiegu neurochirurgicznego bardzo kopetentna i zainteresowana zdrowiem równie po zabiegu

dr n. med. Ryszard Perner

Ortopeda, Chirurg ogólny

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

Andrzej Janaszewski

Neurologopeda

Centrum Psychologiczno - Logopedyczne "Mavicus"s.c
Stalowa 3
Łódź

PANI DOKTOR WALKOWIAK ZAIMOWAŁA SIE MOIM SYNEM OD ROKU 2003 - CHCIALABYM ABY WSZYSCY LEKARZE MIELI TAKIE PODEJSCIE DO PACJENTÓW POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM DZIECI Z PROBLEMAMI

dr n. med. Anna Bierenowicz

Neurolog

im.Kopernika

Przemiła,sympatyczna,konkretna,przyjaźna.Godna zaufania!!!

lek. dent. Grażyna Jędrzejczyk

przychodnia
Julii 4
91-498 Łódź

Bardzo mila i sympatyczna lekarka.Bardzo polecam
Bardzo dobry fachowiec,uprzejmy i życzliwy.Pojechałam do kliniki na badanie kontrolne po zabiegu laminektomi kręgosłupa odcinka lędzwiowego.I chociaż operowal mnie sam Profesor A.Radek to badaniem kontrolnym zajął się dr.B. Godlewski.Jestem bardzo wdzięczna i naprawdę jest lekarzem godnym zaufania. dziękuje:pacjentka

dr Wojciech Ferszt

Szpital
Północna 42
91-425 Łódź

Wspaniały lekarz,duża charyzma z właściwym podejściem do pacjenta . Oby było więcej takich lekarzy w dzisiejszych trudnych czasach.polecam każdemu.życząc dużo zdrowia Grażyna konarzewska