Filtruj terminy

USG, Proktolog

Gabinet Chirurgiczny
ul. Zajączka 1
42-200 Częstochowa

Polecam fachowość,wiedzę ,przyzwoitość, kulturę osobistą oraz cierpliwość pana doktora,dzięki któremu,najmniej boleśnie jak to tylko było możliwe, pozbyłam się żylaków z obu nóg.Jednocześnie życzyłabym sobie żeby kolejną operację, tym razem ortopedyczną, poprowadził lekarz na takim samym poziomie.

Centrum Medyczne św. Łukasza

42-202 Częstochowa

Nie polecam! Zapłaciłam bardzo dużo pieniędzy, najpierw za konsultacje z Panią Doktor, następnie za zabieg gumkowania( jak się później okazało, po konsultacjach z innym lekarzem-zabieg zupełnie niepotrzebny zważając na stopień rozwoju guzków). Zabieg mega bolesny (a nie powinien taki być), od powrotu do domu zwijałam się z bólu, po 12 godz spadła pierwsza gumka. Po weekendzie, podczas którego nie umiałam się załatwić, było pełno krwi i wolę nie opisywać bólu, który mi towarzyszył wróciłam do Pani Doktor, która stwierdziła szczelinę odbytu. Po konsultacjach z innymi proktologami zabieg był wykonany nieprawidłowo, szczelina utworzyła się po zbyt dużej ingerencji podczas zabiegu. Czeka mnie bardzo długie i kosztowne leczenie, nie wspominając o bólu, dyskomforcie i potencjalnych powikłaniach związanych z tym schorzeniem. Po zabiegu nie dostałam żadnej, absolutnie żadnej dokumentacji przeprowadzonego zabiegu. Podsumowując, Pani doktor zafundowała mi ponad cztery tygodnie, a w perspektywie prawdopodobnie o wiele dłuższe leczenie, bardzo poważne powikłanie po prostym zabiegu, nierozwiązany problem guzków i mnóstwo pieniędzy wyrzuconych w błoto....

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Tomasz Poplicha

Proktolog, Chirurg ogólny

Bienia 3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Bardzo mądry i dobry lekarz ,od razu postawił trafną diagnozę choć inni lekarze nie mieli pojęcia co jest przyczyna.
Bardzo dziękuję !

Bardzo dziękuję !

Opinia dodana przez: ola

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Lekarza tego mogę po spotkaniu z nim podsumować najtrafniej tymi słowami: karierowicz z przerośniętym ego. Stara się cały czas dominować nad pacjentem, okazując swą wyższość i traktując go z góry, bardzo nieuprzejmy. W jego prywatnym gabinecie Procto-Med w Sosnowcu nie ma możliwości wykonania zapisu wideo z badania jakim jest rektoskopia, co w innych nawet tańszych gabinetach jest już dawno standardem. Wynik/opis wykonanego badania rektoskopii pacjent otrzymuje odręcznie napisany przez lekarza na recepcie - w obecnych czasach standardem jest czytelny wydruk opisu/wyniku badania z komputera. Ale za to pod względem marketingowym strona WWW jego prywatnego gabinetu przygotowana została całkiem dobrze, na stronie głównej możemy zobaczyć cytat wypowiedzi Hipokratesa "Ze wszystkich nauk medycyna jest najszlachetniejsza", co skutecznie wprowadza osoby kierujące się do niego w błąd. Człowiek nastawiony na zysk i karierę, a nie na pomoc pacjentowi. To nie jest lekarz z powołania. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana.

Opinia dodana przez: Pacjent

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Hymm ja nie zgadzam sie z opinią innych , gdyż zostałem miło przyjęty na dyżurze i w ostatniej chwili przed rozlaniem sie wyrostka zoperowany- polecam

Proktolodzy w mieście Częstochowa