Lekarze Protetyk stomatologiczny

Grażyna Lupa

Chirurg ogólny, Protetyk

Anielewicza 4 lok. 31
00-547 Warszawa

Bardzo dobry lekarz, fachowa konsultacja, cierpliwość i wyrozumiałość. Cechy które trudno spotkać u zwykłych lekarzy.

dr Wioletta Kwiecińska

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Dobry Dentysta
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Bardzo przyjemny gabinet - taka domowa atmosfera. Polecam dr Wiolettę , bo uratowała mi 4 przenie dolne siekacze. Po prostu zaczęły się ruszać. Okazało się że mam paradontozę. Przeszłam dwa specjalistyczne zabiegi i zęby tzrymają się bardzo ładnie. Jesem bardzo zadowolona z Vitadent. Anna D.

lekarz Zofia Kużdża-Klimkiewicz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Praktyka Stomatologiczna- Gabinet Higieny i Profilaktyki jamy ustnej
T.B.Żeleńskiego 2/1
85-858 Bydgoszcz

Nie mogę podać ceny wizyty bo w zależności od wykonanego zabiegu płaciłem różnie ale ceny nie są wygórowane. Gorąco polecam gabinet i panią higienistkę tam pracującą pod kątem wizyt adaptacyjnych dla dzieci i oczyszczania zębów dla dorosłych. Zabieg wykonuje nieamiernie delikatnie.Pani doktor skrupulatna i bardzo precyzyjna. pacjentowi każdemu poświeca godzine lub nawet dłużej czasu

lekarz Ewa Baraniak

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Agrestowa 3/13
65-780 Zielona Góra

Robiłam u pani Ewy zwykłe wypełnienia jak i leczenie kanałowe, jest bardzo profesjonalna, rzetelna, miła, kompetentna, delikatna, naprawdę stara się aby zabieg był jak najmniej nieprzyjemny. Ponadto zawsze dokładnie tłumaczy co się z zębem dzieje, jakie leczenie trzeba zastosować i w trakcie zabiegu informuje pacjenta co zaraz zrobi i jak to będzie odczuwalne. Jeśli coś wykracza poza jej kompetencje kieruje do odpowiedniego specjalisty. Poleciłam panią Ewę koleżance i również była ...

lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Stomatologia lek. dent. Agnieszka Srebrzyńska-Witek
ul. Kossak-Szczuckiej 7/1
40-578 Katowice

Polecam. Zmieniła moje nastawienie do stomatologów. Mozna usnąć na fotelu. Sympatyczna i dokładna. Niestety ciężko o wizytę, bo ciagle sie dokształca.
Opinia dodana przez: Justin

lek. dent. Joanna Brzóska

Protetyk, Stomatolog

Sanus Dentes
Hryniewickiego 6 c lokal 12
81-340 Gdynia

Dr Brzóska leczyła mi górną jedynkę, która doznała urazu wiele lat temu. Ząb był martwy, a jego kolor nieco ciemniejszy od zębów obok. Nie odczuwałem żadnych dolegliwości, poza estetycznymi, jednak po wykonaniu zdjęcia RTG (obraz widoczny po chwili na monitorze) Dr Brzóska zdecydowała się udrożnić kanał i wypełnić go innym środkiem. Miałem już kilka zębów leczonych kanałowo, ale pierwszy raz spotkałem się z udrażnianiem kanału z wykorzystaniem mikroskopu. Zabieg był ...

Barbara Marczewska

Chirurg stomatolog, Protetyk

NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych
Niepodległości 23
62-700 Turek

Koszt jaki podałam jest to kwota całego leczenia kanałowego zęba. P. Dr w każdej chwili udziela pomocy jak mało który lekarz potrafi pomów bez względu na to czy ma coś zaplanowane i nie zasłania się wymówkami że w weekendy przyjmuje tylko osoby wcześniej umówione. Jest bardzo wyrozumiała, dobrze doradzi. Polecam gorąco.

lek. dent. Dariusz Myśliński

Protetyk, Stomatolog

DUODENT
SŁONECZNA 15A/5U
82-300 Elbląg

wspaniały lekarz miły i sympatyczny!!!!!!!!!

lek. dent. Cezary Kłosiński

Protetyk stomatologiczny

ul. Współczesna 1/K
80-180 Borkowo

Nie mam nic do zarzucenia ;) Ceny bardzo ludzkie jak na te czasy, mimo że od razy widać ze zabiegi wykonywane sprzętem wysokiej jakości. Sam Pan Cezary bardzo sympatyczny człowiek z poczuciem humoru

lek. dent. Magdalena Siudzińska

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Iwona Keller-Konopka
ulica św.Brata Alberta 15
32-800 Brzesko

Jestem pacjentką Pani Doktor wraz z synem od ok.20 lat. Cechuje ją bardzo profesjonalne i spokojne podejście do pacjenta, a sposób leczenia przebiega tak bezboleśnie, że kilkakrotnie zdarzało mi się przysnąć na fotelu dentystycznym. Jest bardzo dokładna, a sposób przeprowadzania zabiegów jest na wysokim poziomie epidemiologicznym. Sprzęt i materiały są wysokiej jakości. Pani Doktor prowadzi bardzo dokładną dokumentację, co jest ogromnie ważne w obecnej sytuacji. Jest lekarzem godnym polecenia i ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Joanna Ziółkowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
71-300 Szczecin

dr Joanna ma indywidualne podejście do pacjenta. Czuć, że nie jest się tylko kolejną osobą. Od przekroczenia progu gabinetu, jest cały czas przy pacjencie. Wyjaśni co trzeba wykonać, i jak aby ząbki były ładne. Tak jak do tej pory bałem się dentystów, tak w jej gabinecie śmiało siadam na fotel. Jestem bardzo zadowolony. Ceny równierz przystępne. Napewno będę wracał
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Beata Maniecka

ulica Chęcińskiego Jana 2/5
20-839 Lublin

Jestem zadowolony miła atmosfera zbierałem się do dentysty 30 lqt aż trafiłem na odpowiedniego Gabinet dobrze wyposarzony

lek. dent. Barbara Janiszewska

Sukiennice 2
49-300 Brzeg

Przesympatyczna i kompetentna obsługa , miła atmosfera,pacjent czuje sie prawie rozpieszczony i jestem bardzo zadowolony.

lek. dent. Grażyna Bernacka

Legionowa 9a lok. 10
15-281 Białystok

Bardzo mila sympatyczna , super podejscie do pacyjeta duzo empatii i cierpliwosci w obec kazdego pacyjeta i wytlumaczeniu co z czym ,, sie je,, jest OK
Opinia dodana przez: ewa

lek. dent. Jarosław Milewski

ENEL MED S.A.
ulica Gilarska 86c
03-589 Warszawa

Profesjonalizm i uprzejmość!....................................................................................................

lek. dent. Dorota Konopka

Nowa 20
90-031 Łódź

Najlepsza dentystka na świecie. Zawsze uprzejma , profesjonalna ! Lekarz na którym można polegać w każdej chwili

lek. dent. Jarosław Zając

Sportowa 3 lok. 18
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny dentysta, poradził sobie z problemem, którego inny lekarz nie potrafił rozwiązać. Polecam każdemu, kto chce mieć wyleczone zęby.
Opinia dodana przez: Anka

lek. dent. Piotr Fabjański

Wólczańska 53
90-608 Łódź

To wspaniały lekarz.Korzystam z Jego usług od bardzo wielu lat,pomimo,iż mieszkam od Łodzi ponad 50 km. Kompetencje tego lekarza, Jego kultura,tworzenie miłej atmosfery budzą wielkie zaufanie .Moje problemy stomatologiczne były niezwykle trudne i właśnie w tym gabinecie były z wielką starannością rozwiązywane.Nadal nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Karolina Żurek

lek. dent. Karolina Żurek

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

STOMATOLOGIA-BRYNÓW
Brynowska 86
40-584 Katowice

Napisze tylko ze 2 lata po wizycie u pani Karoliny, moja 8 letnia obecnie córka mówi, ze chce iść znów do cioci Karoliny naprawić ząbki. Świetne podejscie do dzieci , uśmiech i serdeczność.
Opinia dodana przez: Kolon

lek. dent. Renata Skotnicka

Protetyk stomatologiczny

NZOZ "SALUS"
Bulwar Ikara 25b
54-130 Wrocław

Dusza człowiek. Pani dr uratowała mój urlop. Przyjęła mnie błyskawicznie po zgłoszeniu i wykonała, jak powiedziała, wszystko co mogła, żeby mi pomóc. Na podniebieniu pojawił się bardzo bolący ropień od kieszonki. Pani dr podczas czyszczenia informowała o kolejnych podejmowanych krokach - pełen profesjonalizm, niestety chyba już ginący gatunek. Pozdrawiam bardzo serdecznie...
Opinia dodana przez: Iwo