Lekarze Protetyk stomatologiczny

lek. dent. Renata Dublicka-Woźniak

Stomatolog, Protetyk

Filia Nr 5 Zakład Opieki Zdrowotnej Międzyzakładowa Przychodnia Zdrowia Poligrafów
Miedziana 11
00-835 Warszawa

Jestem naprawdę bardzo zadowolony, Pani Doktor jest doskonałym chirurgiem i protetykiem.Mogę Ją polecić każdemu wymagającemu pacjentowi.Mam obecnie zamontowane korony pełnoceramiczne na cyrkonie, które wyglądają jak naturalne zęby.Jestem przeszczęśliwy, wreszcie wyglądam jak człowiek:)

lek. dent. Tomasz Dziechciaruk

ulica Chopina 8/8
20-026 Lublin

Niezwykła staranność i finezja w rekonstrukcji uzębienia. Fantastyczna robota. Pan drTomasz wespół ze swoją żoną są mistrzowskim duetem w dziedzinie protetyki. Od wielu, wielu lat w razie potrzeby korzystam z usług pp. dr A. i T. Dziechciaruków. Połączenie gabinetu protetycznego z gab. stomatologicznym dodatkowo pozwala na kompleksową obsługę pacjenta. Wszystkim potrzebującym polecam ten gabinet i życzę szerokiego uśmiechu, bo jest się czym pochwalić nosząc nowe ząbki łudząco przypominające własne w ...
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Magdalena Gałązkiewicz

Twój Dentysta
Nadarzyńska 45/11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Świetny lekarz, uratowała mi ząb, który inny dentysta spisał na straty. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam gorąco!
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Witold Bukowski

Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Bolesława Chrobrego 81
63-200 Jarocin

Bardzo dobry technik dentystyczny. Polecam.

lek. dent. Sławomir Pąsiek

Łagiewnicka 45A
91-839 Łódź

Lekarz super, bardzo dobry i super specjalista, konkretny, który posiada dużą wiedze naprawdę godny polecenia!Good luck!
Opinia dodana przez: Viktor

lek. dent. Adam Jąkalski

ul. Pionierów 17/1
81-645 Gdynia

Wspaniały specjalista mający życzliwe podejście do pacjenta. Bezbolesne leczenie. Pełen zawodowy profesjonalizm. Wizyta to przyjemność. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Dana

lek. dent. Adam Toporowski

Przyjaźni 34E/2u
53-030 Wrocław

Simply THE BEST!!! Sympatyczny, przystojny, komunikatywny, świetny fachowiec, konkretny... Cóż więcej potrzeba by mieć piękne zęby? Oprócz szczoteczki... POLECAM!!!

lek. dent. Izabela Maciejewska

ul. Alfreda Nobla 45
80-172 Gdańsk

doktor leczy moja mame ,dobrze dobrana proteza zebowa, konkretne podejscie i bardzo profesjonalne, polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Mariola Karłowska

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Stomatolog godny polecenia, trafiłam do niej z tzw. beznadziejnym przypadkiem, z którym inni nie umieli sobie poradzić. Wszystko skończyło się dobrze i od kilku lat w raz z rodzina korzystamy z usług tej Pani i jak do tej pory jesteśmy b.zadowoleni
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Katarzyna Biczysko

Gwiaździsta 37 A
60-149 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim z tego, że pani doktor uratowała moje zęby i obsługa super.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Adam Piosik

Protetyk

Dr Piosik Stomatologia
Piątkowska 133/1
60-648 Poznań

profesjonalista w każdym calu!!! gorąco polecam. Leczenie sprawne, bez bólu, bez problemów. Szczególnie skomplikowane leczenie to żaden problem
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Jacek Kozik

lek. dent. Jacek Kozik

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Jestem pacjetka Dr. Jacka Kozika od lat i uwazam go za bardzo dobrego specjaliste pod kazdym wzgledem leczenia zebow i porad w tym wzgledzie oraz jego ciepla przyjemna postawe w kontakcie z pacjentem . Jolanta Chornowicz
Opinia dodana przez: Jolanta Chornowicz

lek. dent. Ewa Łazarkiewicz-Czaczka

Dembowskiego Edwarda 47/3
51-670 Wrocław

Profesjonalna i szybka pomoc z problemem w miłej atmosferze, lekarka podeszła do mnie indywidualnie i cały program leczenia został zaplanowany od razu. Koszty odpowiednie do świadczonych usług
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Marek Tłuszczak

ulica Legnicka 6-10
75-733 Koszalin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Siwiec Radosław

Protetyk, Stomatolog

Indywidulna Praktyka Stomatologiczna
Źródlana 28/1
Poznań

Doktor Siwiec uratlowal mi zeba, ktory przed wizyta u niego zostal zdiagnozowany przez czworke wczesniejszych stomatologow jako "nie do uratowania". Po latach zab nadal ma sie swietnie, a pozostali lekarze nawet nie podjeli sie proby leczenia, wmawiajac mi, ze nic juz nie da sie zrobic. Znakomity dentysta, polecam kazdemu.

lek. stom. Przemysław Warszawa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

FALDENT
ul. Derkaczy 57 B
04-969 Warszawa

Lekarz na 6-tkę! ale nie wiem czemu nie ma takiej w rankingu? Świetny specjalista i świetny człowiek, czyli dałabym dwie szóstki, a właściwie sześć szóstek. Wreszcie trafiłam w dobre ręce.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Denis

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ARCUSMED
42-200 Częstochowa

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ...
Opinia dodana przez: Adrian

dr n. med. Tomasz Walawender

B dental
Chemiczna 3
44-100 Gliwice

Wszytko pięknie ładnie, ale poświęcenie czasu dla pacjenta to minimalizm ... ważne aby szybko i jak najwięcej zębów na raz zrobić - dla mnie podejście czysto na kasę

lek. dent. Magdalena Domańska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Gałczyńskiego 25
95-100 Zgierz

Pani stomatolog na medal. Takie podejście powinien mieć każdy do pacjenta . Pani Magdalena jest najlepszym przykładem. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Magdalena