Lekarze Protetyk stomatologiczny

Iwona Kłys-Drwalewska

Kolumny 341
Łódź

Lekarz godny polecenia, profesjonalna, bezbolesna usługa. Pani doktor stwarza przemiłą atmosferę, gdzie stres przed borowaniem zęba, ucieka daleko, daleko od człowieka. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Małgorzata Mazurek

MARKDENT
PARTYZANTÓW 176
05-125 Marki

Indywidualne podejście, delikatnie i bezboleśnie. Cena przystępna. Ząbki zrobione fantastycznie.

Ewa Hublewska

ul. Piastowska 34/1
80-332 Gdańsk

bardzo dobra lekarka stomatolog, korzystam w miare potrzeb od 30 lat, doskonała protetyk. Uprzejma i delikatna, a to ważne u dentysty. Polecam wszystkim.

lek. dent. Marta Radwańska

ulica Świętojańska 89/1
81-381 Gdynia

Pani dr leczy bardzo dobrze, lecz koszt leczenia jest często wyższy niż w innych gabinetach.

lek. dent. Magdalena Świąder-Ziętara

Chirurg stomatolog, Protetyk

Centrum Skrzat
Rumiankowa 55 / 2C
54-512 Wrocław

Od czsu kiedy zdecydowałem się leczyć zęby u p. doktor, skończyły się moje z nimi problemy. Najpierw kompleksowe leczenie, a teraz przeglądy raz w roku i ew. drobne zabiegi. Pani Doktor jst wyjątkowa, ma niesamowite umiejętności i jeszcze coś co czyni że leczenie jest nadwyraz skuteczne.

Marta Lizurek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Felińskiego 24
Bytom

bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, osobiście chodzę już do pani doktor od lat i za każdym razem nie zawodzę się.

lek. dent. Marta Piechocka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Hetmańska 5/6
51-200 Wrocław

Aż się dziwię, że nikt nie napisał dotychczas opinii o Pani Doktor. To wspaniały lekarz. Ogromne doświadczenie, kompetencja, uprzejmość, dowcip, ceny umiarkowane. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7
30-383 Kraków

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

Andrzej Jeka

Lębork

polecam wszystkim dobry specjalista .Wyrywał mi ząb całkiem bezboleśnie.

lek. dent. Wojciech Czerwiński

Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy ESKULAP
ulica Wojska Polskiego 50
16-300 Augustów

Jest świetnym lekarzem, profesjonalnie wykonuje zabiegi i jest uczciwy. Nigdy nie spotkałam się z ignorancją i niekompetencją z jego strony. Serdecznie polecam ;)

lek. dent. Beata Klimczak

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED
Katowicka 14
84-230 Rumia

Jedna z najlepszych stomatologów. Czuć że ma doświadczenie w zawodzie. Dzięki niej polubiłam chodzenie do dentysty. Pani dr wyleczyła mi już 3 zęby kanałowo.

lek. dent. Paweł Piotrowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Piękna 43/1
60-589 Poznań

Pan Doktor Piotrowski dokonał mastektomii mojej piersi. Wszystko bardzo dobrze sie goi, nie ma żadnych powikłań. Jestem zadowolona z wyniku zabiegu. Wczesniej polecano mi Pana Doktora jako bardzo kompetentnego chirurga. Cieszę się, że to właśnie On mnie operował. Polecam tego lekarza i Siedleckie Centrum Onkologii.

lek. dent. Jolanta Gromaszek

Stomatolog, Protetyk

Enel Med
Blue City
Warszawa

To najlepszy dentysta jakiego spotkałam. To pierwszy lekarz, do którego idę z uśmiechem na twarzy. Od dziecka (a jestem w wieku emerytalnym) panicznie bałam się dentysty. Pani doktor Gromaszek to zmieniła i zadbała o moje zeby profesjonalnie. Jest człowiekiem z sercem na dłoni. Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Iza

dr Marcin Bilski

Warszawa

Polecam. Pan Marcin, bardzo miły, kompetentny i z ogromną wiedzą. Nie zamienię na żadnego innego stomatologa.
Opinia dodana przez: Karina

Karolina Szkodny

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna Ewa Klimek
Drozdów 24
40-530 Katowice

Od 20 lat jestem pacjentem pani dr Karoliny Szkodny. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego doktora . Jest rewelacyjna pod każdym względem. Wszystkie zabiegi wykonuje bardzo starannie, bezboleśnie i z pełnym profesjonalizmem. Jest osobą bardzo serdeczną i niezwykle pomocną. Jeżeli słucha się rad, wskazówek i zaleceń pani doktor, to możemy być całkowicie spokojni o stan uzębienia. Jestem bardzo wdzięczny pani doktor za wspaniałą opiekę przez tak długie już lata. Mogę z ...
Opinia dodana przez: Karol

lek. dent. Halina Głowacka

al. Czerwonych Klonów 3/2
33-101 Tarnów

Oczywiście jestem na tak :) Pani Doktor ujęła mnie tym, że nie tylko chce leczyć zęby, ale dba również o profilaktykę, która jak podkreśla jest bardzo ważna. Pozdrowienia dla Pani Doktor Halinki i naszej Pani Elżbietki higienistki.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Bartosz Dobrucki

Chirurg stomatolog, Medycyna estetyczna

Stomatologia Błada / Dobrucki
97-500 Radomsko

Pan doktor jest jednym z najlepszych jakich poznałem. Fachowy, kompetentny, potrafi uspokoić pacjenta. Szkoda jedynie, że -przynajmniej mam takie wrażenie już od kilku lat, choć nie bywam często (nie muszę na szczęście 🙂 ) jest problem z tym, by się zapisać. Dostaje sprzeczne informacje i muszę się mocno postarać. Nigdy nie wiem czy to specjalnie tak czy nie.. Mam dużą nadzieję, że Pan dr szanuje każdego pacjenta, co pokazuje w ...
Opinia dodana przez: Konrad

Anna Goc-Jagiełka

Pilska 2/13
Kaczory

Polecam ! Szybka i profesjonalna pomoc Pani bezbolesnie wyrwała siódemkę, inni lekarze odmówili mi pomocy. Pani rozmawia z pacjentem, pyta czy jeszcze coś czuć i czeka jeśli sygnalizuje się ze jeszcze coś się czuje. Poprzedni dentysta kierował na usuwanie chirurgiczne a Pani bez problemu sobie poradziła :)
Opinia dodana przez: Ewa

Mariola Swarcewicz

Niedziałkowskiego 3a lok. 4
87-200 Wąbrzeźno

Bardzo dobry i kompetentny lekarz, który w bardzo przystępny sposób tłumaczy poszczególne etapy procesu leczenia. Nic nie boli, a atmosfera panująca w gabinecie jest bardzo miła. Polecam jak najbardziej!
Opinia dodana przez: Artur

Joanna Herbasz

Gabinet Stomatologiczny
Gdynia ul. Wschodnia 1D/29
81-575 Gdynia

Super dentystka. Chodzę do niej z całą rodzinką. Moja córeczka jest zachwycona i zawsze chętna do wyzyty. Mój mąż nie ufa żadnemu innemu dentyście. Pani Asia ma super podejście do dzieci i do dorosłych również!!!