Lekarze Protetyk stomatologiczny Szczecin

Stomatolog, Protetyk

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Jestem pacjentem pani dr Marty Gałęskiej od 15/09/2008 i podczas wszystkich bez wyjątku,dość częstych, wizyt pani dr M.Gałęska za-wsze emanowała spokojem,opanowaniem,delikatnością,wrażliwością i taktem tworząc tak przyjazną pacjentowi atmosferę,że zapomina on o wszelkich obawach i lękach.W sferze zawodowej dzięki swojej og-romnej wiedzy i doświadczeniu pani Dr nie tylko profesjonalnie solidnie i trwale (nic nie wypada,nie wykrusza)leczy zmiany chorobowe,ale jednocześnie potrafi dostrzec i usunąć defekty ,,niechorobowe,,(nadmierne zużycie szkliwa,wadliwy zg-ryz),których inni stomatolodzy(przynajmniej ci ...

dr n. med. Jan Markowicz

m-dental
Koralowa, 98, 5
72-003 Szczecin

Fahowy, kompetentny, dokladny, uprzejmy i godny polecenia. Robilam implanty i korony, rezultat zadawalajåcy.
Opinia dodana przez: Halina

Grażyna Jeżewska

Gabinet Neurocgirurgiczny
Czeska 6
71-780 Szczecin

Super! Polecam, dawno nie spotkałam tak miłej Pani Stomatolog.

Alina Tyburczy

Napierskiego 27a
40-783 Szczecin

Bardzo dobre podejście i kontakt z pacjentem,całościowe uwzględnienie potrzeb,po prostu godna polecenia
Opinia dodana przez: Anka34

lek. dent. Jacek Karpów

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Królowej Jadwigi
70-307 Szczecin

Najlepszy stomatolog ze wszystkich. Leczymy się u doktora całą rodziną od wielu lat. Naprawia zęby które inni spisali już na straty. Jest cudotwórcą. Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy K, T, J
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Joanna Ziółkowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
71-300 Szczecin

dr Joanna ma indywidualne podejście do pacjenta. Czuć, że nie jest się tylko kolejną osobą. Od przekroczenia progu gabinetu, jest cały czas przy pacjencie. Wyjaśni co trzeba wykonać, i jak aby ząbki były ładne. Tak jak do tej pory bałem się dentystów, tak w jej gabinecie śmiało siadam na fotel. Jestem bardzo zadowolony. Ceny równierz przystępne. Napewno będę wracał
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Teresa Górnicka

Winogronowa
70-771 Szczecin

Gdyby każdy stomatolog, ba - lekarz podchodził do pacjenta, z taką wiedzą, doświadczeniem i determinacją WYLECZENIA

dr n. med. Ewa Czajkowska

NZOZ Platanus Dent – Ewa Czajkowska
Moniuszki 9/2
71-430 Szczecin

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

Hanna Głazek

Chirurg stomatolog, Protetyk

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

lek. dent. Edyta Zgrych-Pęska

Protetyk, Stomatolog

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Najlepszy lekarz dentysta jakiego poznałam. Godna polecenia szczególnie gdy pacjent ma lęki przed wizytą u stomatologa. Cierpliwa i delikatna...taktowna. Polecam
Opinia dodana przez: Danuta

Rafał Zawojski

Bolesława Krzywoustego 19 lok. 5
70-250 Szczecin

Jeśli szukasz najlepszego stomatologa w mieście to znalazłeś! Dr Zawojski to wyjątkowy specjalista i facet! Pełny profesjonalizm, gorąco polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

lek. dent. Jerzy Owczarek

Chirurg stomatolog, Ortodonta

Jasna 3 lok. 15
70-777 Szczecin

Nie polecam, moim zdaniem średnio zna się na rzeczy. Powiedział, że mam 2 dziurki na zębach. Po wykonanym zabiegu, powiedział że skoro jestem znieczulony to możemy zrobić jeszcze trzeciego zęba. Wyglądało to na mega naciąganie. Po zabiegu bolały mnie zęby przez 2 tygodnie
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Agnieszka Ruchała-Tyszler

Prywatny Gabinet Lekarski
Dunikowskiego 6 lok. 214
70-123 Szczecin

W styczniu w gabinecie państwa Tyszler na ul. Jagiellońskiej zdecydowałam się na założenie koronki na zęba, po wcześniejszym przygotowaniu ząbka (ok. 200 zł )przez pana dr. Łukasza zostałam przekazana p. dr. Agnieszce celem pobrania odcisku i dopasowania koronki ( 700 zł ), oczywiście w trakcie pobierania odcisku jakaś pani za zgodą pani doktor( bez mojej zgody) uczyła się chyba tego fachu i także grzebała mi przy moim ząbku. Po założeniu ...
Opinia dodana przez: Beata M.

Ewa Jabłońska

Ortodonta, Protetyk

Monte Cassino 23/2
Szczecin

Witam wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych. Swoją opinię wystawiam dla tych którzy oczekują profesjonalizmu i dla tych niezdecydowanych, ale może najpierw krótko o mnie co ja tu robię a mianowicie. Mam problem ze zgryzem od dziecka, najpierw leczona byłam aparatem ruchomym na Pomorzanach przez kilka lat (wiadomo dawne czasy) po tem nie robiłam nic i żeby znów wróciły na swoje miejsce. Po latach dowiadywałam się że niestety w moim przypadku za ...
Opinia dodana przez: Angelika

Robert Krzeszowiak

Sosnowa 6a/18b
71-468 Szczecin

dla mnie super stomatolog (tej profesji i lekarzy zawsze sie balam) dlatego nie zadbalam o moje uzebienie i niestety mam teraz sztuczne a to dzieki Panu Doktorze,bo gdybym nie natrafila na pana dalej bym byla bezzebna babcia takze mysle ze jest najleprzy pod sloncem.

dr hab. n. med. Ewa Sobolewska

Al. Papieża Jana Pawła II 42
Szczecin

Przede wszystkim najbardziej kompetentna osoba, z jaką miałem przyjemność się spotkać przy okazji zarówno leczenia stomatologicznego i protetycznego. Wynika to pewnie z dużego doświadczenia i wiedzy ( 2 specjalizacje i tytuł doktora habilitowanego przynajmniej u mnie wzbudzają szacunek). Co do pozostałych aspektów, to również wszystko jak najbardziej na wysokim poziomie. Jestem dość marudnym pacjentem, ale Pani docent ma podejście z anielską cierpliwością. Jeśli ktoś wymaga jakości w leczeniu, to z ...

dr n. med. Danuta Górniak

Protetyk, Ortodonta

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Raczej nie polecam z kilku względów: 1. Bardzo długo się czeka w poczekalni na umówioną na godzinę wizytę. Dr Danuta się spóźnia zawsze, podobno przez korki. Nie szanuje czasu pacjentów, potrafi pół godziny rozmawiać z Panią technik, a pacjent w tej czasie siedzi na fotelu i czeka. 2. Nie ma podejścia do dzieci. 3. Bardzo niemiła atmosfera panuje ogólnie w gabinecie. Dotyczy to obu Pań dr i asystentki.
Opinia dodana przez: Jolanta

Agnieszka Frencel

Ostrobramska 7/2
Szczecin

Jestem zadowolona z pomocy dr Agnieszki w sytuacji gdy bardzo bolał mnie ząb, szybko i skutecznie poradziła sobie z problemem
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Krystyna Grabikowska-Prowans

3 Maja 1
Szczecin

Doktor miała mi założyć aparat na zęby ale okazało się, że nie może znależć wolnego czasu na wizytę. Moje zęby zniszczyły sie doszczetnie a ja nadal czekam na jakis kontakt z jej strony. Za wizytę oczywiscie mnie skasowala bo bylam i musiala mnie zbadac. Nie polecam