Lekarze Protetyk

lek. dent. Bożenna Chodor

Płoskiego 6 lok. 13
09-400 Płock

niezwykle kompetentny delikatny lekarz. Pani doktor kazda wykonywana czynnosc wykonuje z jednoczesnym objasnieniem celowosci jak potrzeby wykonania takowej jestem zachwycony wizyta !!! smialo moge stwierdzic iz jest to lekarz z tzw - starej szkoly lekarzy.... tzn przedewszystkim pacjent jest na pierwszym miejscu. co do terminow wizyt nie bylo zadnych problemow z dopasowaniem zarowno Pani doktor jak i mnie osobiscie. szczerze i calym sercem polecam !!!!! prace wykonane perfekcyjnie sluza dlugie ...
Opinia dodana przez: marek

mgr Justyna Płócienniczak

Protetyk

Partyzancka 26c lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo kompetentna i miła osoba. Pamięta każdego pacjenta. Jest oddana swojej pracy. Grzecznie człowieka obsłuży i poradzi. Jestem zadowolony z aparatu słuchowego który mi zakładała. Bardzo dziękuję za pomoc!

dr n. med. Ryszard Małysa

Sępia 8
53-142 Wrocław

Dziwię się, że nikt nie napisał opinii. Chyba pacjenci Pana Doktora nie chcą robić większego tłoku w gabinecie. Osobiście jestem bardzo, bardzo zadowolona z rezultatów leczenia. Wszystkie osoby z którymi spotykam się w poczekalni są tego samego zdania. Z wielką przyjemnością przyjmuję podziękowania od znajomych, którzy skorzystali z usług Pana Doktora z mojego plecenia. To nie jest laurka tylko opis rzeczywisty. Wcześniej byłam pacjentką w innym gabinecie - czego skutki ...

lek. dent. Jerzy Bochenek

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Femina" Poradnia Położniczo- Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A
08-110 Siedlce

Ogromna wiedza i doświadczenie. Polecam.

lek. dent. Joanna Furtak-Pobrotyn

bardzo dobry stomatolog! SZczerze polecam

lek. dent. Zbigniew Kucharski

Hoża 62/70
Warszawa

Doskonały lekarz. Ogromna wiedza, ma czas dla pacjenta, wspaniały fachowiec. Uratował mi mój usmiech
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Jarosław Weroński

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14
02-341 Warszawa

Bardzo miło byłam zaskoczona, kiedy rok temu trafiłam do pana dr Werońskiego - jest niezwykłym lekarzem któremu zależy na właściwej, kompleksowej opiece stomatologicznej. Pan Doktor ma czas dla pacjenta i najlepszą radę, związaną z zaistniałym problemem. Bardzo polecam !!!!!
Opinia dodana przez: Maja W.

lek. dent. Tomasz Tołkacz

Ogrodowa 6B
13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Pan doktor jest wspaniałym człowiekiem i genialnym stomatologiem. Lecze się u niego od dziecka. Teraz jestem dorosła, moje dzieci też uwielbiają wchodzić do naszego doktora Tomka. Polecam .

lek. dent. Jacek Karpów

ulica Królowej Jadwigi
70-307 Szczecin

Najlepszy stomatolog ze wszystkich. Leczymy się u doktora całą rodziną od wielu lat. Naprawia zęby które inni spisali już na straty. Jest cudotwórcą. Dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy K, T, J
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Mariusz Nahajowski

Rynek 22 lok. 1
59-220 Legnica

Do Pana Doktora Mariusza Nahajowskiego chodzę wiele lat a jako pacjentka wymagałam podejścia głebszego, przy lekach stosowanych własnych. Zawsze byłam i jestem zadowolona z Jego pracy- tak efektow fizycznych jak i podejscia medycznego do Pacjenta.

lek. dent. Robert Karamon

Centrum Dermatologiczne "Dermicus" Filia Malbork
17 Marca 10
82-200 Malbork

Stomatolog z profesjonalnym podejściem do pacjenta, wizyta bezbolesna i zadowalające efekty. Bardzo polecam

lek. dent. Natalia Budna-Janowska

Protetyk stomatologiczny

ul. Gen. Fieldorfa 10/301
03-984 Warszawa

Bardzo serdecznie polecam - doktor uratowała zęba spartolonego przez inną doktor. Super, warta polecenia lekarka. :)
Opinia dodana przez: Sebastian

dr n. med. Iwona Kozłowska

"IWO-DENT" PORADNIE SPECJALISTYCZNE
ul.SłOWACKIEGO 107
42-583 Bobrowniki

REWELKA!!! Protezy całkowite na NFZ... Zęby jak własne, pełna kultura :-)

Marcin Chromy

Chirurg stomatolog, Protetyk

NZOZ Prywatna Poradnia Stomatologiczna
Felińskiego 4/1a
44-100 Bytom

Cudowny lekarz! Leczę się u niego od lat, nie tylko stomatologicznie, ale również ortodontycznie. Dzięki niemu wizyty u dentysty nie są katorgą, a czystą przyjemnością! :) Z całego serca polecam :)
Opinia dodana przez: Kinga

Jan Grzesik

ulica Paderewskiego 5
38-400 Krosno

Kompetentny lekarza, który swoją rzetelnością, profesonalizmem, wyrozumiałością i cierpliwością skłonił mnie do regularnych wizyt i w ten sposób dbanie o stan uzębienia. Chciałam zauważyć, że panicznie boję się wizyt na fotelu dentystycznym, jednak Pan dr Grzesik swoim, może troszkę surowym, spojrzeniem sprowadza mnie na ziemię a wychodząc z gabinetu czuję się jak w niebie i jestem z siebie dumna, że wytrzymałam do końca:)POLECAM wszystkim wrażliwym na ból i widok narzędzi ...

Krystyna Jakubowska

Warszawska 7
Szczecinek

bardzo miła pani doktor ,super podejście do pacjenta!!!!!!polecam !!!!

Paweł Kosior

Chirurg stomatolog, Protetyk

DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.

lek. dent. Klementyna Ossowska

Protetyk stomatologiczny

Przychodnia
plac Narutowicza 18
97-400 Bełchatów

Wspaniała osoba. Świetna specjalistka. Gorąco polecam !!

lek. dent. Krzysztof Bastek

Piłsudskiego 31
75-560 Koszalin

Bardzo dobry lekarz... Kompleksowe podejscie do sprawy. Jestem zadowolony i usatysfakcjonowany. Moje samopoczucie po wizytach jest zadowalajace. Polecam

Jadwiga Bartkowska-Szostak

NZOS "ZĄBEK" s.c.
Ogrodowa 23
14-300 Morąg

Bardzo dobra lekarka i specjalistka,podczas wizyty w gabinecie nie odczuwam stresu typowego dla takich zabiegów.Jedynym utrudnieniem są terminy i ograniczony przez NFOZ zakres bezpłatnych zabiegów,ale tak jest wszędzie. POlecam,to dobra lekarka!