Lekarze Protetyk

Wojciech Sawko

Pocztowa 3
Pasym

Lepszego specjalisty i zabawniejszego lekarza nie znajdziecie ;)

Agnieszka Ferdynus

Protetyk, Ortodonta

Przychodnia Rejonowa
Kościuszki 13
57-540 Lądek-Zdrój

Wszystko dobrze. Cała wizyta odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze (a tak się bałem przed wizytą). Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu wyjasniając co w danej chwili robi. Do tego wszystkiego cały zabieg mogłem ogładać na monitorze. Nowoczesny gabinet z super stomatologiem. Niezdecydowanym polecam wizyty u tej pani.

Grażyna Jeżewska

Gabinet Neurocgirurgiczny
Czeska 6
71-780 Szczecin

Super! Polecam, dawno nie spotkałam tak miłej Pani Stomatolog.

lek. dent. Marta Zacharuk

Słoneczny Gabinet Stomatologiczny Joanna Czarzasta
Andriollego 18
05-400 Otwock

Całkowicie bezstresowe i bezbolesne podejście zarówno do mojej 5 letniej córeczki jak i obolałego i zestresowanego męża. Pełny komfort podczas wizyty. Mogę polecić z czystym sumieniem.
super!!1 szybko!!! praktycznie z dnia na dzień masz nowe uzębienie!!! polecam w 100!!!!!!

lek. dent. Edyta Andrzejewska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Warszawska 12A / róg Leśnej
05-230 Kobyłka

Pani doktor jest cudowna. Przekonała mnie do wizyt u stomatologa. Wizyty upływają bardzo szybko. Zawsze jestem poinformowana o sposobach leczenia. Asystentka Pani Martyna także sympatyczna i pomocna. Polecam gabinet każdemu
Opinia dodana przez: Zadowolona

lek. dent. Łukasz Romanowski

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Ja może krótko opiszę 2 sytuacje które upewniły mnie że doktor Romanowski to najlepszy fachowiec z którym bynajmniej ja i moja rodzina mieliśmy do czynienia. Któregoś razu z bólem wylądowałem na nocnej opiece stomatologicznej - tak wyszło zjadłem coś gorącego i skończyło się na kanałówce, bywa. Ale siadając na fotel tamtejsza lekarz stomatolog przygląda się moim zębom i mówi "oooo nieźle, kto panu robił zęby?" Ja jako szary pacjent byłem ...
Opinia dodana przez: Wojtek

lek. dent. Adam Goławski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Medyczne VITA-MEDICA Sp. z o.o.
ul. ks. Ignacego Kłopotowskiego 22
03-717 Warszawa

Rewelacyjny chirurg. Idealnie dobrana dawka znieczulenia. Bałam się, że po wyrwaniu nie będę mogła ruszyć szczęką, ale nawet nie potrzebuję środków przeciwbólowych, bo jest lepiej niż przed wyrwaniem. Poszło tak sprawnie, że nawet nie zauważyłam, w którym momencie nie miałam zęba. Polecam Pana Adama.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wilcza 5/14
00-542 Warszawa

Byłam niedawno u Pana Przemysława ponieważ stan mojego uzębienia wołał już o pomstę do nieba. Była mi strasznie wstyd dlatego zdecydowałam się na implanty. Pan doktor wszystko mi przetłumaczył a i zabieg nie był wcale aż tak zły jak myślałam. Ząbki mam piękne i jestem teraz bardzo zadowolona. Wszystkim bardzo polecam to miejsce jak i Pana doktora i jeszcze raz mu za wszystko gorąco dziękuję !
Opinia dodana przez: Dagmara

Anna Cichanowicz

Mikołów

Bardzo dobry lekarz, ja sie bardzo ciesze ze ma takiego podejścia do pacjenta. Zabieg został wykonany prawidłowo. Super,dzięki ;)

Andrzej Wędziński

Stomatolog, Ortodonta

Grochowska 200/93
Warszawa

Fantastyczny stomatolog, bardzo miły. Przede wszystkim znakomity specjalista. Polecam wszystkim pacjentom, szczególnie tym, którzy boja się dentystów. Ten jest Super.
Opinia dodana przez: Guliwer

lekarz Janusz Klepacz

Solident jkk
grochowska 162/164
03-279 Warszawa

chodzę do Pana doktora od kilku lat. Jest to doskonały fachowiec, bardzo sympatyczny człowiek i to co ważne dla pacjenta, w trakcie zabiegu opowiada co robi, i co się dzieje z zębem, jakie są możliwości leczenia. Jest też bardzo sprawny i pracuje szybko, bez dłubania i męczenia pacjenta. Oprócz tego opowiada dowcipy i żartuje, co naprawdę odpręża. Chodząc do niego nie mam żadnego poczucia niepewności, jest najlepszym stomatologiem, jakiego spotkałam. ...

dr Donata Oziemczuk

Stomatologia na Jędrzychowie
ul.Kasztanowa 12a/1
65-381 Zielona Góra

Bardzo polecam dr Oziemczuk, leczę się u niej w Den Medzie na Łużyckiej. Przez wiele lat miałam dentofobię, ale dr Oziemczuk skutecznie mnie z niej wyleczyła. Nie boję się nawet rwania zębów, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

Jolanta Czech

Protetyk, Ortodonta

NZOZ ZIENIEWICZ MEDICAL
Opaczewska 43/18
02-201 Warszawa

Super lekarka. Przyjmuje na ulicy Drawskiej blisko Opaczewskiej na Szczesliwicach przy parku

Magdalena Siwkiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

U Pani dr Siwkiewicz leczę się już 17 lat, aż trudno uwierzyć. Przede wszystkim kompetentna, zawsze uśmiechnięta, robi wszystko żeby pacjent czuł się komfortowo. W moim przypadku zostałam przyjęta ze stanem zapalnym zęba od razu. Super lekarz-człowiek, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Elzbieta

Małgorzata Warchoł

Chirurg stomatolog, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Moja 3 letnia córeczka dzięki Pani doktor chętnie chodzi do stomatologa. Atmosfera, podejście do tak młodej pacjentki zasługuje na umieszczenie tutaj pozytywnego komentarza. Dziękuję Pani doktor:)

lek. dent. Wioletta Huk

ORL Praktyka Lekarska Rafał Chmielewski
Brzozowa 75F
05-806 Warszawa

Prawdziwa profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu!!!! Pani Wioletta Huk ma wielkie serce do małych pacjentów (byłam na wizycie z 3,5 letnim synkiem) bardzo miła uśmiechnieta bardo duzo rozmawiała z synkiem starajac sie "zagadac ból" ;) synek mial wybitna jedynke w przedszkola jako jedyna stomatolog w całym powiecie pruszkowskim podjela sie ponownego wstawienia tego zabka z nadzieja ze moze uda sie go uratowac ;) nie wiemy jaki bedzie final ale ...

lek. dent. Michał Goliński

Stomatolog, Protetyk

Villa Dentica
Bronowicka 19/lu9
Kraków

Pan doktor jest bardzo dokładny, wszystko tłumaczy, godny zaufania. Ma również dobre podejście do dzieci. Polecam!
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Elżbieta Zaniewska-Krakowiak

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna
Aleja "Solidarności" 155/22
00-877 Warszawa

Moja wizyta dotyczyła zbijania kamienia czyli nalotu nazębnego, wizyta refundowana z nfz. Nie miałem szczególnych oczekiwań, bo wizyta nfz, rutynowa czynność... a tu na początku pytanie "co Panu dolega?". Na początku nie zrozumiałem, i myślałem, że to żart. Ale po mojej odpowiedzi nastąpiła wnikliwa analiza moich dolegliwości periodontologicznych (a mam ich kilka). No i robota wykonana została bardzo porządnie, co oczywiście nie jest bez znaczenia. Było opóźnienie, tak jak to ...
Opinia dodana przez: Andrzej

Andrzej Hanuszewski