Lekarze Protetyk

Hanna Głazek

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

dr n. med. Dariusz Skaba

Leśna 2
Siemianowice Śląskie

Pan dr Darek nie tylko wyleczył mi zęba, również potraktował łagodnie moją kieszeń, do tego przyjemnie obdarował mnie komplementami, przez co zachęcił do następnej wizyty. Nie wspomnę o tym, że nie tylko jest wybitnym specjalistą ale również czarującym mężczyzną, przy którym nie odczuwa się bólu, a jedynie przyjemny dreszczyk emocji. Polecam wizytę u Pana doktora - sama przyjemność :D
Opinia dodana przez: Kasia

Jarosław Wałęga

Moniuszki 1
Oborniki

Najlepszy lekarz jakiego poznałam.Przesympatyczny,profesjonalny ze świetnym poczuciem humoru.Potrafi zdziałać cuda.U niego nawet leczenie kanałowe może być przyjemnością ;)
Opinia dodana przez: Anita

Grzegorz Paradowski

darmed
Słowackiego 144 lok. 49
97-300 Piotrków Trybunalski

Trafiłam do pana doktora z polecenia i jak sie okazało była to świetna decyzja. Idąc na wizytę bałam się ,ale już po paru minutach poczułam sie dobrze, pan dr. Paradowski oprócz tego że jest świetnym dentysta i ceni sobie precyzje ,jest przemiłym człowiekiem ,na co bardzo zwracam uwage idac do gabinetu. Udziela odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy i doradza. Śmiało moge stwierdzic ze to dentysta z powołania, zdecydowanie polecam .

Adam Jurczak

Niegowonice

Najlepszy lekarz u którego byłem , jakie podejście do pacjenta , budzący zaufanie , !!!!! Polecam w 100%

Zdzisław Maleńczyk

Protetyk, Ortodonta

Vita-Dent Centrum Stomatologii
Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalista, z dużą klasą, kulturą osobistą. B. sympatyczny! Gabinet nowoczesny, bez zastrzeżeń! Byłam u Dr Malenczyka trzy razy, zawsze poświęcono mi odpowiednio dużo czasu. Lekarz kompetentny i godny polecenia!

lek. dent. Anna Beza

Protetyk, Stomatolog

Piaski Królewieckie 25 (obok Smykowa)
25-375 Kielce

Znakomity lekarz, uprzejma, znajomość leczenia uzębienia jak i protetyki fantastyczna. Czystość gabinetu i warunki sanitarne bardzo dobre, zawsze uśmiechnięta, godna polecenia.

lek. dent. Ewa Gusiew

Poradnia Stomatologiczna "STOMAX"
Cicha 2 lok. 1
05-300 Mińsk Mazowiecki

Najlepsza dentystka jaką znam, dlatego chodzę do niej już od kilku lat. Nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Plomby się trzymają, wyglądają estetycznie, Pani dr tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i miła. Polecam

Adam Gansiniec

Lubliniec

Szczerze godny polecenia! Profesjonalny w tym co robi, a najważniejsze jest punktualność i atmosfera jaką tworzy Państwo Ewa i Adam, pełna rozmowy i uśmiechu, aż nie wiedzieć kiedy zabieg zakończony i czemu tak szybko:P Pozdrawiam!

Grażyna Jackowska

Skierniewice

Pani Stomatolog profesjonalna, uprzejma, miła. Polecam.

lek. dent. Ewa Karolak

Media Plus Stomatologia
Pruszkowska 4d
02-118 Warszawa

Doskonale wytłumaczono mi plan wizyt, jaki jest potrzebny zakres pracy i ich koszt. Mimo mojego podejścia zostałem uspokojony, dlatego na pewno jeszcze będę korzystał z usług.

lek. dent. Donata Cieślikiewicz-Rahnama

Prywatny Gabinet Lekarski
Głowackiego 4 lok. 2
20-060 Lublin

Cudowna lekarka! Leczę się u niej od lat, bardzo fachowa, potrafiła uratować ząb nie do uratowania, zakłada piękne białe wypełnienia, proteza mojej Mamy pasuje idealnie(z poprzednią męczyła się wiele lat myśląc że tak musi być, jak się okazało nie musiało!) zero fuszery gdy robi na NFZ życzmy sobie więcej takich doktorów!

lek. dent. Małgorzata Gryszkiewicz

Poradnia Stomatologiczna Q-dent Wola
SKIERNIEWICKA 21/6
01-230 Warszawa

Profesjonalna, dokładna z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych :) I ten spokój, opanowanie i szczery, ciepły uśmiech. Dzięki doktor Gryszkiewicz wizyta na fotelu stomatologicznym nie jest wcale traumatyczna. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Jacek

Igor Kalamarz

Protetyk, Stomatolog dziecięcy

Kotlarza 6
40-161 Katowice

wysokiej klasy fachowiec. do tego lekarza szlem z bolem i strachem. szybko rozwial moje watplwosci. choc bylem po zabiegu to wyszlem zadowolony. szczeze polecam p. doktora. MARIUSZ N.KATOWICE.

dr Włodzimierz Kwieciński

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Vitadent
Rycerska 4
05-083 Borzęcin Duży

Właśnie byłam na wizycie u dr Kwiecińskiej. Przyjemne traktowanie człowieka z problemem - Pani doktor rozumie że można się bać i obawiać się bólu. Ma ciepłe podejście do klienta. Oczywiście nie bolało i pewnie niedługo umówię sie następny raz. Pozdrówka dl wszystkich. Kalina R

lekarz Kamil Abed

Prywatny Gabinet Lekarski
Gołuchowska 7 lok. 40
01-485 Warszawa

Leczę się u Pana Kamila od lat wraz z rodziną. Potwierdzam opinię poprzedników. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie.
Opinia dodana przez: Darek

Anna Sarara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

U Pani Doktor odbyłem 3 wizyty i podczas ŻADNEJ z nich,nie odczułem ani grama bólu,choć podczas 2, nie zastosowano znieczulenia.A w trakcie zastrzyku ze znieczuleniem,nie poczułem nawet ukłucia !.Taka sytuacja zdarzyła mi się PIERWSZY RAZ ! podczas mojego 55-cio letniego życia,a zęby mam słabe,wymagające częstych wizyt u dentysty.Dodatkowo Pani Doktor Anna jest sympatyczna i z poczuciem humoru.Lekarz GODNY POLECENIA !...
Opinia dodana przez: Wojciech Sienkiewicz

lek. dent. Gabriela Sobota-Trzcionkowska

Mikołowska 37 lok. 62
40-053 Katowice

Lekarz godny polecenia ja i moja rodzina leczymy się u Pani Doktor od 30 lat.Specjalista wysokiej klasy z zamiłowania a to zupe lnie inaczej niż z rozsądku.

Marek Hippner

Gdańsk

Bardzo polecam Pan Marka, pełen profesjonalizm, przystępna cena. Juz się nie boję leczyć zebów :) Jeszcze raz dziękuję.PMU

Andrzej Paluszkiewicz

Protetyk

Prywatny Gab Stomatologiczny
Śródmiejska 16
64-920 Piła

bardzo dobry stomatolog !!!z kazdej wizyty wychodzę zadowolona, człowiek kompetentny , bardzo miły