lekarz Przemysław Chłądzyński

Bardzo sympatyczny człowiek, pozytywnie nastawiony do potrzeb pacjenta. Jeśli tylko w ośrodku zdrowia w Krzepicach istnieje wybór w danym dniu kiedy muszę skorzystać z usług lekarza, nieodmiennie kieruję się do dr Chłądzyńskiego. Polecam.

Lekarz chamski do pacjenta odnosi się po chamsku a na dodatek w gabinecie śmierdzi potem😤😠😠 problem z wypisaniem skierowania przez brak szacunku do pacjenta pan lekarz niedługo nie będzie miał wogóle pacjentów ...nie polecam uprzejmości zero

Bardzo dobry lekarz, z ogromną wiedzą, kompetentny, cierpliwy, ma czas dla pacjenta. Zdecydowanie polecam.

No niestety błędna diagnoza Pana doktora. Leczył mnie na lekkie nadciśnienie a okazało się że była to zaawansowana miażdżyca tętnic wieńcowych. Zmieniłem lekarza ale szkoda późno.

Przede wszystkim przy okazji każdej kolejnej wizyty (w stosunkowo niedługim odstępie czasu) nigdy nie pamiętał, na co mnie leczy, a notatek z poprzedniej wizyty znaleźć nie mógł - więc z jednej strony diagnozy były zasadniczo dobre, badania sumienne, ale być może ostateczny skutek leczenia choroby byłby pozytywny, gdyby nie zaczynało się ono niejako na nowo po każdej wizycie. Poza tym pan miły, nieco roztargniony, nie spieszy się (co się docenia będąc już w gabinecie), wyłumaczy problem; za wizytę bez poważniejszego badania bierze połowę stawki. Mnie akurat nie pomógł, ale nie twierdzę, że nie pomaga innym. Diagnoza była trafna, leczenie nieskuteczne, ale wybór wariantu przy tej chorobie to trochę loteria.

Polecam tego lekarza jest naprawdę dobry w swoim zawodzie a zarazem miłym i dającym wiele cennych porad odnośnie danych schorzeń.

Wg mnie bardzo dobry i miły lekarz. A co do komentarza wyżej pan doktor to ma się do kogo uśmiechać pewnie po pracy :) a nie w trakcie,może pan miał tak poważna chorobę że nie było powodu do uśmiechania he he . Ja tam polecam

Wielką wadą tego lekarza jest ciągłe ponad godzinne spóźnianie się do przychodni, brak kultury osobistej, nie potrafi za to przeprosić pacjentów, często nie dość ze spóźniony to jeszcze gaworzy prywatnie przez telefon. Ogólnie brak szacunku dla pacjenta. Natomiast byłem na prywatnie i za ponad 100zł nawet się uśmiechnie. Zdecydowanie nie polecam.