dr n. med. Przemysław Dąbrowski

Internista

Świetny lekarz, potrafi słuchać pacjenta, jest cierpliwy i wyrozumiał..Mam chorego syna - W końcu dotarliśmy do lekarza z powołania!!! Prawdziwy lekarz z powołania, godny zaufania!!! Zainteresowany pacjentem, mądry lekarz. Wspaniale, że mogliśmy go spotkać na swojej trudnej życiowej drodze .

dr Dąbrowski to jeden z niewielu lekarzy z powołaniem. Chetnie niesie pomoc innym. Bardzo profesjonalny, kompetentny, miły, nie lekcewazy objawow (poprzedni lekarz nazwal mnie symulantka). Po wstepnych badaniach, ktore nic nie wykazaly, skierowal mnie na dalsze badania, a nie odeslal z recepta na leki przeciwbolowe. Po rezonansie okazalo sie, ze mam powazne schorzenie kregoslupa, natychmiast wystawil skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Teraz czekam na operację, a gdyby nie dr Dabrobwski pewnie chodzilabym na jakas bezsensowna rehabilitacje, ktora i tak nie dalaby efektu, bo w miom przypadku zabieg jest niezbedny. Bardzo, bardzo polecam tego LEKARZA!!!!!! a.m. grodziec

naprawde fajny lekarz dokładny, wytłumaczy, porozmawia:) traktuje pacjenta bardzo dobrze, naprawde warty polecenia:)

Swoją rolę wykonuje solidnie,stara się układać dobre stosunki z chorym , pomagać w miarę swoich kwalfikacji i posiadanej wiedzy. Miły w rozmowie i przystępny dla chorych i rodzin chorych.

Miły w rozmowie i przystępny dla chorych i rodzin chorych.

lekarz pokazujący swoim podejściem do wykonywanych obowiązków swoją solidność.chęć niesienia pomocy w bardzo drastycznych sytuacjach.Ratowanie zagrożonego życia w bardzo trudnej sytuacji.

lekarz pokazujący swoim podejściem do wykonywanych obowiązków
swoją solidność.chęć niesienia pomocy w bardzo drastycznych
sytuacjach.Ratowanie zagrożonego życia w bardzo trudnej sytuacji.

Wciąż poszukujesz "Internista Ozimek"?

Kolejowa

ulica Opolska 36B