lekarz Przemysław Gorzelak

Jeden z wyjątków u nas w mieście. Życzliwy, spokojny, uśmiechnięty. Traktuje człowieka jak kogoś komu chce pomoc i nie bagatelizuje.

Jeden z wyjątków u nas w mieście.
Życzliwy, spokojny, uśmiechnięty.
Traktuje człowieka jak kogoś komu chce pomoc i nie bagatelizuje.

Lekarz uprzejmy, empatyczny- godny polecenia. Po wcześniejszym doświadczeniu z innym lekarzem na SOR, bardzo pozytywne zaskoczenie podczas wizyty

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Po dokładnym złożeniu skomplikowanego złamania nadgarstka obyło się bez operacji. Ręka jest sprawna. Poza tym jest empatycznym człowiekiem, z odpowiednim podejściem do pacjenta. To lekarz z powołania. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz przeprowadził operację łokcia, wszystko wytłumaczył zmobilizował do działania ciepły i sympatyczny człowiek który daje kopa do poprawienia ruchowości

Dzięki Panu dr mój łokieć ma już prawie całkowitą ruchomość po złamaniu mimo, iż minęło dopiero 6 tygodni od wypadku. Jestem bardzo wdzięczna za dobór unieruchomienia, rady, a także uprzejmość :) Tutaj ,,dziękuję" to za mało

Czytając opinie powyżej nie wierzę, że spotkaliśmy tego samego lekarza. Może miły, może przyjemny, ale podstawa u lekarza to wiedzą, której u Pana Doktora nie zauważyłam. Laik jakich mało. Zdecydowanie powinien rozpoczynać listę najbardziej niekompetentnych lekarzy w Częstochowie. Odradzam jakąkolwiek wizytę u niego.

Bardzo dobry specjalista. Cierpliwy i rzeczowy. Bardzo mądry człowiek (w dodatku z poczuciem humoru)

Bardzo miły człowiek. Wysłucha pomoże. Nie zbywa pacjenta. Świetny fachowiec. Chodziłam do Pana Doktora rok po obu operacjach nóg. Operował mnie Dr. Debudaj ale całe leczenie po operacji prowadził Doktor Gorzelak. Polecam z całego sera.

Bardzo kompetentny lekarz do tego bardzo miły . Złamałam rękę w nadgarstku i jak dotąd leczenie przebiega bardzo sprawnie . Polecam pana Gorzelaka każdemu kto szuka naprawdę dobrego i kompetentnego lekarza .

Kompetentny, rzeczowy, zainteresowany pacjentem. Bardzo fajny lekarz i do tego jeszcze przystojny ;) Polecam dr Gorzelaka