lekarz Przemysław Gorzelak

Bardzo miły człowiek. Wysłucha pomoże. Nie zbywa pacjenta. Świetny fachowiec. Chodziłam do Pana Doktora rok po obu operacjach nóg. Operował mnie Dr. Debudaj ale całe leczenie po operacji prowadził Doktor Gorzelak. Polecam z całego sera.

Bardzo dobry specjalista. Cierpliwy i rzeczowy. Bardzo mądry człowiek (w dodatku z poczuciem humoru)

Bardzo kompetentny lekarz do tego bardzo miły . Złamałam rękę w nadgarstku i jak dotąd leczenie przebiega bardzo sprawnie . Polecam pana Gorzelaka każdemu kto szuka naprawdę dobrego i kompetentnego lekarza .

Czytając opinie powyżej nie wierzę, że spotkaliśmy tego samego lekarza. Może miły, może przyjemny, ale podstawa u lekarza to wiedzą, której u Pana Doktora nie zauważyłam. Laik jakich mało. Zdecydowanie powinien rozpoczynać listę najbardziej niekompetentnych lekarzy w Częstochowie. Odradzam jakąkolwiek wizytę u niego.

Kompetentny, rzeczowy, zainteresowany pacjentem. Bardzo fajny lekarz i do tego jeszcze przystojny ;) Polecam dr Gorzelaka

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora :) bardzo miły, kompetentny. Ma czas dla pacjenta, potrafi wysłuchać i pomóc. Z całego serca polecam każdemu :)