lekarz Przemysław Jagiełło

1,5
1,5
2,5
2,5

Pan doktor przyjmował mnie na SOR i niestety później operował. Miałem złamaną kość piszczelową, ukośnie z przemieszczeniem. Został mi włożony w całą kość pręt tytanowy. Gdy po wyjściu ze szpitala zobaczyłem zdjęcia po operacji załamałem się! Szkoda, że nie mogę Państwu tutaj ich pokazać. Poszedłem na konsultację do innego ortopedy, który stwierdził, że kość jeść złożona byle jak, można to było zrobić lepiej, ale nie ma sensu tego poprawiać, po prostu dłużej będzie się kość zrastała. W dodatku dr Jagełlo jest bardzo niemiły, ma bardzo mały kontakt z pacjentem, a tak być nie powinno!

bardzo niemily i opryskliwy lekarz,ale dobry fachowiec,lepiej nie zadawac mu pytan tylko go wysluchac i tyle a on niech robi swoje.