Przemysław Jędraszko

W związku z tym, że nie ma tu meza tej pani -p.Przemysława Jędraszko pozwolę sobie wystawić mu opinie na jej koncie, gdyż razem prowadzą gabinet stomatologiczny. Zacznę od tego, że szczerze odradzam usługi p.Przemyslaw Jedraszko, gdyż nierzetelnie podchodzi do wykonywanej pracy a zaczęły się liczyć już tylko pieniądze. 3 lata temu ten pan wyrywał mi zęba- była to 6, zęba rwał mi 4 godziny (nie przesadzam-musiał odmówić wszystkie wizyty po mnie), do wyrwania nie poprosił mnie o zrobienie zdjęcia zęba i w efekcie po 4 godzinnych torturach wypuścił mnie do domu spuchniętą, z rozcharatanym dziąsłem i 2 korzeniami!!! Musialam udać się do chirurga i oczywiście zapłacić, żeby usunął mi 2 pozostawione przez p.Przemysława korzenie. Obiecałam sobie , że w zyciu już tam nie wrocę i rzeczywiście 3 lata nie chodziłam tam. Nie wiem co mnie natknęło żeby ponownie skorzystać z usług p.Przemysława i jak się okazało znowu popelnilam błąd. Ułamała mi się jedynka, wydawaloby się-prosta rzecz. Niestety nie u pana Przemka- 3 razy wymieniał mi plombę bo za każdym razem nie umiał dobrac koloru (albo za ciemy albo za jasny). Gdyby to był zab gdzies z tylu nie zawracałabym sobie glowy, no ale przy jedynce zle wygląda zab w roznych kolorach. W końcu po trzecim wypelnieniu stwierdził, ze nic więcej tu nie zdziała i "zrzucil" winę na zęba:) za tego zeba zaplacilam 150 zł. Pomyslalam, ze mam dosyć jezdzenia do tego pana w nieskonczonosc, i wymieniania wypelnienia wiec odpuscilam. Musze przyznać, że zaczął być też już poirytowany sytuacją i tym że nie jestem zadowolona z tego co zrobił. Po 2 tygodniach od wizyty okazuje się , ze nie dość ze mam inny kolor zeba to jeszcze kawałek zęba już mi odpadl.....ręce opadają co za partactwo. Szczerze odradzam!!!

Lekarz, dzięki któremu wizyta u stomatologa jest mi już nie straszna ! Polecam :D

Lekarz, dzięki któremu wizyta u stomatologa jest mi już nie straszna !
Polecam :D

Niestety ... Lecząc u Doktora zęby okazało się u konkurencji ze pod założoną plombą jest nadal stan chorobowy. Jednego zeba nie udalo sie juz uratowac. Tanio nie zawsze oznacza zgodnei z oczekiwaniami.

NAJ.. NAJ.. NAJLEPSZY LEKARZ STOMATOLOG !!!!!

NAJ.. NAJ.. NAJLEPSZY LEKARZ STOMATOLOG !!!!!

Najlepszy dentysta bardzo uprzejmy i rzetelny i nie drogi.

Najlepszy dentysta bardzo uprzejmy i rzetelny i nie drogi.

najlepszy dentysta w Opolu!!!! jestem bardzo zadowolona!!!!

najlepszy dentysta w Opolu!!!! jestem bardzo zadowolona!!!!