lekarz Przemysław Kachlik

Troche czasu już minęło, gdy Pan doktor uratował nam 16 letniego syna(1,5 roku) Gdy pogotowie odmówiło nam kolejnego przyjazdu pomimo pogarszajacego się stanu zdrowia z godziny na godzinę pacjenta Pan doktor nie odpuścił i walczyl razem z nami aby pogotowie przewiozło dziecko do szpitala. W szpitalu widząc, że stan się pogarsza nie czekal tylko od razu kierował i załatwiał przetransportowanie na Kraków. Polecam doktora z całego serca i będę się za niego modlić do końca moich dni!!!❤

Jestem wdzięczna za wspaniałą opiekę. Nasza córka trafiła na oddział z silną niedokrwistością. Dziękuję lekarzowi za poświęcony czas, będąc na dyżurze odwiedza nas bardzo często. Potrafi być u nas nawet kilkanaście razy w ciągu kilku godzin. Widać wielkie zainteresowanie pacjentem. Dzięki niemu czujemy się w szpitalu bezpiecznie. Wiemy, ze jesteśmy w dobrych rękach! Oby więcej takich lekarzy! ❤️

Lekarz tragiczny. Zero podejścia do Dzieci, rodziców. Brak jakichkolwiek wyjaśnień, odpowiedzi na pytania. Bardzo niemiły dla pacjentów oraz pracowników. Mam nadzieję że w końcu Gorlicki szpital się tym zajmie !

Nie polecam. Nie przyjął nas na całodobowej pomimo że byliśmy ostatni, poszedł i kazał czekać 1,5h. Nie polecam. Oby jak najmniej takich lekarzy.

Aby jak najmniej takich lekarzy. Zero zaufania. Przyjęcie na oddział fatalne. Nie można nic powiedzieć, zapytać się.

Dziękuję Bogu, że nie jest już ordynatorem. .

Dziękuję Bogu, że nie jest już ordynatorem.