dr n. med. Przemysław Kądziołka

Ginekolog

Doktor Kądziołka prowadził obie moje ciąże. Mimo, że ta druga była zagrożona, to udało mu się ją doprowadzić do końca (za co jestem mu bardzo wdzięczna). Przy okazji jest lekarzem cierpliwym, bardzo delikatnym, zarażającym pozytywnym podejściem. Choć potrafi dać do zrozumienia, że "coś" mu się nie podoba- miałam kłopoty z utrzymaniem diety (miałam cukrzycę ciążową) i wtedy był stanowczy- powiedział o niebezpieczeństwie wynikającym z tego schorzenia i postawił sprawę jasno- jeśli on ma prowadzić ciążę dieta musi być przestrzegana. Nie jest lekarzem, który tylko chce pieniądze i reszta go średnio interesuje. Za jego jasne postawienie sprawy jestem mu bardzo wdzięczna. Bardzo polecam. PS. Cena wizyty może nie jest najniższa, ale wysoka jakość, profesjonalizm, są w cenie, więc naprawdę warto wybrać TEGO lekarza...

W miejscowości w której mieszkam nie potrafiono mi pomóc. Kazano czekać, nie myśleć o dziecku, wyjechać na odpoczynek itp. Ale ile lat??? Zaczęłam więc szukać lekarza w Poznaniu. Trafiłam do świetnych lekarzy na ul. Polnej. Zrobiono niezbędne badania, zabiegi. Później poddawana zostałam 6 razy inseminacji. Niestety bez skutku (tak to bywa). Jedyną metodą, która mi została i dawała nadzieję na dziecko było zapłodnienie pozaustrojowe IVF. Trafiłam do Invimedu (dr już tam nie pracuje). I tak zaczęła się moja historia z doktorem K.ą.d.z.i.o.ł.k.ą. I transfer - niepowodzenie. II transfer sukces!!! Po ...

I transfer - niepowodzenie. II transfer sukces!!!
Po przejściu doktora do MedPolonii, tam korzystałam z jego fachowej wiedzy. Na wszystkie pytania odpowiadał rzeczowo i zrozumiale. Ciążę szczęśliwie doprowadził do końca. Nie mógł być przy porodzie, ale za to podczas jego nieobecności opiekował się mną bardzo znany i ceniony poznański profesor.
Jeździliśmy z mężem do niego przez kilka lat. A mamy do Poznania 130 km i zawsze byliśmy zadowoleni z jego podejścia do pacjentki. Teraz jesteśmy najszczęśliwszymi rodzicami 7-dniowego maleństwa.
Uważamy, że doktor jest bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie.

NAM SIĘ UDAŁO!!! I ŻYCZĘ TEGO WSZYSTKIM Z CAŁEGO SERCA!!!

Świetny lekarz, serdecznie polecam. Leczył u mnie z powodzeniem problem nietrzymania moczu. Poradził sobie z bardzo wstydliwym dla mnie problemem, który uniemożliwiał mi normalne życie. Poprzedni ginekolog, jak powiedziałam mu, że się zsiusiałam na imprezie rodzinnej zaczął się rechotać (ciężko to sobie wyobrazić, prawda?). Wyszłam z gabinetu z płaczem. Na szczęście koleżanka poleciła mi dra Kądziołkę. Uprzejmego, delikatnego, dyskretnego no a przede wszystkim skutecznego. Oby więcej takich doktorów!

Świetny lekarz, pomógł mi, odmienił mi życie!! Dzięki niemu jestem mamą!!!! Poleciły mi go siostra i mama (obie wybrały go jako swojego ginekologa), które potwierdzają opinie o kompetencji, dyskrecji i delikatności tego lekarza. Dziękuję doktorze!!!

Lekarz wykonujący swoje obowiązki sumiennie, bez pośpiechu, profesjonalnie, posiada dużą wiedzę specjalistyczną,po pierwszej wizycie zdobył u mnie bardzo duże zaufanie, poza tym podchodzi do pacjenta z wielkim sercem.

Z MĘŻEM STARALIŚMY SIĘ O DZIECKO.BYŁY POWAŻNE PROBLEMY JAK SIĘ DOWIEDZIELIŚMY O DOKTORZE,A BYŁ TO DR.PRZEMYSŁAW KODZIOŁKA BO DZIĘKI JEMU BYŁAM W CIĄŻY DOKOŃCA PROWADZIŁ.MY Z MĘŻEM JESTEŚMY ZADOWOLENI. BO DZIĘKI JEMU MAMY ŚLICZNĄ CÓRECZKĘ

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Poznań"?

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B