lekarz Przemysław Kloczkowski

Neurochirurg

Omijajcie Państwo tego pana z daleka. Brak kultury, naciąga na kasę i nie ma pojęcia o prawdziwej neurochirurgii. Doprowadził do tego, że żona ma paraliż kończyn dolnych i musi ponownie być operowana . Sprawa skończy się w sądzie.

Bardzo dobry specjalista, konkretny i słowny. Przed operacją byłam na wizycie tylko dwa razy. Podczas pobytu w szpitalu okazywał zainteresowanie moim samopoczuciem zarówno przed jak i po zabiegu operacyjnym, informował mnie o istotnych dla mnie sprawach. Czas oczekiwania na zabieg był dla mnie zaskakująco krótki za co jestem bardzo wdzięczna bo ból który mi towarzyszył przez ostatnie miesiące był już nie do zniesienia. Po operacji szybko wracałam do zdrowia i sprawności. Szczerze polecam tego lekarza.

NIEPOLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!! Najgorszy "lekarz" jakiego do tej pory spotkałam. Pan "doktor" widzi przed oczami jedynie pieniążki. Za wizyte na której dowiedziałam się, że opisem wyniku rezonansu mogę sobie podetrzeć DUPĘ (tak właśnie do pacjentki zwraca się uczony Pan Profesor), trwającą minute zapłaciłam 300 zł. Zwykły CHAM, BURAK i PROSTAK!!!

Witam moim zdaniem to anioł nie lekarz, przeprowadził operację guza mózgu mojego męża wszystko się powiodło. Jest niesamowitym lekarzem, dla niego pacjent jest najważniejszy.I co najważniejsze jest dostępny 24h.polecam wszystkim tak wspaniałego człowieka. Elżbieta Hałka

Elżbieta Hałka

To wybitny specjalista podejmujący trudne wyzwania, a przy tym niezwykle wrażliwy człowiek. Rzeczowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Jestem po operacji dyskopatii i cieszę się, że trafiłem na tak niesamowitego neurochirurga.

Wspaniały lekarza. Jak najbardziej godny polecenia. Pełen profesjonalizm w swoim zawodzie. Dodam, że miłe i sympatyczne podejście do pacjenta. Pan Doktor operował mojego tatę 17 sierpnia 2016 roku we Włocławku. Był to guz mózgu oponiak w wielkości 6 cm umiejscowionego w prawym płacie czołowym (w miejscu zagrażającym życiu). Operacja była skomplikowana i trwała 13 godzin. Jeszcze nie minęło 2 tygodnie od operacji a pacjent wraca do formy. Podkreślę, że nie wymagana była żadna rehabilitacja, a chory mówi, chodzi – jest pełnosprawną osobą. . PS. Rodzina jeszcze raz składa wyrazy szacunku i uznania dla Doktora Kloczkowskiego. Dziękujemy za podarowanie drugiego życia choremu.

Świetny fachowiec, konkretny, pozytywny. Pan Doktor wyciął guza mózgu mojego taty. Po tygodniu tata już był w domu, po dwóch tygodniach wrócił do pełnej formy. Po powrocie taty do domu, Pan Doktor był z nami w stałym kontakcie, dostępny 24 h na dobę. Gorąco polecam tego lekarza.

Lekarzem powinno się być z powołania, walczyć o pacjenta, a Pan Doktor zachowuję się obojętnie co pacjenci odbierają negatywnie DOKTORZE,

Polecam.Świetny specjalista.Operował mnie po wypadku.Była potrzeba przeprowadzenia kilku operacji kręgosłupa.W szyjnym reoperował po nieudolnej operacji w Warszawie,miałam już niedowład prawej ręki,w lędźwiowym na dwóch poziomach,usunął dyski,następnie wstawił diam na trzecim poziomie.Bóle ustąpiły,niedowład po prawej stronie ustąpił.Panuję nad oddawaniem moczu.Cieszę się,że trafiłam na takiego lekarza.To wysokiej klasy specjalista.Pasjonat swojego zawodu.Gorąco polecam.

Pan jest wyjątkowo sfrustrowany, dość nieuprzejmy, nie umiem znaleźć określenia żeby wyrazić co tym Panu myślę