lekarz Przemysław Kloczkowski

Neurochirurg

3 lata jestem po zabiegu wszystkie dolegliwości kręgosłupa ustąpiły poleciłam znajomych również są zadowoleni Danuta Walczykowska

Danuta Walczykowska

Operował mnie w 1998 roku w Wojewódzkim Szpitalu w Zgierzu, Operacja udana. Polecam tego doktora.

Jestem 3 tygodnie po zabiegu kręgosłupa metodą mikrodiscectomii.Nie potrzebuję żadnych zabiegów, rehabilitacji.O zabiegu przypomina mi praktycznie ranka ok.4 cm,która zresztą świetnie się goi.Nie mogę jedynie żony na rękach nosić przez kilka m-cy.Jak ktoś potrzebuje lekarza,który dużo mówi i mało robi to nie ten adres.Rzeczowy fachowiec-porządny chłop.Panie doktorze-dziękuję J.G.

krótko rzeczowo profesjonalne podejście,polecam.

krótko rzeczowo profesjonalne podejście,polecam.

Bardzo dobry specjalista.Konkretny,zdecydowany,wie co robi.KONSULTACJA*DECYZJA*OPERACJA*DZIEKUJE*DO DOMKU...I O TO CHODZI.BRAWO PANIE DOKTORZE!!!

Byłam operowana u tego Pana po czym w momencie komplikacji po operacyjnych lekarz nawet nie raczył się ze mną umówić na wizytę. Zadzwoniłam ponieważ nonsensem byłoby abym w takim stanie jechała do niego tyle kilometrów i usłyszała, że nie jest wstanie mnie przyjąć.Panie doktorze za swoich pacjentów powinno się brać odpowiedzialność do końca a nie tylko pokroić ...i zostawić samemu sobie.Przykro mi to mówić ...ale zawiodłam się na tym lekarzu.

Oto moja historia:Po wypadku samochodowym operowano mnie dwukrotnie w MSWiA w Warszawie,efektem był ześlizg,niedowład,ból.Dziesiątki konsultacji na terenie całej Polski,Prof.Radek,Prof.Zawirski,który stwierdził,że nie trzeba " tego ruszać",muszę tylko uważać przy obracaniu głową,bo skończy się paraliżem.Najlepiej wrócić tam,gdzie to operowali.Następnie trafiłam do Prof. Słoniewskiego w Gdańsku.Diagnoza;operacja usunięcia sztucznego dysku (już drugiego)z usunięciem trzech kręgów i zespolenie płytką (przerażające).Czekałam na termin.Przypadkiem trafiłam do dra Przemysława Kloczkowskiego w Zgierzu.W trakcie wizyty nie oglądał opisów zdjęć RTG i NMR.Obejrzał zdjęcia,zbadał mnie i co do słowa powtórzył wszystko to,co Prof. Słoniewski.Po tygodniu byłam już zoperowana.Dopiero po dwóch miesiącach otrzymałam tel. z Gdańska,że jest już wyznaczony termin mojej operacji.Nie mam niedowładów,jestem osobą sprawną.Dr P. KLoczkowski to MISTRZ w swoim fachu.Dzięki niemu mogę cieszyć się życiem.POLECAM TEGO LEKARZA!!!

Doskonały fachowiec. Jeśli drugi raz miałbym poddać się operacji to bez wahania to bym uczynił. Konkretne i zarazem bardzo ludzkie podejście. Jasno ocenia ryzyko zabiegu, ale wiem, że jest b. skuteczny i w praktyce ryzyko powikłań jest minimalne. Jest to jeden z wybitnych neurochirurgów w Polsce.

Jest pewny tego co robi , pacjent czuje się bezpieczny.

Jest pewny tego co robi , pacjent czuje się bezpieczny.

polecam!!!doktor Przemek jest bezpośredni lecz w tej dziedzinie naprawdę tak trzeba