Przemysław Masny

Polecam gorąco, absolutnie nie mam się do czego przyczepić. Wszystko profesjonalnie wykonane i wyjaśnione.

Wspaniały człowiek. Dokładny, czysty lekarz oraz dobry tenisista. Piotr S.

Wspaniały człowiek. Dokładny, czysty lekarz oraz dobry tenisista. Piotr S.

Znakomity dentysta. Bez zbędnego gadania, straszenia, wymyślania schorzeń. Znakomity fachowiec.

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora, stroniłam od wizyty u dentysty i gdy już się tam znalazłam, okazało się, że pomoże tylko leczenie kanałowe, które (jak dla skłonnej do paniki osoby) okazało się pestką! Bezbolesne, oczywiście trochę trwało, ale Pan doktor informował jakie czynności wykonuje. Przez cały towarzyszyło mi wrażenie, że zajmuje się mną prawdziwy fachowiec.

Nie polecam. Miło jest, owszem, ale fachowość zero.

Nie polecam. Miło jest, owszem, ale fachowość zero.

Bardzo dobry i zręczny lekarz. Podejście do pacjenta na piątkę. Z czystym sumieniem mogę pana doktora polecić każdemu. Pozdrawiam ślicznym uśmiechem Małgosia z Opola

Bardzo dobry i zręczny lekarz. Podejście do pacjenta na piątkę.
Z czystym sumieniem mogę pana doktora polecić każdemu.
Pozdrawiam ślicznym uśmiechem Małgosia z Opola

Lekarz stomatolog godny polecenia. Leczyłam u niego wszystkie zęby. Polecam

Lekarz stomatolog godny polecenia. Leczyłam u niego wszystkie zęby.
Polecam

Zapewniam, że pan doktor zasługuje na komplementy! Zawsze byłam zadowolona z wizyt i leczenia zębów, ale kiedy przytrafił mi się ból zęba w ciąży i nie dało się tego odłożyć na później, doktor wykazał się profesjonalizmem i delikatnością, odradził znieczulenie i wyleczył naprawdę głęboką próchnicę prawie bezboleśnie - coż, ręka godna mistrza! Dodam, że normalnie nie dałabym sobie sobie zrobić nic takiego bez znieczulenia. Na korzyść doktora - mówi tyle ile trzeba, wizyta trwa możliwie krótko, nie rozmawia przy mnie nigdy przez telefon, miły i uprzejmy - zawsze, rozsądne ceny. Szczerze polecam!

miły lekarz ,, jestem zadowolona z jego usług,,,leczyłam zęba kawalono. Ząb nie nadawał się do niczego,,Dr wyleczył go i nadbudował;) polecam

bardzo dobry lekarz,konkretne i fachowe podejście,jego plomby wciąż się trzymają :)