lekarz Przemysław Nowak

Neurolog

Wspaniały i uczciwy człowiek,Pan Doktor pomaga bezinteresownie na próźbę wizyty domowej do mojej mamy choć był zajęty nie odmówił,choć choroba mamy była związana z ortopedią Pan Dr.Nowak zainteresował się i pokierował gdzie się udać i co zrobić.Slużba zdrowia w Jarosławiu powinna być dumna,że ma takiego lekarza...CZŁOWIEKA!Polecam każdemu takich lekarzy.Ps.Pozdrawiam Pana Doktora.

Pan Doktor jest rewelacyjny

Pan Doktor jest rewelacyjny

Jest lekarzem dla ludzi nie papierkowym , kompetentny , uprzejmy , nawet po godzinach pracy nie odmówił konsultacji , dzięki Jego dobrej diagnozie i leczeniu stanełam na nogi , a było nie ciekawie , jestem pod opieką lekarską dr.Nowaka już 11 lat i nie zmieniła bym lekarza za nic na świecie .

I co ja mam tutaj napisać;)? Obawiam się, że mogę nie być obiektywna, bo mam słabość do tego doktora, po prostu:) Choć chyba idzie to w parze z tym że starając się " na zimno" ocenić ww punkty, tj. spełnienie oczekiwań, kompetencję,uprzejmość, poświęcony czas itd. po prostu jestem 3 i więcej razy na tak:) no, może mógłby bardziej kompleksowo podejść hehe ale nie wymagajmy cudów...

Gorąco polecam doktora Nowaka, dobrał leki bardzo precyzyjnie co wiadomo nie jest wcale latwe, dzieki niemu na chwile obecna prowadze normalny tryb zycia. Pozdrowienia dla Doktora. I zycze jak najmniej pacjentow ktorym sie pomaga a mimo to sa niezadowoleni.

TO J E S T LEKARZ ! Młody, nie zmanierowany, ludzki.

TO J E S T LEKARZ ! Młody, nie zmanierowany, ludzki.

Pan Doktor Przemek z Jarosławia niesamowity człowiek, wybitnie inteligentny o ogromnej wiedzy na temat neurologi, przedłużył życie mojej mamy, która miala bardzo rozległy udar mózgu, poświęca dużo czasu pacjentowi, udziela wyczerpujących informacji i potrafi doskonale dobrać leki,jest wyrozumiały i umie słuchać.Dziękuję serdecznie. Polecam to wybitny specjalista i wyjątkowy lekarz.

Wspaniały lekarz, oby takich było więcej. Uważnie słucha, jest niezwykle cierpliwy, ciepły i wyrozumiały. Ponadto wspaniale dobiera leki, zawsze skutecznie a diagnozy są zawsze trafne. Nie zmienię go na pewno na żadnego innego. Polecam wszystkim a Pana Doktora serdecznie pozdrawiam

Najlepszy neurolog w Jarosławiu. Nikogo innego nie polecam. Fachowiec z dużą wiedzą i praktyką.

Wszystko ok. Mnie się jednak wydaje, że podczas wizyty nie powinno być miejsca na wycieczki damsko-męskie. Miłe skądinąd ;-)