dr Przemysław Ramos

Pan doktor to super lekarz, wykonywał mi gastroskopie perfekcyjnie, podejście do pacjenta ludzkie, jestem zadowolona, polecam w 100 procentach. Panie doktorze dziękuję

Wspanialy lekarz ! Kompetentny..Zawsze ma czas na wysluchanie pacjenta.Doklatnie wyjasni objawy choroby i sposob leczenia. Dziekuje i polecam.

Bardzo dobry specjalista kompetentny udziela sie bardzo do pacjenta zawszecznajdzie czas na wyjasnienie choroby wart polecenia

polecam tego lekarza .SŁUCHA pacjentow-nareszcie trafna diagnoza,caly czas leczona mnie bez efektow i nagle swiatelko w tunelu .Dziekuje

Jestem bardzo zadowolony z lekarskich umiejętności tego lekarza jak też z podejścia do pacjenta. Kilkakrotnie miałem robioną kolonoskopię oraz gastroskopię. Bardzo polecam.

super lekarz mialem problemy zoladkowe i od swata do brata ,a tu prosze -strzal w dziesiatkę -po zastosowniu sie do zalecen -jak ręką odjal -polecam

wspanialy lekarz i czlowiek wykonywal mi rowniez gastroskopie i kolonoskopie wszystko skonczylo sie pomyslnie- a bylam pelna obaw, usuniete perfekcyjnie polipy -wspanialy diagnosta