Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować - teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną. Wizyta trwała ponad godzinę. Gabinet bardzo zadbany i czysty. Osteopata godny polecenia !

Pan Przemek jest sympatycznym, skupionym na pacjencie fizjoterapeutą. Posiada wiedzę i kompetencję, dzięki którym stara się pomóc pacjentom. Nie bagatelizuje trudnych przypadków, czego jestem przykładem. Plusy to również- atmosfera, czysty gabinet i cena terapii. Jedyne co chciałabym zmienić, to czas trwania zabiegu- osobiście preferowałabym pełną godzinę :)

Fizjoterapeuta godny polecenia, ze względu na wiedzę, praktykę, i przede wszystkim- podejście do pacjenta.Plus za czysty, komfortowy gabinet i miłą atmosferę. Jedyne zastrzeżenie to czas zabiegów- pełna godzina, zamiast 40-50 minut.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Kraków"?

Beauty & Health

Patrycja Trala

Fizjoterapeuta
Gabinet Fizjoterapii dzieci i Niemowląt
Łagiewniki
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Małopolskie Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" w Radziszowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Podlesie 173
32-052 Radziszów
ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina
FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)
FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Końcowa 15/2