lekarz Przemysław Wróblewski

Od niedawna jestem pacjentką dr Wróblewskiego, ale jestem bardzo zadowolona. W kryzysie zdrowia poczułam zainteresowanie, uwagę, kompetencje i medyczną opiekę. Dr spokojnie wyjaśnił mi każdą wątpliwość i skierował na wszystkie potrzebne badania. Cieszę się, że do niego trafiłam. Czuję się bezpiecznie.

Cieszę się, że do niego trafiłam. Czuję się bezpiecznie.

Podczas każdej wizyty czuję, że jestem ważna dla mojego lekarza. Uważnie słucha, zadaje konkretne pytania, wyjaśnia. Jest kompetentny i dociekliwy, nie bagatelizuje żadnych objawów. Naprawdę niepokoi się o moje zdrowie. To budujące, że są lekarze, którzy dobro pacjenta przekładają nade wszystko, nawet ponad własne potrzeby. Cieszę się, że Pan dr Przemysław Wróblewski pracuje w mojej przychodni i mogę korzystać z Jego profesjonalizmu i doświadczenia. Oby więcej TAKICH lekarzy!

To po prostu bardzo dobry lekarz. Spokojny, rzeczowy, uprzejmy, dociekliwy, konkretny i z tego powodu jest lubiany przez pacjentów Przychodni "Górzyskowo".

Jest rewelacyjny. Ma bardzo dużą wiedzę. Dokładnie tłumaczy, by zrozumieć swoje dolegliwości. Młody lekarz z bardzo dużą wiedzą. Polecam w 100%