lekarz Przemysław Zieja

Psychiatra

Nie mam pojęcia, skąd te zle opinie. Aktualnie to najlepszy lekarz przyjmujący w Hajnówce. Kompetentny, życzliwy a nawet z poczuciem humoru. Uratował mnie od złego leczenia przez poprzedniego psychiatrę. Miałam cały rok rozwalony organizm (bardzo wysoki poziom prolaktyny). Chodzilam nawet po endokrynologach i ginekologach I żaden nie wiedział co mi jest. Już po ok. miesiącu leczenia przez Pana doktora nastąpiła poprawa. A nawet pielęgniarki wmawiały mi, że przekwitlam... 😉

Jest do niczego postawił mi diagnozę w dwie minuty wypisał leki i to wszystko do bani z takim lekarzem kto go dopuścił do medycymy

NIe potrafi nawiązać kontaktu z pacjentem, mimo że podstawą w psychiatrii jest umiejętna rozmowa z chorym.Ma ignorancki stosunek do pacjentów

Niestety, nie polecam bardzo się zawiodłem na tym lekarzu. Dokonał złej diagnozy, przerowadził niewlasciwe leczenie, prze co choroba mej żony wyrzadziła wiele szkód.